Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Schlomo je napisao(la):
Era, kolika je to mala stanka ?
Zanima me da usporedim sa svojom stankom :)

nekad mesec,nekad dva... inačer sam opčenito dosta smanjio.Duvam isključivo navečer kad završim obaveze i ne svaki dan.
trebam rešiti bataliti duvan -vuja če ostati

pa ako ima još nesto od dveh jesenskih biljki..
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Od berbe, svaki dan...:sick:

Inače, obavezno radim pauze od 3-6 mjeseci, kako kada... Jer svaka pa i najjača sorta postane ko voda nakon što je se puši više od 2-3 tjedna svaki dan. Skoro pa da i nema razlike u percepciji nakon popušenog jonta. To sucks totalno...

Ljudi, samo umjereno... :sun2:
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
tako je reci ti njima da je dva do tri puta nedeljno sasvim dovoljno...
A ovaj sa 15 kom. nije normalan... druze tebi bi se stvorila tolerancija ko mom dedi na trodone kutija i po(20-30 kom) dnevno a poco je pre 3 i po godine sa: pola ujutro i pola, pola sata pred spavanje...... ili ko ericu claptonu na kokain:):):):):)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ja pusim zimi i leti jer ortak iz grada doje i donese dobru ganju.A ovako pusim po zurkama.Medjutim sada sam poceo da gajim pa ce biti dosta toga...he he,znaci kad ima nekad nema po 6 meseci cekam bolje vreme ...peace & respect
 
14.06.2007
23
0
0
49
e svaka ti cast i meni je tako najbolje nekako neki specifican mir za samog covjeka malo mozak na pasu i PSS 6 (nogomet )naravno .pozdrav svima
imported_s.t.a.r.s. je napisao(la):
Ja navise volim da varim sam...
nisam asocijativan,cak naprotiv.....ali variti sam nesto dobro je poseban gust...(bar meni) :twisted:
 
24.08.2007
3
0
0
39
Ja pusim 3-4 puta tjedno, al mislim da je i to previse. Ne volim pusiti dok imam obaveze jer do se napusim onda sam poslje za k#rac. Mogu obavljati neke fizičke poslove, ali ne i neke umno zahtjevne.