Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ta psihicka ovisnost je jako relativan i nedefiniran pojam. Moze se reci da ako si probao jednom i svidjelo ti se, zelis opet, vec si psihicki ovisan. Nebi se brinuo oko tih gluposti.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
M0ST_WANT3D je napisao(la):
dal može doć do psihičke ovisnosti ako se otprilike 2 puta tjedno konzumira 1 đoint na dan

Ma nema šanse... čak i češće... Evo moj primjer, pušio sam pravo puno kad ima se naravno, a isto tako i po dva mjeseca nisam vidio čičak, a kamol' zapalio sta... tako da nikakve psihe nema... a pogotovo 1-2 u 7-10 dana... to može samo da ti pomogne i da se baš baš opustiš... jer nije vuva za one koji se ne znaju kontrolisati..... evo i ja spadam u tu grupu i takvih nas je 99% (priznali mi to ili ne....) ali kad se ima, npr: 250-300gr (realno sa dobro uzgojene biljke) ne vjerujem da iko od nas neće pušiti svaki dan!!! Drugo je kad je nema, eee onda je problematično :) LOL tad svi mogu bez nje :) hehehehe :sun2:
 
26.09.2007
13
0
0
32
ae, ljudi hvala na podrški, tako da cu od sad tako i nastavit....3-4 puta tjedno i to je to.....bez prevelikog pretjerivanja, a u vezi s ovisnosti, malo sam promislio i skužio da je to sve u glavi i da je bit savladat svoju psihu....npr....pola sata mislim o pušenju i ne mogu normalno funkcionirat, a cim nesto počmem radit npr. sjednem za komp, odmah prestanem na to mislit i normalan sam
 
30.09.2007
32
0
0
35
Prvo pozdrav svima nov sam ovdje.. a ono kako kada..kak osam s parama... zadnji put sam prije tjedan dana..danas sam probao nekaj nabaviti al mi nije išlo nažalost...iz zg-a sam...može mi se javiti na pm neko ko ima viška xd
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Blozeru dobrodosao!Zasto brate nisi procitao pravilnik?Lepo pise da nema reklamiranja ni bilo cega slicnog,to ukljucuje i potraznju...Izbrisi taj post...Ako znas nekog pitaj ga preko PM ako ne sprijatelji se pa sve to polako...Mozes dobiti ban zbog toga...Poslusaj me...peace70
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
doors_of_perception je napisao(la):
Ma, čovjek se zajebavo, vidite da stavio smajl nakraju...tu se preolako praše banovi

Nije baš tako... ide u bodovima, najstroža kazna ne postoji, tj. ban (mislim odmah). Član 14. može potkopati vutra.org skrooz, da ostali misle da se ovdje dila ili sl. Ma nema ni dilanja opreme. Imamo PM pa ne se raja dogovaraju. Ako neko prekrši i najstroži član tj. ovaj, dobija 50 bodova, ostalo sve je ispod 50, a za totalni ban 100.
Mnogi misle da haj, opet cu se registrovati i vozdra, tj. promjeniti nick. Ali ima caka da se banuje preko IP-a. Onda moze mahati ušima....
Evo sad vidjeh... :)
10.31 ove god. mu istice "kazna" od 50 bodova, ako do tada ne usere nešto imaće samo 5 koje je dobio zbog ne korišćenja pretrage...
 
29.08.2007
40
1
0
33
Ovisnosti tu nema sve je to tebi u galvi,i stvar je samo o tebi i tvome karakteru...

Kada imas dima htjet ces samo pusit a kada ga nemas i nemozes ga nabavit e onda ga se neces ni sjetit :)
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Kak nema ovisnosti... ima ovisnosti, kao i od svega sto si navikao da ti pruza neki osjecaj. Eo, ja pusim 7god s kracim stankama i ove godine kad kod prodje tjedan dana da nisam zapalio, povraca mi se svako malo i glava svako malo zaboli.

Mislio sam da sam se ufuro, ali evo 3 put pravim stanku u zadnjih 6mj i svaki put isto. Zavuce se u podsvijest i stisne.
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Do prije nekih 2 tjedna, 2,5-3mj. sam u prosjeku dimio 3-4komada dnevno, obavezno jedan prije spavanja, a preko dana kako kada. Evo sada sam prestao i ne pušim već ima skoro 2 tjedna i ne osjećam nikakve negativne posljedice.
To mogu zahvaliti činjenici što sam pušio samo ono što je proizašlo iz moje kućne radionice. Prije, kada sam pušio smeće sa ceste, nakon 2-3 dana više nisam bio normalan...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pampers je napisao(la):
Kak nema ovisnosti... ima ovisnosti, kao i od svega sto si navikao da ti pruza neki osjecaj. Eo, ja pusim 7god s kracim stankama i ove godine kad kod prodje tjedan dana da nisam zapalio, povraca mi se svako malo i glava svako malo zaboli.

Mislio sam da sam se ufuro, ali evo 3 put pravim stanku u zadnjih 6mj i svaki put isto. Zavuce se u podsvijest i stisne.

Ovo prvi put čujem, mislim da neko povraća od vuve, ok prvi put. Čak i drugi put nema takvih nus pojava... a pogotovo neko ko pusi godinama (ok sa pauzama...) ali nea veze to, samo bolje "udara" ništa više....
Onda nešto nije u dure sa tom vuvom,.... glavobolja???? ili onda ne podnosis vuvu?? Mislim ovo prvi put čujem... fakat
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Bezze_Sa povraca kad prestane pusiti a ne kad pusi.Povracanje i glavobolja su apstinencijski sindromi,ne kazem da trava stvara ovisnost kod svih ali ocito kod nekih da i nema smisla negirati bilo kakvu mogucnost postojanja ovisnika o travi.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
DirtyDeeds je napisao(la):
Bezze_Sa povraca kad prestane pusiti a ne kad pusi.Povracanje i glavobolja su apstinencijski sindromi,ne kazem da trava stvara ovisnost kod svih ali ocito kod nekih da i nema smisla negirati bilo kakvu mogucnost postojanja ovisnika o travi.

Ahaaaa, sorry, nisam onda ja dobro razumio, mislio sam da kad zapali nakon pauze to mu se desava, a sto se tiče ovisnosti, naravno da ovisnost postoji!!!
Obične cigare pa problem... mislim psihička ovisnost 100% postoji, i to kod svakog.
Drugo je što neki brkaju psihicku i fizicku ovisnost....