Led sijalice (žarulje) E27

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

i33i

I smoke and I know things
Banovan
09.02.2016
179
428
63
Vrućine popuštaju, prsti me svrbe, zuja čeka spremna.... par sati i par stotina vijaka kasnije..... TANANANANA DUM DUM DUM DUM (glazbena tema iz odiseja u svemiru kao podloga).... PERPETUM GROWILE je skoro gotov, ***** ga nestalo mi žice za povezati sva grla... no, no, druge me muke muče, plavo ili žuto...... sjemenki je puno a vremena sve manje kroz koji dan dnevnik pa da se rugamo


P8313859.JPG P8313860.JPG P8313861.JPG
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.861
358
@i33i super sve izgleda, daj to u pogon sto prije da ne skuplja prasinu i da mogu pratit kako ide dok svoj ne upogonim!
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.861
358
Ispuh,ce bit kakva turbina il filter? Kolki je taj ormar,24 zarulje el,puno pitanja ?
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.749
258
out of space & time
citao sam ovuda kolege predlazu da rupa za upuh bude veca od one na ispuhu. mislim da je manje opterecenje za ispuh vent bolje vuce il tako nesto.. ja sam sad kod svog PC boxa neki dan ostavio otvorenu cijelu stranu da bude upuh,samo stavio mrezicu za komarce..i mogu ti rec manje se cuju ventovi za ispuh takodje.. mozda je moja uobrazilja al cini mi se da klon uziva unutra(druga stvar sto ga stresiram za polen jbg)
 

i33i

I smoke and I know things
Banovan
09.02.2016
179
428
63
ima neko pravilo (po nekom fizičaru na P nemogu se siti da ga beš) da je protok jači što je promjer manji radi neke fizike čestica zraka vakuma nekog ku***, objašnjavali su mi davnije malo neki ljudi koji se u protok zraka dobro kuže jerbo im je core biznis proizvodnja kuhinjskih napa, zaš sad ove moderne ko slika na zidu što izgledaju i teorija im je držala vodu pa ću to probati u praksi, manje rupice = lakče stvaranje podtlaka koji biljke volje... bumo vidili ne, lako je u lesonitu rupe raditi ako zatreba
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Potenciometri su stigli jedan od 20A drugi od 3A,e sad ja sam bio spojio potenciometar na jednu led žarulju v-tac 10w ali na njoj ne pise nista jel moze ili ne na potenciometra i sklopka je iskocila kad sam ukljucio kabal u struju. Zbog cega se to desilo?Pozdrav svima unaprijed hvala svima na odgovoru :):):thumb:
sklopka je izbacija jer si nesto krivo spojio.
ja bi ti savjetovao da se manis takvih projekata da te struja ne stepe :D
ne mozes spajati potenciometar na led zarulju jer ta led zarulja ima cijelu hrpu elektronike izmedju 220v i samih cipova.
ne mozes smanjiti 220v jer ce elektronika pokusavat odrzat istu struju kroz ledice.
ono sto bi mogao napravit je otvorit zarulju i stavit potenciometar nakon elektronike na vodove koji idu prema ledicama ili se spojit na elektroniku...al to je prica za sebe
radije nemoj to sam otvarat i lemit jer ce te jos struja stepst. ponajvise zato sto nema potrebe dimmat te lampe.
i ste ce ti 20A? 220v na 20A je 4.4kw, a ti dimmas 10w :D

samo ti usarafi te lampe i uzivaj :D potenciometre ostavi za neki drugi projekt koji ne radi na 220v
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Toblastfaster

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
aha :) al mi pricamo o plinovima, ovaj prica o gibanjima tekucina :D
nije ni bitno, bitno da imas odgovarajuci broj izmjena zraka u boxu i da ti je temp ok. Protok povecas sa ventilatorima u paraleli, tlak povecavas sa ventilatorima u seriji. Veca rupa, veci protok.... :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener