Kompjuterski sto CFL stealth grow Season one

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
koliko vidim proizvodjac je isti i kod opa cupa i kod mene, ista adresa, sve isto. e sad, jedino se razlikuje broj resenja, kod mene je datirano iz 2012, a kod opa cupa pise da je resenje iz 2003. moguce da po resenju iz 2012 prave sa jacom koncentracijom pa treba slabiji odnos, tj. 10ml na 2L, tako da ostaje:
read the fucking manuals
enigma resena, pisac nek kaze da li da sklanjam sad sve ovo na ovu temu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
02.12.2014
153
236
43
#UPDATE#

Week #8
Dan #58 ( 21 dan na 12/12 )

Jedan deo gornjeg lista se spustio zbog ventilatora nista strasno, ostalo izgleda ok biljka raste sve veca i veca moram cesce da dizem svetlo i tako do kraja nema prevelike filozofije Plantella Cvet redovno max 50% doze pa 25% pa 50% idem tim redosledom svako zalivanje i izgleda da ide sve ok nema znakova opekotina i drugih losih pokazatelja da nesto nije uredu, deluje srecno i zadovoljno toliko od mene za ovaj update slike govore najbolje.

6slVDNY.jpg
kZN3px6.jpg
xiZe83k.jpg
yDFfr3u.jpg
6TuxtST.jpg
aLR2Jiv.jpg
Zk0u8fW.jpg
 
02.12.2014
153
236
43
#UPDATE#

Week #9
Dan #66 ( 29 dan na 12/12 )

Uradio sam super detaljan lollipopping iz iskustva sad mogu da kazem da je ipak najbolje raditi lollipopping oko 2-3 nedelje cvetanja zato sto jednostavno biljka pokaze koji cvetici ce biti shit a koji ok, sve sto je shit ide dole i energije se usmerava u topove :) lepa tehnika uvek cu je primenjivati bukvalno cela donja 1/3 je otisla svi mali cvetici lopovi i svi listovi dole koji su oko njih bili, biljku sam danas uslikao inace 7 dan bez vode danas ili sutra zalivanje jos je zemlja malo vlazna zakon prsta kaze :rolleyes: a on nikad ne laze, evo par slikica ono sto mogu da kazem je da se cvetovi lepo formiraju i napreduju, listovi oko cvetova su poceli da se kristalisu beli lepi kristali svuda se pojavljuju :banana123: sve ide ok e da biljka je dobila jos jednu lampicu sad ima 400w cfl :) steta sto nije od starta tako ali bilo je tu svasta nema lepse skole nego ( greske i praksa :ajnstajn: :skot:::ajnstajn: ) mozak mi se poslednjih dana pepunio sa toliko informacija da jedva cekam da pocnem da eksperimentisem razne metode uzgoja i svega :eek: evo koja slika.

lula2.jpg

NGCP3Pw.jpg

zMi1EjM.jpg

UnbQqf5.jpg
 

Prilozi

  • tb8e2pp.jpg
    tb8e2pp.jpg
    199,7 KB · Pregleda: 9
  • uLof5qO.jpg
    uLof5qO.jpg
    183,6 KB · Pregleda: 11
Poslednja izmena od urednika:
02.12.2014
153
236
43
Haha lepo receno kao kad gledas da li si smrsao svaki dan na ogledalu a neko ko te nije video 2 meseca kaze WOW jbt..... razumem sta mi kazes ali mislio sam ovako odokativno u proeku, posto sam negde citao da zadnjih 10-tak dana nema debljanja - rasta vise vec izbacuju kristale ( izbacuje i pre ali u zadnjem periodu najvise ) fokusira svu energiju na taj deo i time prestaje rast biljke.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Iz mog iskustva ti mogu reći da je tako,otprilike kada se lišće počne sušiti u cvjetanju malo se deblja a počne izbacivati kristale.A najbolje ćeš vidjeti ako 2-3 dana ne otvaraš box,onda je pravo iznenađenje i tek se tako vidi šta je radila :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: TheWriter

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Lijepo izgledaju. Sve super. Medjutim tuzan sam kad vidim da cemo izgubiti sve te slike :( Guraj dalje, a ako zelis da ti slike ostanu zauvijek prebaci ih ovdje na forum. Zadnji post sam ja odradio.
 
02.12.2014
153
236
43
Proces ucenja nema kraja, prvo sam imao misao da imam svoj lek i da ne moram da ga kupujem od bilo koga i potrazio sam to znanje na ovom forumu, zatim malu nadu da ce stici i da nece biti problema, posle toga sam imao to jedno malo seme i stavio ga u malu casu vode i nadao se da ce uspeti da se otvori, posle toga sam ga stavio u malo zemlje i dao mu malo svetla i krenulo je :) i evo sad me nagradjuje svojom pozitivnom enrgijom svaki dan kroz sta je sve prosla 1 saksija 1 mali box pa veca saksija isti box pa jos veca saksija drugi box i na kraju ista saksija treci box :D sad je zavrsila u pravom box-u i naucio sam dosta, cisto da se javim da sam tu biljka ide ok cvetovi rastu jos 30-tak dana i kraj sve pozitivno :) slike sledeci update.
 
02.12.2014
153
236
43
Danas skinuo jos po koji mali cvet da mogu da budu veci ove gore, i evo malo pre sam ih podgrejao u mikrotalasnoj i smotao, popusio.... znam da ima oko 30 dana do kraja a ovo sto sam skinuo pri dnu je toliko jako, evo pisem ovo sad napusen..:vozdra::mario:::skot::jace je nego .... ne mogu da docekam kraj kakav ce biti.
 
02.12.2014
153
236
43
Danas cu update sa slikama, inace smesno mi bilo juce, ovi mali sto sam ih podgrejao su jaci bar 2 puta od bilo cega sto sam palio skoro a ima jos oko 4 nedelja bar do kraja, to valjda govori o superiornosti sopstvenog dima vs ulicnih govana jednostavno ne moze da se poredi. Bas me je iznenadilo drzalo me je par sati ( smotao sam u onoj vecoj rizli ceo top ) prvih pola sata neka uvodna realizacija da radi da sam se napusio onda smeh zatim neko ispoljavanje kreativnosti nekim pokretima dok pricam haha i trip u glavi sve se desava u glavi dok objasnjavam pravim cudne pokrete rukama tesko objasniti i na kraju lezim tako i gledam u plafon stoniran morao sam da legnem posto nisam mogao da stojim ni da sedim na stolici koliko sam se razvalio i razmisljam ono bas predivan osecaj smirenosti i mira u glavi :) nisam nikad lepse spavao u zivotu i predivan san sam imao kad sam zaspao kako lebdim na ledjima zmaja u skyrim-u preko vodopada i dvoraca nekih.
 
02.12.2014
153
236
43
Samo u snu :) bio je lep san, ali rad je fantastican bas to sto mi treba za spavanje i kreativnost samo sto mislim da ako je sad ovako naravno na kraju ce biti mnogo jace i verujem da na ww posle nekog vremena covek moze samo da lezi koliko je stoniran :) ne deluje mi kao sorta na kojoj mozes da budes kreativan a da ne moras da legnes posle nekog vremana ili sam ja jednostavno previse konzumirao haha. Svidja mi se taj rad dok nisam morao da legnem super kreativnost na novom nivou ali kad legnem onda samo razmisljam ne mogu da radim nista sem u glavi :D
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Ma pusti je pri miru popusićeš je celu :joint2: kad bude gotova, sve mi žao tih cvetića, bili bi makar duplo veći na kraju, to čupkanje ti nevalja:plac:, al tvoja bioza pa radi snjom sta hoćeš.:cool23:Zamisli samo kako bi bilo tebi da te neko uštipne na svakih 15min da ti ostane modrica, biljka proživljava još gore od toga! Nemoj je stresirati u cvetanju, da ti nebi uzvratila, i negativno iznenadila rodom!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan