Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
Prava informacija u pravo vrime !odlična iskustva iman
pouzdani ,dobri kvalitetni i skupi !
Jako sigurni imate vise opcija za kupovinu i plaćanja ,malo san stariji i pazim na neke detalje tako da mislin nakon svega, da je najbolje bit normalan i bit uklopljen u masu.Placan karticom ($)na svoje ime ,na svoju adresu ,normalno najnormalnije , kupin usput majicu ili ruksak , kapu ,,,, oni to spakiraju ( lipo ).
Sve po PS -u . Sve bude upakirano u kuvertu onu mekanu ,e sad detalj !!
Upakirano je tamo i provjereno i stavljena je markica da je sve O.K. I takvu pod takvim uvjetima šalju ovamo tako da se načinom plaćanja i transparentnošću provlači lako ,moram napomenit da postoji uvik trema ali nakon 4-5 sigurnih primitaka tako je kako je.
To je po naski ,najveća Butiga od pinki ----attitude seed bank su na sajmovima (Vidio ja ) stabilni ,odgovaraju na poruke ,non-stop budu neke Promocije ,dobije se UFO (besplatno sjeme na predjenu cifru ),oni su ustvari distributeri ,ima dobre robe za kupit i ima dosta farmi koje su proizvođači tog sjemena pa su linkovi sa strane pa sva ta sjemena mozete direktno kupovat od proizvođača .
Neka sjemena stignu originalno zapakirano neka ne ,mislin da je to nebitno kad SVE proklijaju uvik
Eto toliko Nadan se da je ovo O.K. I Da će nekome pomoć !!!
:)




* * *
procitaj pravilnik
pwrsd
 
Poslednja izmena:

mikolo13

Banned
Banovan
24.03.2014
72
24
18
Rottenecards_22925955_tqdrqf7d63.png


sala mala... ma samo stentano.

ja san uzima na tude ime (30 km dalje od mene) koji nema pojma ni sta je to nit ga zanima. usluga usluzi i sve 5
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Ja sam bio u krivu kad sam reko da je Sensi seeds popust zavrsio. Srbija I Slovenija mogu naruciti trenutno direkt od sensi seeds sa 30% popusta do 14.03.2015 znaci jos 2 dana.

To je prilika za upecat kvalitetne i svjeze seedove, evo meni je zao sto ne salju u HR inace bi uzo nesto 100%

Porucio sam u subotu dok je jos trajao popust i platio karticom, ali danas m je stigao mejl da ne primaju placanje karticom iz Srbije i da ce mi refundirati sredstva.
Iskren da budem, nisam nasao takav info na sajtu, a i ako je tako mogli su programeri da izbace tu opciju kada neko porucuje iz Srbije.
Eto, za one koji hoce da poruce sa sensiseeds , a iz Srbije su, moze samo wire ili cash u koverti. Steta..
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Bas su jadni, ma drze se visoko, ne znam sta bi reko ; ) bzvz

Nisu mi jasni, sjelo im je na racun al kao ne primaju sredstva iz srbije pa ce refundirat novce nazad umjesto da ko ljudi posalju seedove, ma svasta
 
23.03.2015
7
0
1
34
pozz ljudi.....;)
nov sam ovde pa vas molim da imate razumevanja!
Odakle je najbolje da porucim tjs iz koje zemlje i naravno iz kog shopa?
Porucio sam 25. februara preko Nirvana shopa ali nista mi nije stiglo! jbg.....
POMAGAJTE !!!! :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
nema veze odakle porucujes, svaki shop ce ti poslati placeno al lutrija je na carini. moz da prodje, ne mora, pitanje je vise srece nego shopa il zemlje iz koje stize
 
  • Sviđa mi se
Reactions: corn

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
probaj pa javi, iz evrope uglavnom stigne za 5 radnih dana, a za dva dana ti sigurno nece doci :) cemu zurba, bitno je da stigne a ne koliko brzo ;)
 
23.03.2015
4
1
1
34
a reci mi amigo danas je amsterdam wred seeds jaci za 160 eura a čitao sam komentare o njima i cini mi se da san ih bacia u vitar... Jel znas sto o njima?
 

MarkoMil

Aktivan Član
16.02.2014
70
53
18
Jer nas kanabis jos uvjek radi kako treba?

Heh ja vas nekuzim zasto bi narucivali iz stranih shopova , kada mozete s naseg kanabisa (svejedno oni to sve naruce iz stranih sopova) nema nikakvih granica a na isto dode :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
23.03.2015
4
1
1
34
Jeli. A jbg, covik uci dok je ziv... Sad se samo nadan da ce mi ovi poslat ovo da nisan da 160 eura nekom amsterdamskom moronu koji se sad smije i pusi s ekipom kif na moj racun

Naravno u tom slucaju zna se ko je pravi moron
 
19.12.2010
102
34
28
evo meni stigle danas s ori...al se..i se.d com..ny
narucio 5 komada fem, nl, dobio na poklon jos 5 komada fem, afghan kush i 1 fem, fruity chronic juice
Naruceno prosli pon, lova stigla kod njih u petak, stiglo danas :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bobimaroti