Kritike, pohvale, prijedlozi!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
pa kad nema streama, kad piše gore koja stvar svira onda je u pogonu, kad nepiše niš kao sada, onda je time out.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ne mogu da se spojim na server. javlja mi u virtual Dj-u error prilikom spajanja...Server sam restarta, tačke dj-a disejbla ali opet nista. čak piše da je i dalje neki izvor pitaj boga kakvi spojen...

Kad je autodj spojen onda mi javlja grešku da se ne može spojiti na taj i tja Ip. kad je auto dj ugasen javlja mi Broadcast error, server answered: "

EDIT: Evo nakon ugasenog autoDja vidim da i dalje svira... :S
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ista stvar i meni,kad je auto dj istu poruku izbacuje u vezi konektiranja,a često zna i puknuti veza...pa onda moram ponovno stop/start recording napraviti.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Wa1hUAa.jpg


Spamerski raspoložen, al štaš! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
volim i ja vutra radio ali dajte napravite da se ne pali automatski ako ikako moze...


neki dio radia je blokiran firewallom na poslu pa mi treba dobrih pol minute da otovorim uopce stranicu a pretpostavljam da je do toga jer ceka uvijek na tom dijelu dugo.

Uglavnom, svaku temu koju otvorim cekam po pola minute da skuzi kako ne moze na radio pa eto ako nije problem :)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Forum ne bi trebalo da ima veze sa radiom. Skripta je namjestena da se zadnja ucitava ali probacu jos nesto. U sustini ja nisam imao problem nikad sa lodovanjem radija i foruma. Forum se uloduje nebitno jel radio oce ili nece...ali to sa firewallom ko zna moguce.

Ja sam imao probleme prilikom pustanja i strimovanja. Ideja mi je da stavim neki flash player na dodatnu stranicu i kad je neko ukljucen i strimuje onda da upalimo veliki baner na vrhu sajta da je radio online. A kad nije online jbg onda ne treba nista ni prikazati. Mislim da bi se dosta ljudi ukljucilo kad bi bas bolo oci nedje kao neki baner. Ovih neregistrovanih ima bas dosta i treba njih ciljati. Sa svih strana imam posla a nedeljom kad stignem da odradim nesto i za forum. Tako do nedjelje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Tko zna kako je ovaj firewall postavljen, uglavnom usporeno jer vrti connecting to vutra radio i ceka...

Nije uopce hitno jer i ovako radi :) a ako trebas pomoc javi. Ne znam nista a nauciti mogu sve ;)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
ne postoji auto dj

to je komp namjesten da kad je upaljen automatski pusta neku playlistu...iz nekog razloga kad namjestim na 30 sek auto connect on opet vrati na 1 sekund...evo sad sam stavio opet 30 sec
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Genjo molaj se winampa od trenutka kad vidiš ovu poruku. Ljudi bi puštali ali ne mogu...jebe onaj plugin dsp ili sta vec i uzmi si neki drugi strimer...posto ne pricas nego vec samo pustats mjuzu mozes i preko vlc playera, virtual dja itd itd itd...ovako nista smisla nema :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
šta se događa s radiom u zadnje vrijeme? na svakoj skoro pjesmi mi puca veza,moram non stop resetirati konekšn,jel to do mene ili do sustava/servera?
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Prvo pohvale:

Zakon vam je ovo sa radiom... Gotivna mjuza se pusta,i koliko sam do sad skontao,nema gnjavaze sa reklamama i slicnim zaje***cija. :dada

Jbg,ima i kritika,al nista strasno,moze i ovako kako jest'...

Evo slusam nekih sat vremena, ali gore na vrhu stranice cijelo vrijeme stoji naziv jedne te iste pjesme, A posto strimam preko VLC-a (jako dobar plejer) on mi izbacuje nazive pjesama samo sto su netacni i nazivi i pjesme. Sad ne kontam sta je u pitanju,al ajd sad,kao sto rekoh,nije strasno samo nek pici kvalitetna muzika. :icon_wink:

Nadam se da da nisam smorio.
:banana:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
hvala na pohvalama,drago mi je da barem netko sluša radio i da mu se još uz to i sviđa mjuza. :D nažalost,za ovo što se ne mijenja naziv pjesama ti ne mogu pomoći,i ja sam to primjetio da ne prebaci uvijek na vrijeme,i da često kasni po par pjesama...al to će vjerojatno moderatorski tim i ljudi koji brinu za radio znati čemu je to tako,meni su samo dali stari gramofon da vrtim ploče. :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful