Koliko pushite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

tam

12.04.2009
5
0
0
35
pivo i joint kod mene može!
ALI Najgore mi je bilo u par navrata kad bi cijelu noć pila žestu, a onda zapalila,,,grozno. Ta kombinacija mene je odvela jedino do školjke wc-a...
 
15.04.2009
15
0
0
36
evo mene opet... dakle prošlo je 5 dana od zadnjeg duvanja, a glavni problem ili nije nestao, ili je nestao minimalno - memorija... teže pamtim nego prije... svi s kojima sam razmijenjivao iskustva spominju tzv. amotivacijski sindrom, a u kontekstu memorije spominju jedino tupilo, detalja se baš ne sjećaju...

tako da, s obzirom na obaveze koje imam, itekako sam zabrinut... koliko će mi ovo trajati, i oće li uopće proći? kakva su vaša iskustva? svi ovde uglavnom pričate o dobrim stranama trave, međutim siguran sam da je jedan dio vas u jednom periodu pretjerao, i vjerojatno imao isti problem kao ja sad...

motiva i interesa sa obavljanje obaveza imam, tako da nekakva demotivacija mislim da nije u pitanju, ali što se tiče memorije i koncentracije, zanima me - kad ću bit onaj stari, i oću li uopće bit?

molim iskrene, dobronamjerne i ozbiljne odgovore.

pozdrav.
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
stari,ja mislim da bi trebao malko da iskulirash,jer vidim po textu da si pocheo da paranoishesh...ne dozvoli da ti ta paranoja stvara placebo efekat,pa da umislish da ne mozhesh da pamtish..sve je to verovatno jer se nalazish pod velikim pritiskom,u tome je problem..zato,brate,relax,nisi se promenio,sve ti je to u glavi..samo take it easy..ja sam purnjo 4 meseca,svaki dan u bilo koje doba,pa je sve u redu..nishta tebi nece faliti..:icon_wink:
 
15.04.2009
15
0
0
36
a sigurno ima istine u tome da dramatiziram, zbog presinga... ali nije sad da u potpunosti umišljam, znam da je ostavilo određene posljedice...
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
Chehehe je napisao(la):
Frenki drzi se dalje od trave dok se ne skuliras i odrastes malo ...

Slažem se s ovim.
Dok si mlađi (iako nisam ni ja nešto starija) drugi ti pune glavu svim i svačim.
Tipa ono "oglupit ćeš nakon izvjesnog vremena", "postat ćeš depresivan kad ne pušiš",
"poslije joje niko ne može zapalit cigar"
Sve ti je to kako ti sam izvozaš ganju. Jednostavno trebaš bit sposoban nosit se sa svim što ona donosi :)
 
15.04.2009
15
0
0
36
sinoć sam zapalio i danas mi je bolje... jer sam shvatio neke stvari... kad se osvrnem zadnjih dana i zapitam se koliko sam napravio po pitanju onog šta mi je trenutno najvažnije (faks), odgovor je malo... jako malo..

Ako želite stvoriti vlastiti rajski san, potrebna vam je jaka volja da biste prihvatili èetiri sporazuma sa samim sobom.

1. Besprijekorno koristite svoju rijeè
2. Ništa nemojte shvaæati osobno
3. Nemojte stvarati pretpostavke
4. Uvijek uèinite sve što možete


1. eto ovdje sam se trudio, ali to je bilo slabe kakvoće zbog 2., tj. zbog gubitka samopouzdanja..
2. zbog 3. sam izgubio na samopouzdanju i radio sam glupe stvari (bavljenje memorijom i koncentracijom umjesto učenjem)
3. pretpostavio sam da sam gluplji
4. uopće nisam dao sve od sebe u učenju, nego sam dane provodio razmišljajući ili razgovarajući s drugima o 3. ...i pritom sam popušio puno više cigareta nego inače...


dakle sve je počelo od 3... a zašto se 3 dogodilo... zbog bad tripa... prošli tjedan bio sam s kavi sa nekoliko ljudi... high... ujutro... slučajno, jer nisam to htio... i tu sam imao problema s pamćenjem (posve normalno jer sam zapalio prije kave, pogotovo šta sam se večer prije razvalio)... i nekako sam zaboravio da sam zapalio... to mi se često dogodi kad ne zamotam joint, nego napunim u šuplje cigarete (izvadim pamučni filter dakako)... uglavnom, tu sam ispao recimo glup među ljudima.. to mi je bio nekakav nagli tresak, prijelaz iz svijeta ideala (one knjige koje sam čitao napušen) u svakodnevnicu...

Sve ti je to kako ti sam izvozaš ganju. Jednostavno trebaš bit sposoban nosit se sa svim što ona donosi :)
a to nisam znao napravit u tom trenutku... recimo frend koji puši nekoliko godina to zna, "izvozat ganju" u svim mogućim situacijama... ja sam neiskusan i emotivac po prirodi pa je i vjerojatnost bad tripa puno veća...


kakva mi je danas memorija i pamćenje? neznam i nije bitno, jer ne razmišljam više o tome... svakako nije lošija nego jučer...


pozdrav!
 
15.04.2009
15
0
0
36
za one kojima se neda čitat sve ovo gore kratka poanta glasi:

klin se klinom izbija :icon_mrgreen:

pritom je bitno da zadnji klin bude dobar...
 
15.04.2009
15
0
0
36
ok, ko je onda u pravu, ti ili ona? :icon_question:

bahatee je napisao(la):
Dok si mlađi (iako nisam ni ja nešto starija) drugi ti pune glavu svim i svačim.
Tipa ono "oglupit ćeš nakon izvjesnog vremena", "postat ćeš depresivan kad ne pušiš",
"poslije joje niko ne može zapalit cigar"


ili sve ovisi o meni u šta ću vjerovat?
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
Mislim da previše analiziraš sve.
( samo da neko ne kaže: " Nije isto mislit i s.rat)

Ako ti napušavanje nije išlo, ako ti loše pada, brate okani se vutre i gotovo.
Nemoj se plekat tim.
 
05.11.2007
12
0
0
37
off topic: Primetio sam da ljudi koji nemaju puno duvackog staza vecinom imaju ove
i slicne tripove. Uvek analiziraju svaki detalj i sami sebe lose tripuju i stvaraju paranoju bez potrebe.
Ja sam recimo imao trip kada sam poceo da duvam da merim puls. I ako bi on bio ubrzan
(sto se skoro uvek desava na pocetku higha) tripovao bih kako ce srce da mi stane.:icon_lol:
Sto vise iskustva to bolje, jer se tako nauce sve cake i sve je manja sansa za neki los trip.
Klin se klinom izbija al ostaje rupa
Pozdrav za sve inspektore iz saveznog supa

on topic: uglavnom pusim po 2-3 meseca konstantno (svaki dan od 1-5g sa ekipom) pa napravim pauzu mesec dana da konsolidujem snage. I bas mi je fino :sun2:
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
nikako mi izraz "los trip" nije spojiv sa vutrom. mislim da me vecina gljivara ovdje (ili kemicara) shvaca... meni se cini da si si zakompicirao, kao sto je rekao bahatee...
frula nije znanstvena fantastika, zapalis i uzivas ako ti pase, ako ne, nemoj pusit..
nemoj bit ko pusaci duhana, koji zapale cigaretu i odvratna im je, kaslju, smrdi,..
i puse tolko dugo dok ne uvjere sami sebe da je to gust.... a kad prestanu pusit shvate
da i nije neki gust, vec navika. moja preporuka ti je da pusis samo kad si maksimalno
opusten, kad nemas briga ni nicega.. kad prodju rokovi i ine nevolje..

sto se tice alkohola i pljuge, lose je kad se pretjera, isto kao sto je i sam alkohol los
kad se pretjera, al ja stvarno uzivam kad si uz pljugu popijem pivo, ili casu crnog..

a onaj "broj 3." bi u mom zivotu i struci imao hazardne posljedice, srusilo bi mi cijeli svijet...
 

NaduvaniMaslacak

Banned
Banovan
24.04.2016
18
5
3
38
Moj najveci problem nastaje kad resim dzidzu. Minimalno 0,5g, maximalno 10g. Tog dana kada resim, a resavam vec godinama, nije se desilo da mi ostane za jutarnji dzoint. Koliko god da imam ja ne mogu mirno da zaspem ako mi je u glavi da je ostala jos koja mrva nepopusena. Sutradan psujem sebe i tako u krug...