Master Kush @ Pink Box 250 Hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Samo me brine da nije azijska, negdje sam citala da one jedu sve, ukljucujuci i biljke i ove nase lijepe bubamare. A te azijske su narancaste ili zute ili crne, ova moja je svijetlo crvena. Ne mogu tocno piknut nijansu malo baca na narancasto. I totalno se udomacila u satoru, jutros kad samisla pozdravit biljke prije posla bubamara je bila na vrhu biljke sunca se pod lampom frajerica..... Valjda je dobra, ak nije razmazat cu je po zidu i necu obrisat da druge vide svoju sudbinu kad mi se priblize biljkama.
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Evo i mali update, jucer sam ih jos malo pritegnula. Ovu vecu sam bas zavezala na sve strane, a ovoj manjoj sam samo malo rasirila grane i zakacila sa debelom zicom u obliku drske od kisobrana koju sam zapiknula u zemlju.
I, dodem sad doma, a mala pocupala sve te zice van iz zemlje i opet sve grane bulje uspravno u lampe ko da nisam nis napravila hahhahaaha.... Koja zabluda. Mislila sam da ce bit poslusnija. Uglavnom, danas cu je bas zavezat, nema druge.
I kroz koji dan dva tri idu na 12/12. 3 tjedna vege to mi je dosta, jel tak?
I da, stavila sam jucer pola doze TNT-a po prvi put - ne zale se nista danas. Obecajem normalne slike uskoro :)
IMG_4441 (Large).JPG IMG_4442 (Large).JPG IMG_4443 (Large).JPG
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Hvala opa cupa :) tvoj L.S. mi je idol. :) jednog dana ce i moje (ne konkretno ove) bit tak sve jednaki vrhici ko tepih ...kad se naucim :)
Hvala svima. Nisam ocekivala pohvale, bila sam vec spremna na masu kritika pa sam se zato i malo bojala napravit dnevnik..al evo, hvala svima jos jednom.

nadajmo se samo da necu nekaj sfušat sad kad ste me pohvalili... di je jos kraj ....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.292
14.580
358
Lijepe biljke, guste skoro ko zelena salata......ako grane ne zavežeš za nešto fiksno otet će se kontroli i krenut nebu pod oblake...... lijepi dnevnik......sretno dalje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Zadnji fotke vege faze.

Danas se prebacuje timer na 12/12 i od sutra su na flwr rezimu. Tuzna sam i sretna u isto vrijeme. Ja bi ih pustila da jos rastu al kaj kad nema mjesta :(

Malo mi se ne svida ovo sto je neko lisce na ovoj desnoj svijetlo zeleno. Nagnojila sam ih TNT-om na zadnja dva zaljevanja.
I ne svida mi se sto je ova mala (lijeva) tak neuredna i cupava. Nikak ne mogu dobit da je lijepa ko desna. To me prati cijelo vrijeme jos od poteskoca u porodaju kad se savinula :(

I vise nece bit zutih slika, skuzila sam kak se to makne na foticu :) Nije bas to skroz na skroz realna boja, al najblize kaj mogu dobit pod lampama. Da nema ovog dnevnika nikad ne bi isla tolko mrdat po foticu i skuzila hrpu opcija za koje nisam imala pojma :D
IMG_4502 (Large).JPG IMG_4503 (Large).JPG IMG_4504 (Large).JPG IMG_4505 (Large).JPG


Stay beautiful! :wave:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Ma da... nist ne valja. Lisce zuto, samo kaj ne uvene, lijeva neuredna. Svijetlo nerelano. Katastrofa. Baci sve i posadi novo sjeme :D
Nikad zadovoljna a u boxu role model biljke :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
a kaj se onda ne trebam brinut za to zuto lisce? oke ovo malo kaj je neuredna oke pretjerujem, al zuto??:whato::
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
pa ovi vrhovi na desnoj su postali jako svijetli. ovak kak je na slici tak stvarno i je, ne bas ta nijansa ali tu smo negdje. ja ne znam jel to normalno il nekaj nije oke :(
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Sumnjam da se desna opekla a lijeva nije, nivelirane su cca jednako. Btw, ja zelim cestitati tvom muzu jer je odradio posao 100 / 100. Međutim i ti ga radis 100 / 100. Pratim i dalje. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and Pink Box

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Hvala :) Bit ce mu drago da je i on dobio pohvalu :D Bilo je tu svega oko tog boxa..al evo, isplivo je jadan sa mnom nekako na kraj i sad imam pink box :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.292
14.580
358
treba pohvalit i "tehničku podršku" isto
ja mislim da tebe brinu mladi izdanci koji su u početku malo svjetlije boje nego starije lišče
a žuto nisam vidio na slikama
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.