Kritike, pohvale, prijedlozi!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Poglavinjosi! Maknite taj auto dj ili mu barem reconnect time podignite jer se covik normalno ne moze spojiti na radio...restartam server ali reconnect time je toliko mizeran da se uvijek prije mene uspije spojiti....
 

deep

Aktivan Član
03.11.2011
74
27
18
32
12. Dimenzija
moram pohvaliti dj-a koji je trenutno "on air". gore mi pise povezivanje...(tako da nemogu imenovati dj-a) ali muzika ide, i to jos kako ide, svaka cast selekcija je za 5 :D
 

deep

Aktivan Član
03.11.2011
74
27
18
32
12. Dimenzija
auto dj vrti bolesnu selekciju onda hahah

neznam meni uvijek pise gore povezivanje, mozda je do browsera al odkad sam regan na forum pise mi povezivanje tak da nisam mogo znat nikak.. xD
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Nitko ne pusta.....to mozete primjetiti tako da u gornjem lijevom kutu foruma pise samo Vutra ili Vutra radio....kad netko pušta glazbu piše: Vutra /Dj Tropico/ - Brkovi - Bolej da sma pijo rujno vino

;)
 

ajde

Aktivan Član
07.09.2011
100
9
0
110
tek sam sad vidio da si mi komentirao :) , drugi put - kolega BIG L - jedan biggie blok samo za tebe
peace
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Joj što mi paše trenutna zika na radiju. Koliko vidim Tropicov izbor. Šta reći osim, do jaja si brate, baš me pogodi sa izborom.
I evo jedno pitanje, zadnjih par dana poslje ponoći neradi mi radio, jel to bude offline prek noći ili kaj?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico
03.07.2009
1.740
2.317
188
Pozz. Drago mi da ti se dopala mjuzika :) ali sto bjese sinoc na listi? huh zaboravija...Inace da, poslje ponoci ne pustam mjuzu jer imam ogranicenu dnevnu potrosnju a posto nema slusatelja iza 23 h i dalje ne pustam...

Inace da, i preko dana tu i tamo pustam jer imamweb stick ogranicen na 1 gb dnevno sto je jakooooooooooo malo :p

Inace da, kad radio ne radi to znaci da nitko od djeva trenutno nije prikljucen na server i da ne strima glazbu :)...btw zainteresiranost djeva je pala na niske grane pa bi se moglo uskoro organizirati novo regrutanje jer ovako nista smisla bas i nema :)

Drago mi je da slusas VR :D ....dignit cemo ga na noge again ;)...ustat iz pepela i te fore... :D

Edit:

Pogledajte prilog 2282 radio nije u pogonu, tj. ne radi jer nitko ne strima glazbu

Pogledajte prilog 2283 radio je u pogonu, tj. radi jer se glazba strima

:D

Btw do kja pustma glazbu zna se dogoditi da radio pocne "pucati", prekidati ili kako vec....to je zbog spomenutog razloga tj ograničenog internet prometa...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Sinoć je svirao Mike Oldfield neki remiksi, odlična zika, čisto opuštajuće. Slušam ga gotovo uvjek kad ima strima. Općenito što god svira na VR mi odgovara jer je glazba baš ono za nas hašomane :) Šteta što je samo 1 giga al bože moj, bolje išta nego ništa. Samo deri :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico