Kritike, pohvale, prijedlozi!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Prijatelju,zato postoji kodeks ponasanja do 23:00 sata.. ako si skuzio tak se tropico i sam redovno javi,i sam naglasi da je proslo vrijeme "lijepog ponasanja" odnosno da se tad već moze i zabavit..
Petak je,zajebancija,nas par.. opustena atmosfera i to je to.. Inace zna se da nakon 23:00sata prestaje ono piiiiii,na psovku i ostalo.. Rijetko ces cut psovku inace na radiju..

Znaci naravno da postoji kodeks ponasanja,a ja cu po 3. put rec da je desavanje bilo poslje 23:00 sata.. Hahha,venlo prijatelju.. Izvini al malo si zabrijo,kakav kriminalni milje i to.. Opusteno kolega,ne kazem da nismo malo zakenjali,ali eto.. desi se ;)

No h8 venlo :)
Usput fulo si temu,imas pohvale,kritike,prijedlozi.. :))
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ovako,
Sinoc je ta zajebancija bila oko 01:00. Da, jesu prošla 23:00 ali iskreno i meni također je smetalo malo previše prostačenja pa sam zato i iskljuciva "prijenos" povremeno. Triba se malo "pristojnije" ponasati bez obzira sta su prosla 23:00. ALi opet, petak je bija, proradija je zajednički duh za prostoproširenu sprdačinu i svi smo se malo zanijeli skupa sa mnom...stoga, od sad pa nadalje ipak svi vi u eter pazite kako se izražavate jer sa druge strane ima ljudi koji takav sleng ne mogu progutati iako vi mozda nista lose ne mislite..."vrijeđanje" i to izostavimo a ako i koja prosta rijec izleti ja garantiram da to nece biti nista drugo nego sprdačina!

Dal se tko sjeca malnarove "noćne more"? :icon_lol:

[video=youtube;vtiM0tsyd98]http://www.youtube.com/watch?v=vtiM0tsyd98&feature=related[/video]
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Daj ako na Radio Trsatu mogu psovat nakon 11, mores i ti tu...

Nisam slusao pa neznan o cemu se radi ali mislim da se previse zabrinjavas.....

:D
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Mislim da se ništa TAKVO nije događao na radiju,bilo je možda malo nepristojnih rijeći koje su proizašle iz privat skypanja za koje slušatelji neznaju eto bila je takva atmosfera,cura koja je bila u emsiji nije shvatila rijeć Kuja i šta ja znam pogrdno sve je bio dio zezanja jer curi nije radio mikrofon pa smo tipkali tako da slušatelji neznaju cijelu priću.
Eto mislim da se nije bog zna šta dogodilo,al isprike onima koje je to zasmetalo.
Što se tiće komentiranja homoseksualaca,prića je potekla iz teme ovdje na forumu,pa ako se o tome raspravlja na forumu i tema nije obrisana nevidim zašto se nebi i na radiju ionako nas slušsju ljudi koji ćitaju forum i komentirali su spomenutu več temu
 

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
Hvala ti na najz večeri Alika ;) ,a sada fino uživaj u odmoru /chill

Rep up ofc.

I moj prvi official post reply nakon dužeg promatranja i učenja od mahera sa ovog meni dragog foruma :)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Tropico imam ideju da zajedno napravimo emisiju na temu "Zack Dust" dećko iz Varaždina koji je uspio u Americi sa svojom glazbenom karijerom,inaće poznat je kao osnivać grupe Voodoo Lizards,grupa je također imala uspijeha međutim na kraju se ipak odlućio na solo karijeru koja mu je u punom zamahu prema vrhu.
Razmisli.... u kontaktu sam s njim preko facea.
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.458
163
E ljudovi moji , mnogo ima zaheftanih tema i protivrechnih pravila koje vise nemam pojma ko donosi -ja sigurno ne :)
Bolje je bilo da Tropi updejtuje pravila nego da se pojavi Blejd i prepravi ih , malo je neozbiljno u najmanju ruku .
Malo mi je cudan vutra rejdio bez vutre ali ajde ,vi ste mladji ,valjda znate sta radite :icon_lol:
Imao sam nameru praviti neke emisijice ali sad odustajem i zadrzacu se samo na pustanju muzike za sad .
Sta mi jos smeta ,a to je i pojava u celom drustvu pa je vidim i ovde : Ako je neko napravio glupost pa imenujte ga a ne stitite bilo koga uvodjenjem nekih pravila jer svi dobro znamo da pravila ne vaze za sve podjednako :icon_lol:

Malo sam preumoran ali rekoh bolje da napisem sad ili necu uopste . Nemo se ljutite :)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Meskalito nije se Blade pojavio i prepravio pravila,odnosno ništa ja nisam na svoju ruku napravio,Tropico nema internet zadnjih par dana,pa sam ja postao temu (iskreno nevidim tu problem) a i prije same teme razgovarao sam i sa Vutragenjom.....nije na meni da ja nekoga prozivam,ti si također aktivan na Vutra radiju i prijatelj si foruma pa prozovi ti...činjenica je da smo se previše opustili..
Narvno nema ljutnje,kad Tropico popravi internet možemo tu moju temu premjestiti negdje ako želiš..uglavnom Tropico je rekao da će tako biti,što se novog pravila tiće.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Dj Kenjo čestitam na večerašnjem izboru mjuze pa makar bila i playlista....Shulman - Zero Degrees ------> Do jaja!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Tropico je napisao(la):
Dj Kenjo čestitam na večerašnjem izboru mjuze pa makar bila i playlista....Shulman - Zero Degrees ------> Do jaja!


HHAHAHAHHAHAHAH.... LOL....opet me Dj Kenjo odusevija! Prvo Shulman pa Tosca...bravo bravo..rep + ( :icon_lol: )
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
hehe Meskalito, pozdrav i tebi!

baš je loše ovih dana, ja sam nerijetko jedini slušalac vutra radija ali barem je muzika dobra...
 
05.08.2011
22
0
1
33
ne znam di da postam vezano za ovo, ja ne mogu otvorit taj radio nikako a baš bi vas htio čut. traži me lozinku i user name, a ja upišem ovo od foruma al ništa brate ništa