Materijal za motanje frula kao zamjena za duhan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Evo stiglo pakovanje honeyblenda.

Smjesa je dosta vlazna, ima jako intenzivan miris, intenzivniji od trave. Motanje sa njim je lakse nego sa duhanom za motanje, a za pusit PRAVO olaksanje, naspram duhana. Znaci od prvog dima potpuno blag okus, ne osjeti se ni slicno kao miris, okusa skoro da ni nema, jedino se malo osjeti neki slatkast okus ponekad, al je smooth as fuck. :D Takoder gori dobro i ravnomjerno. Preporuka svima koji se ne zele trovat duhanom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N and beštija

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.393
27.947
1.098
Trøndelag
nox1cous je napisao(la):
Evo stiglo pakovanje honeyblenda.

Smjesa je dosta vlazna, ima jako intenzivan miris, intenzivniji od trave. Motanje sa njim je lakse nego sa duhanom za motanje, a za pusit PRAVO olaksanje, naspram duhana. Znaci od prvog dima potpuno blag okus, ne osjeti se ni slicno kao miris, okusa skoro da ni nema, jedino se malo osjeti neki slatkast okus ponekad, al je smooth as fuck. :D Takoder gori dobro i ravnomjerno. Preporuka svima koji se ne zele trovat duhanom

odlicno,hvala ti za recenziju :thumb:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ko ne želi da se truje sa malo duhana u trubi nek se truje sintetiom i kemijom koj je "kao" zamjena za duhan. To su sve gluposti, kakve zamjene. Isto kao i Amsterdamski coffie shopovi što su zabranili duhan pa stavili ono njesra ko da sa čajem motaš pljugu, pa rađe ću pušiti sam svoj k.... nego te otrove.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: perfa

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Vjerovatno nemas pojma o ni jednom sastojku u tim smjesama, ili sastojku ovog sto sam ja reko, a glavno da pljujes i seres po necemu bez da znas ista o tome.

U ovom mixu se nalaze sljedece biljke:
http://en.wikipedia.org/wiki/Trifolium_pratense
http://en.wikipedia.org/wiki/Althaea_officinalis
I ruže

Onaj mix sto se koristi u nekim coffe shopovima takoder nije nikakva sintetika i po drugim forumima cujem da je isto odlicno.
Njihov sastojak je sljedeci:

Hazel leaf
Papaya
Mint
Eucalyptus


Uostalom, jel ti znas kolko drugih kemikalija ima u prerađenom duhanu, uzgajanom za masovno trziste, a tek kolko u cigaretama?

Ti se slobodno truj sa cim oces, al nemoj pljuvat po tudjem bez da ista znas o tome
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
znam koliko u duhanu ima, više od 100-tinjak samo kancirogenih spojeva. kad bi tako razmišljao onda nebi ni imao ništ za pojest a kamoli popušiti, jel se truješ sustavno i sa hranom i sokovima i svime mogućim, tako da me malo duhana neće ubiti. sa tim zamjenama za handu pljuga nije istog okusa, pa neću sa ružom i eukaliptusom pušiti sigurno.
 

Malawi

Aktivan Član
03.06.2011
54
53
18
Anywhere*
Beyond je napisao(la):
Dakle pošto ja ne podnašam baš najbolje duhan i bude mi loše od njega, u potrazi za zamjenu s čim da motam jointove otkrio sam mentu/metvicu (čaj, domača sušena menta je bila u pitanju)... radi posao sasvim solidno... gori dobro, dim nije težak i okus mi se sviđa, za moj ukus utjecaj mentola nije pretjeran, a i nekak ugodno djeluje na dišne puteve zbog njega.

Mislim da je ovo šta sam ja imao bila standardna metvica za čaj koja ima najviše mentola u sebi od svih ostalih vrsta metvice (iako, kažem za moj ukus nije pretjerano dok se puši), ali bilo bi dobro probat i s ostalim vrstama jer ima i onih sa manje mentola. Biljka raste kod nas kao korov i nije ju problem uzgojit, a i da se nabavit u čajotekama, ljekarnama i tome slično.
Inaće biljka je vrlo ljekovita kad se konzumira u čaju i koncentiranim uljima, nema otrovne sastojke... a ja se nadam da se ni pri gorenju ne stvaraju neki osobito štetni plinovi.
Zanimljiva tema, što jest, jest.
Da skratim, frend se ostavljao duhana a nije se želio ostavit vutre pa je od nekog travara dobio
Podbjel, (lat. Tussilago farfara, bjelokopitnjak, konjsko kopito, lepuh, lepuk, podbjelek, podbilj) jiz porodice Asteraceae.
Navodno je zdrav za pluća izgleda kao zeleno-siva sića s nekakvim bijelim pamučastim mrvama.
Za pušit je super lagan i bez nekakvog velikog okusa. Za ljude koji sjede kraj tebe smrdi jako i čudno, kao nekakav palež..
eto probaj pogotovo ako je ljekovit za pluća a ne za želudac kao metvica.
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
@No Joke

Ja ti kazem da se okus uopce ne osjeti, nema nikakvog okusa, mozda jedino blago slatkastog zbog meda. Nece te malo duhana ubit, istina, al samo malo duhana ti zatvara disne puteve i JAKO steti plucima. Prvenstveno sam ja ovo uzeo ne zbog zdravlja vec zato jer mi je duhan pre jak, reže u grlu, zna me presjec u plucima kolko grebe, nemos mi rec da je to dobro za tvoje grlo i pluca. A kod ovog mixa, mogu povuc kolko hocu, na grlu ne osjetis nista, al bas nista naspram duhana
 

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
naučite se raditi tanke jointove i nema problema više :smoke18:

ja ne podnosim duhan, ali ne želim niti druge gluposti stavljati, tako da sam naučio raditi razne debljine, ovisno o potrebi... i mogućnostima :rasta1:
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Kolko god tanko mislio, ispod nekih granica nemozes, jer se nemoze ni motat ni pusit, ako stavim 0.2 grama u frulu, sad ti meni smotaj sa tih 0.2 cistu. Nece ic
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
sad ti meni smotaj sa tih 0.2 cistu. Nece ic

ja sam pokusao da uradim ovo, i uspelo mi je.

uzeo sam tih ~0.2 i uzeo komadic papira za motanje i upakovao unutra kao bombonicu malu i onda to uvio na pocetak frule tako da je iza "prazna cev"

35506685.png
nesto ovako...nije Bentli ali radi :p Samo moras lagano da vuces da ti ne implodira frula.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Ja imam lulicu, i bong se da napraviti, ali to je generalno kucna garnitura...ovo je na terenu :joint:
 

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
nox1cous je napisao(la):
Kolko god tanko mislio, ispod nekih granica nemozes, jer se nemoze ni motat ni pusit, ako stavim 0.2 grama u frulu, sad ti meni smotaj sa tih 0.2 cistu. Nece ic
ja takvih problema nemam, ne ostavljam siće, neg sve natrpam da nemam kasnije takvih problema.. :smoke18:
al dešava se ćesto da mi ostane sitno al se smota neka tanka i kraća dužinom.. za gramažu nemam pojma koliko bi to bilo, nikad se nisam opterećavao brojkama :smoke18: