Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Oce mi neko samo objasnit moze i napm gdje se u head shopu (na ww) nalazi sekcija sjemenki??? Il sam ja glup pa ne mogu nac??

2. u cem salje ovaj alien? Milim da je fora s cd malo previse isfurana..

3. kako je sensi sponzor kad ne salju u Hrvatsku? "(Please note that we do not ship seeds to Croatia. All seed strains will be removed from your basket if you click proceed.")"
 
26.03.2015
11
0
1
33
Kao prvo,juce sam postovao ovo ali je obrisano zbog backupa zbog ovog DDoS napada,tako da ,evo opet.
Citiram sebe da znate o cemu se radi. Elem, menkice su mi stigle iz seed-city,narucio sam postom iz SRB,poslao sam im pare uz porudzbenicu skinutu sa njihovog sajta. Samo treba lepo da se izracuna koliko kinte treba da posaljes (semenke+postarina+nadoknada zbog placanja u evrima i castio sam ih par centi)! Sto se vremena tice,trebalo je 2 nedelje da stigne njima pismo,par dana dok su spakovali to, i 2 nedelje je putovala posiljka u Srbiju (oni su inace iz Engleske). Moram da napomenem da sam izabrao najjeftiniju varijantu postarine (3,5 GBP) i da dodam da im je tehnicka podrska extra! Brzo su odgovarali na moje mailove,i dosta pomogli oko obracuna cene. Nadam se da necete shvatiti ovo kao reklamu,ovo je samo moje iskustvo sa tom seedbankom,koje moze da pomogne mnogima koji kao i ja nemaju mogucnost (ili ne zele) placanja kreditnom karticom! Poslato mi je u jednom DVD omotu seme,neke nalepnice njihove i kupon za 10% popusta za sledecu kupovinu. Evo i slicica kako to izgleda. Toliko od mene za sada,nadam se da sam pomogao nekome!
Smes li link da mi pustis odakle si naruci i stiglo ti je u Srbiju?
Nasao sam sajt...
 
Poslednja izmena:
19.05.2015
6
0
1
39
Cao momci!!

Stiglo mi je za 4 dana iz Holandije, diskretno! Moja majka moze sad da mirno spava!!! Ali obecavam da necu rizikovati vise!

Pozdrav!
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
@Fast E

da za nedelju dana, kao sto vidis na slici i po datumu posta, samo sto su mi kupili holandjani, ne primaju uplate iz srbije mislim, a i ne interesuje me :D
 
24.02.2014
45
79
18
Meni i posle još dva dana i biće pune tri nedelje,nije stiglo ništa od Nirvane.Tako da od toga dižem ruke.Sad sam poručio od seed city-ja.I opet imam mogući problem.Posle plaćanja,koje je zakomplikovano i ide preko drugog sajta,nije mi stigla potvrda da je plaćeno,i ako su mi pare uredno u dinar skinute sa računa.Ne znam koliko je vremena potrebno da njima legnu pare na račun,ja sam im jutros platio?
 
24.02.2014
45
79
18
Tako i ja mislim.Plaćanje je preko nekog Incense sajta,koji me vozi kao konja.I na seed city-ju i kod ovih drugih je status:pending order i payment.Zvao sam call centar banke,i skinut mi je tačan iznos sa računa.Poslao sam mail i na seed city i taj drugi sajt,ali još niko neodgovara.Videćemo do sutra,tad bi već u svakom slučaju trebale da im legnu pare.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ne znam sta se nerviras, ako pare nisu kod tebe kod njih su. tako im je podesen sistem, mozda posalju da su pare legle a mozda poslaju menke pa ti to isto bude jasno kad ti stignu :)
 

lud

31.01.2015
183
106
43
city ce ti odg sigurica brte najaci su ....xe xe xe:D meni stigao WHITE RUSSIAN od njih........
 
Poslednja izmena:
24.02.2014
45
79
18
:) dobra logika.ako pare nisu kod mene,a nisu ni kod njih,dva puta ništa je ništa,čista matematika,para nije ni bilo :D Šalim se malo.Nerviram se samo iz razloga što prilikom prvog poručivanja od Nirvane,nisam dobio ništa,pa mi je sada sve sumnjivo.I ako znam da nisu oni krivi,nego naš sistem carina,pošta...A ovi iz UK neka me iznenade,nemam ništa protiv,neću da ih smaram mailovima,bar neko vreme.I da,u pitanju su Kc33 semenke,5xregular,cena prava sitnica,sa shipingom zaokruženo na 8 funti.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
fina je to sorta, a za lovu ne brini, legla im je sigurno. nisam preko njih do sada uzimao pa ne znam kakva obavestenja salju, sve je to automatizovan sistem pa ne bi trebalo biti problema, ljudi su zadovoljni sa sc
 
10.05.2015
156
197
43
44
Narucio upravo od seed grada barnijeve auto feminizirane semenke sin tra bajo. Nadam se da ce sve biti ok.. I mene su prebacili na incense sajt i nije bio problem snaci se.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lud

Pohani šnicel

Aktivan Član
22.05.2015
90
286
53
Oce mi neko samo objasnit moze i napm gdje se u head shopu (na ww) nalazi sekcija sjemenki??? Il sam ja glup pa ne mogu nac??

2. u cem salje ovaj alien? Milim da je fora s cd malo previse isfurana..

3. kako je sensi sponzor kad ne salju u Hrvatsku? "(Please note that we do not ship seeds to Croatia. All seed strains will be removed from your basket if you click proceed.")"
Ja sam narucio sa neke Canabis natur stranice mislim slovenske i ova kaze da stize u roku od 5 do 7 dana i plača se po primitku pa sam bar tako malo siguran da neću uplatit a da mi ne dodje..a vidit cemo sta ce da ispadne sa tim ...