LSD i White Rhino u med. svrhe - 400w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
boja kanti mi se svidila bile na akciji od 10l = 10kn a rupe sam probusio sa 6mm borerom jedno 12 komada mislim da ce biti dosta......malo me brine samo vlaga kad lampa nije upaljena bude izmedju 70-90%. a danas sam malo i pognojio sa vodom od odstajalih kopriva (24h), sljedece zaljevanje ce biti za negdje tri do 4 dana a onda cu napraviti mix od preslice, koprive, bazge, gaveza,,,,,
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
bok vutraši u zadnjih par dana došlo je do pogoršanja stanja na WR proucio sam temu o nutrijetentima i po onome sto sam skuzil moze biti nedostatak mangana, cinka ili magnezija pa evo da stavim neke slikice i ocekujem vase misljenje o kojem bi se nedostatku radilo na listovima ako je netko imao takav slucaj, do sad sam zaljevao samo sa odstajalom koprivinom vodom starom par dana i razrjedjenom 1/10 po preporuci sa foruma...
slika 1








A OVO JE LSD ON JE MALO KASNIJE POSADJEN: I NA NJEMU SE POJAVLJUJU NABORANI LISTOVI






POZDRAV!!! Ako je netko imao slicnih problema na ovim ili drugim sortama nek ostavi ovdje svoje misljenje.....danas sam odradio blagi LST na WR al se ne vidi na slikama jel su od jucer...
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
Creative je napisao(la):
Previse vode ti radi probleme.
creative mislim da nije previse vode jer stvarno pustim 3,4,5 dana i zemlja bude skroz popucala i suha ko barut prije nego zalijem, a to mislis vjerojatno zato sto su na slikama spusteni listovi, al to je zato sto sam upravo zalio prije neg sam slikao pa vjerojatno ti se zato čini......daj još neki svjet sta bi moglo da bude izpregledao sam forum i mislim da je nedostatak nekih nutrijetenata jer jos malo pa je i mjesec dana WR kak je u zemlji a inace kolko sam citao ta vrsta ko i ww trazi puno hrane a i u malim su posudama od 10l pa bi mozda moglo biti to samo neznam tocno koji joj fale pa trazim drugo misljenje ko kod doktora, hahahaa......
 

lamp3rija

Aktivan Član
10.07.2012
98
171
33
44
Jel imaš rupe na dnu da izađe višak vode? Pogledaj kako izgledaju poslje par sati dok rade svjetla, možda im se digne XD...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
lamp3rija je napisao(la):
Jel imaš rupe na dnu da izađe višak vode? Pogledaj kako izgledaju poslje par sati dok rade svjetla, možda im se digne XD...
ma ima rupa 8 kom puta 6mm fi neg taman sam zalio pred neg sto sam slikao i odma listovi popadali dolje, hahahaa....ne sekira mene sto su listovi dolje dignu im se kad su pod rasvjetom neg ono sto sam u slikama oznacio kao blago zutilo i naboranost listova to me muci.....al evo danas se malo popravilo stanje nemam slika od kad sam spricao sa odstajalom koprivinom vodom a i danas sam zalio sa plantelom list pola preporucene doze za (vege) pa cu vidjeti kakvo bu stanje nakon par dana.....
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
grga majstore,želim ti svu sreću i da uspiješ u naumu...ja trenutno uzgajam jednu sortu koja je dobra protiv depresije,totalna pozitivna brija,planiram jedan dio starom svom odvojiti,pošto ga isto hebe ptsp. sretno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grga77

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
Nixa86 je napisao(la):
nemoj se sekirati zbog listova i meni su bili na mojem Rhinu identicno kupusasto zguzvani ,nalik na jagode u samome pocetku vrlo lisnate i guste ! ..Bude to fino krenulo mozesh polako sa treniranjem poceti sretno do kraja ;)
ma nixa nisu mi problem toliko zguzvani listovi nego zutilo koje se pocinje sirit od sredine lista prema krajevima iako je danas malo bolja situacija u vezi toga jer sam im dao malo papice pa cu vidit kroz par dana, manje su mi kante pa im je mozda vec pocelo falit hrane....a lampa mi je jedno 40cm od vrhova tak da mislim da nije zbog toga...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnicki

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Samo polako, vidi se da su brendirani strejnovi nema sta, kao jagode... :)

takav je i meni bio galaxy, sada imam jednu indicu jednu sativu i mirna bosna i jedno i drugo.

:))

bolje i da zalijes nego da su zedne pogotovo u vegetaciji... :) brze rastu kada ih se pumpa vodom + root boosterom :) ja to radim uvijek ispocetka da se sto prije razvije...

Grga sorry na spamicu, svidja mi se tvoje bilje nemam sta puno dodati, iskustvo i praksa su majka znanja :)

drzim fige svakako, strejnovi su do jaja...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grga77

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
i meni su u početku na OG-u bili takvi listovi ali su se normalizirali kad je biljka malo porasla, nisam otkrio čemu je to tako...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
evo malo novonastale situacije opet napravio sranje nakon odradjenog topiranja drugi dan sam jos radio LST malo jace i polomio vrh na LSD-u opet nemam srece s njim, tako da sam slomljeni vrh stavio u vrbinu vodu na probu da vidim oce li se uspjet primit za klona bas me zanima a evo i slika cjelokupnog stanja:prvo slomljeni vrh: ,
jedan novi LSD i WR rastu uskoro i presadjivanje u vece posude
[url=http://postimg.org/image/5o1w5qafd/] [/url]





menke neke nove dobre domacice proklijale pa stavljene u neku zemlju iz basce pa da vidim kakve ce ispast bez puno brige o njima







imam i jos jedan problem za koji bi trebao pomoc oko spajanja HPS prigusnice nisam nigdje mogao da najdem na forumu rjesen problem pa bi zamolio iskusnije ili neke elektricare da mi pomognu spojiti, problem se nalazi u mom ovom postu o HPS spajanju malko nize: https://www.vutra.org/topic/10094-spajenje-hps-ice/page-12, rjesen problem nije valjao jedan propaljivac pa nije htjelo upaliti..
trebao bi jos samo ako netko ima shemu kako se spaja zamjenska natrijeva sijalica 110w sa zivinom prigusnicom 125w nisam nasao shemu nigdje na forumu....pozdrav vutrasima!!!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
grga77 je napisao(la):
...
imam i jos jedan problem za koji bi trebao pomoc oko spajanja HPS prigusnice nisam nigdje mogao da najdem na forumu rjesen problem pa bi zamolio iskusnije ili neke elektricare da mi pomognu spojiti, problem se nalazi u mom ovom postu o HPS spajanju malko nize: https://www.vutra.org/topic/10094-spajenje-hps-ice/page-12
mozda power ili kali bi znali rijesit ovaj problem u vezi spajanja da ne spamam dnevnik nek pogledaju ko god bi mogao pomoci....pozdrav vutrasima!!!

rado bih pomogao, ali i ja imam problem sa spajanjem konkretno philipsove prigusnice (nije bas kao tvoja ali je philips i onako kako ja znam spojiti, nije radilo... zapravo, izbio mi je osigurac), trenutno sam odustao od trazenja resenja jer imam neku drugu, no rado bih cuo da ti neko pomogne jer bi verovatno time i meni resio problem :)
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
PowerSeed je napisao(la):
rado bih pomogao, ali i ja imam problem sa spajanjem konkretno philipsove prigusnice (nije bas kao tvoja ali je philips i onako kako ja znam spojiti, nije radilo... zapravo, izbio mi je osigurac), trenutno sam odustao od trazenja resenja jer imam neku drugu, no rado bih cuo da ti neko pomogne jer bi verovatno time i meni resio problem :)
uspio sam upalit po shemi od zlo&naopako nije mi htjelo zato sto mi propaljivac jedan nije radio a probavao stalno na njega sad radi po ovoj shemi sa drugim propaljivacem pa probaj i ti:
post-9817-0-28765300-1367061827_thumb.jpeg
ako trebas vecu sliku da vidis boje odi na post od spajanja pa klikni na zlo&naopako sliku ispod mog posta da ti je uveca

samo mi jos reci dali imas kakvu shemu za spajanje natrijeve zamjenske sijalice od 110w sa zivinom prigusnicom od 125wza koju mi netreba propaljivac
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
da, bukvalno ti faza udje i izadje iz tog 125w zivinog, pa je vodis na fazu grla, nula fura direktno na nulu grla, lampa ima integrisan starter, to je sve (s tim sto sam ja za fazu uzeo plavu zicu) ;)

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.