Kompjuterski sto CFL stealth grow Season one

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.12.2014
153
236
43
Slazem se delimicno samo sa tobom Cerak1000, upravu si sto se tice cupkanja ( nikad nije dobro cupkati iz razloga da bi se pusilo pre vremena ) ali kod mene je povod bio da skinem samo pri dnu te male kako bi se energija usmerila u vece sto 100% radi vec 2-3 puta sam tako cupkao lollipopping radio i isplati se, ti mali bi samo malo porasli a uzeli bi mnogo energije biljci ovako je kad podvuces crtu bolje, biljka ce te samo nagraditi time sto ce usmeriti energiju u topove i proizvesti vece kole gore.
 
02.12.2014
153
236
43
#UPDATE#

Week # 10
Dan # 73 od semenke
Dan # 36 na 12/12

Uradjen par puta dobar lollipopping i do kraja se nece nista dirati ( cupkati - skidati - seci ), ostalo je jos odokativno oko 4 do max 5 nedelja ali to nije sigurno najbolje govori biljka sama kada je spremna, nekoliko belih dlacica na skoro svim cvetovima su pocele da menjaju boju u braonkasto sto je normalno takodje belih kristala je sve vise i vise i cvetovi se naravno uvelicavaju i dobijaju volumen vremenom sve standardno, i dalje Plantella crvena svake nedelje 25% pa 50% doze izgleda da joj to prija tako da necu taj rezim da menjam, isto kao i sa vodom dosao sam do jednostavne kalkulacije na saksiju od 7l ide 2l vode ravno ali to je sad zavisno od ( temperature, vlage u boxu i drugih faktora to je slucaj kod mene ) inace ova biljka je u saksiji od 13l takodje biljka je sad u mylar pro grow box-u ( koliko je pro :D ne znam ali valjda je ok nisam ekspert ) i tu ce ostati do kraja ne planiram vise da je selim. Evo i slika one najbolje govore.

vrjTRv9.jpg
E1McZhW.jpg
xcDXNSo.jpg
ucdutil.jpg
Y8UlJyt.jpg
y8i8upX.jpg
yy1e6sk.jpg
agbPsva.jpg
tjm6y4V.jpg
 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ide fino slazem se. Sto ne opalis punu dozu da vidis kako ce odreagirati? Znaci 2 puta voda pa puna doza. Ja ne bi izdrzao da ne probam. Vrhovi listova su netaknuti sto znaci da joj papica nije na maks :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: TheWriter
02.12.2014
153
236
43
Mogao bi probati Bizzo hvala na savetu, inace Power ja nisam dimio ( duvao mi nije lep izraz ) dugo duzi period zaredom vec par godina sigurno retko kad zapalim iskreno kad uzima moj drugar ja dam da uzme i meni ali retko i to je kao neki skank ali ko zna sa cim prskan ne mogu da tvrdim ali nista posebno kad je ovo sto sam ja probao moje jace na pola puta, tako da dunem kad on uzima nije do para nego prvenstveno ne zelim da imam posla sa ulicarima i klosarima koji prodaju razna sranja ne znas ni sta dimis a veruj mi u mom kraju su to obicno klosari teski koji se time bave i obicno klinci neki a ja ne zelim ( ko se sa decom igra upisan se budi kao sto si rekao mislim da sam procitao negde ) a ocito ja ne poznajem licno nekog fer grower-a pa sam zato i krenuo sam sebi da uzgajam :) jeste dobio sam se od te zato sto mi tolerancija slaba verovatno i jedva cekam finalni dim :D
 
02.12.2014
153
236
43
U subotu update, u medjuvremenu sta se desilo neki mini update skinuo sam jos 4 fan lista velika vodjen svojim instinktima i 2 grancice za koje sam procenio da su lopovi energije ( vampiri:sadbanana: ) rekao sam da necu vise ali vidim da je tako bolje, biljka nastavlja lepo da se razvija hedovi dobijaju na volumenu, ti sto sam skinuo bili su krzljavi, dlacice polako postaju braonkaste smedje, mada citao sam na netu i na forumu najbolje uzeti mikroskop pa gledati sa vremena na vreme trihome posto dlacice ne znace nista realno ( nego boja trihoma ), kazu ljudi 50 % 50% je dobro milki i ember za mix head i body high a kad je 75% ember onda je pun potencijal narkotik weed :D to cekam, par nedelja jos sigurno nista ja to necu pre vremena, sta jos popila je 20ml crvene Plantelle na 5l vode i izgleda zadovoljno listici tek tek da se vidi da je mix odgovarajuci i malo da je pecne, bojim se da cu morati da je povezem sa necim ako nastavi imam trip da ce puci grana od cveca stvarno biljcica izgleda kao da ce na kraju dati vise cveca nego sto je realno kad je covek pogleda na razmeri grana, opet sam podgrejao cvetice sa listicima od te 2 granicice i smotao da se ne baci i mogu reci da sam se spojio sa stolicom iskreno nemam razlog da lazem ali ovo mene vec sad drzi par sati napusenim kad podimim jedan veci joint cist, inace svidja mi se sorta 2 klona od majke koja sam stavio pre 10-tak dana ( u cvetni box ) krenula su da cvetaju za samo par dana tipa 5-6 dana na 12/12 ( a bili su u vege ne znam tacno nedelju dana mozda a pre toga 10-tak u clone dorm-u ) vec imaju lepo formirano cvece malo naravno tek se razijaju, cuvam ovu genertiku kao suvo zlato :D
 
Poslednja izmena:

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Slazem se delimicno samo sa tobom Cerak1000, upravu si sto se tice cupkanja ( nikad nije dobro cupkati iz razloga da bi se pusilo pre vremena ) ali kod mene je povod bio da skinem samo pri dnu te male kako bi se energija usmerila u vece sto 100% radi vec 2-3 puta sam tako cupkao lollipopping radio i isplati se, ti mali bi samo malo porasli a uzeli bi mnogo energije biljci ovako je kad podvuces crtu bolje, biljka ce te samo nagraditi time sto ce usmeriti energiju u topove i proizvesti vece kole gore.
Da si treniro biozu od starta video bi, da i ti mali cvetići što si ih skinu bi postale boombe, ali to ćeš videti verovatno na popravno, lepo ide punjenje!:watch:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: TheWriter

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Woooowwwww....
Sve ti ovo super ide i uživancija je gledat kako se ti brineš o njima.
Samo pazi sa tim skidanjem lističa i grana po svom instinktu.Imam jednog frenda koji je isto tako čupkao po istinktu.Samo šta je on više od tebe zapalio dok je to radio.Ili češče zapalio od tebe.Pa su mu nakraju ostale samo glavna stabiljka od biljčica.Jer se onako napušenom vođen istinktom svo lišče i skoro sve grane smetale. :D Po mojem iskustvu ako nije velik problem mjesto.Što u večini slučajeva jest!Ne treba skidati listove dok ne vidiš da biljka sama više ne koristi te listove.A to češ vidit tako šta biljka te listove počinje spuštati za dole.Razmišljaj tako da su fan listovi sunčevi kolektori za biljku.Kolko je dobro ostranit pokojeg tolko je i loše skinut i one koje biljka još koristi.
U svakom slučaju rado pogledam kako ljepo brineš o svojim biljčicama.
 
02.12.2014
153
236
43
Cerak slazem se delimicno sa tobom, prvo nema popravnog sve je proces ucenja koji vecno traje, termin popravni ( u mojoj glavi ne postoji ) bi mogao da mi postavis da sam nekoliko puta uradio istu stvar i da sam uvek ocekivao druge rezultate sto je ludost ali ne mora da bude ;) (kad vec spominjemo popravni lep primer su osnovne / srednje skole i maloumni nacin primene nastave gde neko dete mora da ide celu godinu od pocetka zasto sto nije stvoreno ili mu nije zanimljiv neki predmet, pa nismo svi isti zar ne neko je slikar neko ubica neko predsendik bez diplome ima svega ali poenta je da nismo isti i svi za sve i svako gleda iz svog ugla u skolama se ne pita da li dete ima problem kod kuce sa drugim ucenicima itd... samo kazu glup je ne zna muzicko ne zna fiziku ponovo celu godinu... zivot je cudo :whato:: ako nastavim ide knjiga.... ) u mom slucaju toga nema ja nista nisam omanuo, biljka moze i sa lst i bez lst, i sa topingom i bez njega da raste, ocu da kazem metoda treniranja nije obavezna da bi biljka izrasla ili da bi se smatrala da nije uspeh ako nije korisen treninga stvar je poprilicno jednostavna zavisno iz kog ugla je gledas. U mom slucaju nisam hteo da eksperimentisem vezivanje u samom startu vegetacije zato sto mi je prvi grow i imao sam samo jedno seme koje sam platio malo vise i rizik je bio veliki za mene ne zbog novca nego da izgubim to jedno seme koja mi je bila jedina ( nada ) tad mislim da sam objasnio dovoljno zasto nisam lst radio sad. Za mene je biljka do sad koliko je izgurala u procesu od semenke do box-a apsolutni uspeh toliko mi je znanja i motivacije dala da bi mogao slobodno da kazem :clap::
 
02.12.2014
153
236
43
Naravno da razumem, u planu je lst, za sad sam postigao vise nego odlican toping i fim, toping je ispao savrsen 2 grane glavne mesto 1 sto mi se svidja, takodje fim je malo cudan nikad se ne zna kako ce ispasti kao kod topiranja sto je sigurno pa je ispalo dve velike grane i jos jedna treca koja ima 2 kao mutant neki pricam o 2 klona koja su uzeta od ove biljke iz ovog dnevnika one su oko 40 cm vec radio sam na njima toping i fim u cilju ucenja, ostalo mi je jos lst da probam i mislim da je to to sto se tice treniranja vise nista me ne zanima a i nema tu neke velike mudrosti i nauke za kombinovanje, obican rast je ok, toping po meni jos bolji u kombinaciji sa lst sto cu defitnivno probati uskoro, fim je ne znam po meni nisam pristalica toga, toping cist mi je bolji bar meni + lst pa sve jednako i lepo sto kaze Cerak sve velike kole i jake kao kod Cupe sa njegovim limunom :D predivno, to je moje misljenj sto se tice nekog treniranja i oblikovanja ( naravno sto se mene tice uvek cu raditi lollipopping detaljan to sam uveo u must do kod svake biljke ) Inace sve zavisi do prostora itd... vise faktora je umesano pa ko sta voli i kako moze naravno, sto se tice metode uzgoja same biljke kad pogledam u buducnost malo defitnivno smatram da je sog u kombinaciji sa paisvnim hydro gajenjem i djubrivom najbolji moguci izbor dobije se neverovatno puno na mali prostor ali opet ima svoju cenu mnogo vise truda i ne dozvoljava velike greske i cesce zalivanje mora, spremanje, brisanje itd... taj nacin gajenja zahteva mnogo vise pazanje u poredjenju sa obicnom zemljom i rastom u vecoj saksiji gde primer covek zalije i moze da ostavi 7-8 dana da ni ne udje u box ( odokativno bzv kazem udjes samo pomeris lampu gore i cool nema cimanja nikakvog totalno pasivna stvar ) a sto se tice hydro pasivnog sog-a yield na dati prostor je hidrogenska bomba :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000
02.12.2014
153
236
43
Poz ljudi, izvinite sto se nisam ranije javljao imao sam obaveza ali odma da kazem dnevnik nisam napustio i ostao sam vam veran. Danas je 92 dan zivota a juce je bio prvi dan ispiranja ili sto bi ljudi ovde rekli "Flush" ispiranje traje 10 dana ukupno bar sam ja tako odlucio neko kaze vise neko manje... meni se svidelo 10 dana da to traje posle toga ide u potpuni mrak 3 dana i kraj. Moram priznati bio sam greedy jako i cupkao sam je sa strane malo :puuuh:: itd... ali ostace dovoljno za mene i moje skromne potrebe :rasta: iskreno posto je prvi grow vise sam nego prezadovoljan kako je do sad islo, od samog pocetak biljka je bar meni bila laka za odrzavanje i super zdrava, ono toliko jednostavno.....sama biljka me je naucila ponesto o zivotu da se opustim i radujem stvarima za koje pre nisam mario toliko, da usporim malo i sagledam drugacije i iz druge perspektive neke poglede na sam zivot i sebe samog i ljude oko mene, da izbacim neke lose osobine koje sam cuvao u sebi, od kad sam krenuo da pusim svoj dim osecam se zaista radosno u zivotu ne srecno nego radosno a to je velika razlika. Ubacicu ove nedelje koju sliku i naravno ispraticu sa slikama i kraj zivota ove zaista predivne i svete biljke bar meni i verujte mi drugim ocima je gledam od sad ova biljka je nesto zaista posebno ima moc da leci i pomogne a tako i da promeni coveka na bolje. ( sve u meri zar ne ) Mogu vam reci ovo sto sam cupkao i zapalio par puta siguran sam da je mnogo slabije nego kako ce biti na kraju ali odma mogu da vidim taj potencijal ove biljke, iz licnog iskustva u mom slucaju vise mi prija na bong 1 do 2 hita ako zapalim, ceo dzok sam bukvlano ja ne mogu da stojim na nogama moram da lezim sve je super i high je jako visok ali jednostavno kad udari max ide krevet a meni se vise svidja kad mogu da funkcionisem na stolici da pisem letim po kompjuteru itd... zato po malo :) ali jacina je zaista impresivna u odnosu na ona ulicna govna sto sam palio, i sad sam malo high tako da ne kucam puno ovih dana par slika i kad bude kraj i to je to posle toga smoke report i finish :) :gled:
 
Poslednja izmena: