Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja sam davno prije neke 99-2000god. pušio po 50gr u dva dana (dobro, nekih 40gr jer slabo koji da tačno!!!) Tada sam sa haverom (ko brat mi je, trenutno je u KPZ Zenica do 2009, već je opalio 2god.) elem tad se pušilo nenormlano. I baš je bilo preseravanje... Ne bi se toliko pušilo, nego radio sam bio u jednom kafiću u kojem sam svaki dan imao oko 100-150km (50-75€) bakšiša! Tad je 50gr bilo 50km. Tako da se imalo i uzeti a nisam htio dilati ni pod razno.
Sad u zadnje vrijeme ne pušim malte ne nikako. Katastrofa je u SA što se tiče nabavke vuve, niko neće da radi jer mu se ne isplati. Svi su malte ne na heroinu, tako da svaki sad diler dila žuto (dop, heroin...) Tamo gdje se JEDVA nađe to je katastrofa. Sama prašina i zbog toga zadnje vrijeme ne pušim nikako. Ako ću pušiti, onda ću pušiti kvalitet, a ne smeće!!!
Posto sam na MST terapiji trenutno, i pijem apaurine 40-50mg dnevno, meni je neuropsiholog rekao fino da zapalim dnevno 2-3 joint-a a da probam smanjiti apaurine. Tako sam i uradio, dok nije došla ova nestašica. Od tada zapalim u mjesecu 2-3 max. Znam platiti i 15-20km kad mi ono pravo prahne za 2-3 joint-a kvalitetne vuve. Ovu vuvu neko uzgaja trenutno u SA, i prodaje je kao Skunk!!! A nema veze sa skunkom, ali je dobra, veoma dobra. Tako da trenutno pušim samo 2-3 mjesečno i to je plafon!!!

Pozz
 
29.08.2007
40
1
0
33
Ja pusim kako kada,zavisi dali se moze rijesit i dali se ima para,nekad bude da pusim cijeli mjesec po 3-4 jointa pa nekad i vise a nekad se zna desit da nepusim 2 tjedna...!!!!
 
11.09.2007
2
0
0
55

Pusim svaki dan,svaki drugi mesec. Jer sam svaki drugi mesec slobodan, a ovde gde radim (offshore), zabranjeno je i pivo, a da vucem parce shita preko nekoliko granica se neisplati.
S obzirom da u zemlji u kojoj zivim tako reci nema trave, puno sam je pozeleo, shita ima u izobilju ali je loseg kvaliteta.Zadnji put sam popusio head u Istanbulu,eeee to je bilo dobro... :sun2::leafblunt:
 
14.09.2007
2
0
0
35
ovako..ja sam nova ovdje iz razloga što sam odlučila sama uzgajati pa kud puklo da puklo... tako da mi je ovaj forum dosta pomogao..dakle koliko često pušim?
pušim svaki dan ,al baš svaki i to već 4 godine....al uglavnom samo navečer u ležećem položaju prije spavanja,to mi je ritual... tj. ritual mog dečka i mene... al strava...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
ye ye,mnogo gotivim pusenje pred spavanje ali samo kad se ima na pretek,lako zaspim uz ganju,neka fina indica...peace & respect
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Meni je neuropsihijatar preporucio da zapalim i ujutro i navece tj. dnevno 2-3 joint-a umjesto sto pijem 100-150mg apaurina .... ovo ozbiljno govorim!!!
 
26.09.2007
13
0
0
32
ja sam počeo prije jedno godinu dana i onda je to bilo jako rijetko, negdje 2 puta u 2 mjeseca, al sam od ovog ljeta stvarno počeo puno rokat, to znači po 5 puta tjedno, tj. svaki put kad imam s kim, jer ne volim sam.....evo jučer sam se ubio bilo je 15 onih debelih đointa na nas 5 i sve smo zderali.....počeo sam hallat, u pm, zamišljo sam šišmiše u stanu, pa sam čak i povraćao, a došo sam doma u pola sedam navečer, i probudio se ujutro u pola 8 i u školu....ako mi se bude dalo otkačit ću snimku sta sam radio, frendovi su me snimali....
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Vuva ne treba i ne smije sa previše pušiti (ovo ne smije baš smiješno....) ali bolje je praviti neke pauze od nekih par dana... Kasnije kad zapalim jedan, tako me fisne da ne znam kud udaram :) lol
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Bas tako brate,ne da ti frula predje u naviku tj. cim se probudis odmah palis jox...zapalis s vremena na vreme,da uzivas a ne da se unistavas...peace70