Kritike, pohvale, prijedlozi!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Mota je napisao(la):
ne znam di da postam vezano za ovo, ja ne mogu otvorit taj radio nikako a baš bi vas htio čut. traži me lozinku i user name, a ja upišem ovo od foruma al ništa brate ništa

Trazilo te da upises username i password jer nitko nije pustao glazbu....pokusaj ponovno i trebalo bi raditi
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ima tko volje od naših dj-eva odraditi jedan intervjuić sa ekipom koja organizira Lost Theory Festival?

Trebao sam ja međutim šljakam 2 posla tako da je to tesko izvedivo !

Ako ima tko volje i zelje da im izađe u susret nek mi se javi na pm ili skipe oko detalja!
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
U bre,noćas muzika prava...DJ Brejd,skidam kapu...:thumb:

Jedno pitanje...Koji naš član je DJ Brejd...Hteo sam da mu dam rep + za izbor muzike i ne znam ko je...A baš mi je dobro :)
 
18.02.2010
18
2
3
33
zivot ti *****, ovaj DJ Brejd pušta tako dobru muziku da ti je žao izać iz kuće i odvojit se od kompa :D svaka čast, zbilja!
 
18.08.2012
0
0
0
38
ovih dana se vozam dosta po Vojvodini i vidim da ima mnogo samonikle, u kom god kraju da sam se vozao svuda sam vidjao, naravno, kad sam vec tu sto ne bi obrao nesto, cisto da se nadje, medjutim, evo sinoc probao da pripalim, nista, ma skroz slabo iznerviao se pobacao, pa sad kontam, jel gresim u necemu, mozda joj jos nije bilo vreme za berbu, svaka pomoc dobrodosla
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Molim nekog od aktivnih djeva koji imaju volje da puste malo mjuze na rejdiu!

Zadnjih dana sam u trcanju...upload mi je zablokiran tak oda ne mogu!

Hvala!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ovdje ima mjesta za rasprave. Jedini problem je taj sto si ljudi ufilmaju neku ekskluzivu ili sta ja znam cim dobiju nesto ispod nicka sto nije ovaj list. Imate hrpetinu ljudi na forumu koji sjede i ne znaju sta bi radili nakon sto su sve procitali. A vjerujte ima ih mnogo. Ono sto zelim reci je da se vrlo lako moze doci do par kvalitetnih ljudi koji zele sudjelovati u ovako necemu, a da kvaliteta ostane na razini. Neki vid contesta sa konkretnim radom ili tako nesto. Ujedno ce se vidjeti prava volja, a i postoji sanda da dobijete kvalitetan kadar. Da jedan od tri bude dobar imate odlican postotak. Jednostavno je s tim kao i sa svim ostalim sto imate oko sebe :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
@Oprah

Imas temu zelite biti radio dj? Prijavite se!

prijavi se pa cemo vidjeti sta nudis.
sta se tice titula iznad avatara neki su ga davno prije dobili. a dobili su ga sa razlogom!

Pozdrav!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Nisam upirao prstom, komentiram samo opcenito problem koji se dogadja sirom yugoslavije :) Mozda se i javim, ali ne svidja mi se atmosfera oko te teme...Btw nisam znao da ima tema, promovirajte je malo!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Oprah je napisao(la):
Nisam upirao prstom, komentiram samo opcenito problem koji se dogadja sirom yugoslavije :) Mozda se i javim, ali ne svidja mi se atmosfera oko te teme...Btw nisam znao da ima tema, promovirajte je malo!


Necu da ovo preraste u prepucavanje i slicno...

Neznam o kakvom problemu pricas koj ise dogada sirom ex yu!

2. O kakvoj atmosferi pricas? Koliko ja vidim atmosfera uopce ne postoji zadnjih par mjeseci na radiju!

3. Tema ti je okacena na vrhu i da si gledao vidio bi ju! Posto si duze na forumu to bi trebao znati. Kako bi bilo da dode x y novak koji zeli nesto uzgajati pa dobije jedan odgovor kao sta sma ja tebi dao a on meni: Promovirajte mi temu o cfl lampama, promovirajte mi temu o zemlji, promovirajte mi temu o ovom ili onom....treba citati, a podforum nije od 34897428934672 stranica da temu ne mozes vidjeti!

Pozdrav i nemoj puno toga krivo shvatiti!

Ako te nesto konkretno bode na ovom podforumu komentiraj u Prijedlozi, kritike i pohvale, a ako te nesto bode na forumu komentiraj u nekoj temi podforuma clanstvo i ideje ili slicno!

EDIT:

Prebaceno!
 
25.10.2007
71
57
18
44
Zamolba ne znam kome (Tropico, mislim da ide tebi, ali ne mogu biti siguran, ne znam čija je šihta); da mi stavi ovdje ili u PM što se krije iza "Track 8 - Vutra Radio" ? Kompilacija neka jest.
Jako mi se sviđa pa bih potražio da imam u privatnoj kolekciji. Sada je 20:13 i posljednjih pola sata ide pa da se (ako postoji volja) potraži u arhivi emitiranja. Zahvalan unaprijed!