Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.04.2015
6
0
1
27
Jel neko narucivo sa ***************.*** i sta mislite o njima i jel je bolje da mi posalju obicnim pismom il stealth cd-om?
 
Poslednja izmena od urednika:
05.03.2015
5
1
3
42
Ako mislis za SRB bar meni su oni nesigurni jer drugacije se gleda posiljka iz HOL ili npr. SLO a kad pogledas ja sam iz SLO porucio pa ko zna kako cu da prodjem :) sve je to kocka po malo ...
 

lud

31.01.2015
183
106
43
uzmi od ......... odlicni su sto se tice slanje paketa skroz diskretno i procitaj na njihovom sajtu i sve ce ti biti jasno...
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Grinboy

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
E ovako. Htio bih naručiti automatike, ali nemam box pa sam se odlučio na balkon varijantu. Biljke bih za vrijeme sunčanih i toplih dana iznosio van tj, balkon, a navečer unosio. Što se tiče samih menki naručio bih od sponzora hempatia kod kojih sam vidio kolekciju n.1:
  • 2 x Auto Bubble Gum
  • 2 x Auto Chocolate Skunk
  • 2 x Auto Cheese Berry
Ili kolekciju n.2:
  • 2 x Auto Northern Lights
  • 2 x Auto Afghan Mass
  • 2 x Auto Sweet Soma
Isto mi je zanimljiv i auto blue mammuth iz headshopa.
Pomozite mi i kažite šta mi je najbolje za varijantu koju sam planirao i šta mogu očekivati?
Imam još i problema sa naručivanjem. Iz headshopa mi nisu odgovorili na mail, a iz hempatie su mi na upit poslali mail od postmastera koji mi nikako nije jasan???:zvezda:: Ne bih da vas zamaram samom narudžbom kako da je obavim mada mi izgleda prilično komplikovano ili sam ja totalni tutkun! Valjda ću skontati dok još malo prostudiram (mada mi ništa nije jasno). Unaprijed sam zahvalan na odgovorima i nadam se da nisam postavio kakvo glupo pitanje.:upiii:
 

Tex

Aktivan Član
25.03.2014
144
182
43
A što bi ih unosio preko noći,ako je zbog temperature dok ti dobiješ semenke,one isklijaju biće i noći toplije.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ima smisla unositi samo ako ti idu pod lampu, u suprotnom ostavi ih na terasi, nista im nece biti, prosla je frka. i to sto kaze tex, dok ti stignu i isklijaju taman je optimalan tajming, a mozes i sredinom narednog meseca da ih izbacis van, proceni kad dobijes menke kao se razvija vremenska situacija i da li da proklijavas odmah ili jos malo sacekas :)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Hvala na odgovoru. A zanima šta mi je najbolje da naručim od ponuđenih sorti koje sam naveo pošto ću raditi na ovaj način ili je svejedno? Ili to zavisi šta se kome sviđa? Još nisam naručio pošto ne mogu da se snađem kako i na koji način. Poslaću sponzorima još koji mail da mi oni objesne. Čini mi se da hempatia ima malo bolju ponudu. Još uvijek se gubim oko naručivanja pa se bojim da ne zakasnim sa growom.:(
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Hvala PowerSeed, sad mi je lakše.:) Nisam još ništa probao od ovoga, tako da i ne znam šta mi se sviđa. Mislim da ću najverovatnije odabrati kolekciju n.1. Nekako mi je najprimamljivija. Još uvijek kontam kao naručiti, ali snaći ću se već. Moram još šnjuhati. Poslali su mi lozinku pa ću valjda skontati.;)
 
09.04.2015
4
3
3
46
ljudi samo da vam javim, narucio sam sa ........... i doslo mi je za tjedan dana od kad sam im uplatio karticom, eto da se zna posto sam i ja bio sumnjiv prema tim stranicama ali je proslo sve u najboljem redu
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp
16.05.2011
4
0
1
33
Dear Sir, Madam,

Thank you for your interest in our shop and products.

Due to a recent change in our shipping policy, we are sadly no longer be able to ship to Serbia as we have limited the countries that we ship to in order to provide the best overall service.

Please view our Shipping page for further details:*********************


Our sincerest apologies for the inconvenience. We really appreciate your business, but unfortunately our hands are tied. Should you have an address available within Europe, then we will gladly ship here.

Kind regards,

George
Royal Queen Seeds
Customer Service

Dakle RQS ne salje za Srbiju.
 
Pozdrav drugari. Razmisljao sam se naruciti tek par feminiziranih semenki (ovih iz paketica imam jos dosta). I koliko sam citao ovde po ovoj temi, prolazi to bez problema. Ali u google pretrazi mi izbacilo stranicu kako su pronadjene semenke u novosadskoj posti u koverti... i sve tako slicno par vesti. Malo mi je nabilo strah pa bih voleo da ga oterate nekako, ljudi iz Srbije pre svega, naravno... :(