mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Jučer smo bili sapatnik i ja kod jedne sapatnice, i kuhali smo ulje za nju kod njene mame, bio je tamo i mamin dečko, koji je apsolutni protivnik vutre (bio)...
...započeo je sa ja kad me boli samo rakiju ...
....a onda smo se uhvatili u koštac sa z7 i zapalili ga..
.....i on je (nije se borio)....
...iako nije 20 godina zapalio i zrno ulja je čvaknuo...
.... i još smo mu jednog jackija smotali za kasnije....
.... i kasnije ga je junački sam strusio :respect:
Danas ujutro se probudio naspavan, bolova nije bilo inače ima problema s kičmom i operiran je, noćima ne spava od bolova....
Možda promijeni mišljenje...
Javim...
....
 
Poslednja izmena:

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
hahaha, ima takvih zakletih protivnika i kod mene al kad ih izljecim zahvaljuju do neba i traze jos....a ja im velim to vam je mic prirodne medicine i bog ju nam je svima dao besplatno te se samo treba malo potrudit svaki za sebe.....e onda dolazi ono pa kak bi ja to za sebe a ja im kazem uzmite knjigu u ruke i ucite i proucite pa zatim iz teorije predjite na djela tj. s rijeci na djela.....
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Fantastican je z7, i ja cu ga pofaliti kad vec iman priliku.. :) hrana, spavanje, usporeno disanje i neka lakoca u prsima .. tako mi je osta u sjecanju :) ukratko, bas ono sta se trazi.. :) samo jos nisan i neznan kako da majci saopcim da iman nesto za nju sta ce joj olaksati svakodnevne muke sa artritisom .. muci se i pije medrole vec godinama .. slijedeci nas susret bi moga biti zanimljiv .. nadan se pozitivnoj reakciji..
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Sjećate li se kad sam imao tegoba s mjehurom?
Ja ne....
Ovaj z7 radi posao
izvješćuju me neki sapatnici da su pelene tijekom noći suhe, da su preporođeni, za mokračni sustav - SAVRŠENO....

Mislim da sam se vratio (rekuperirao) u doba kad sam otkrio z7...
Jurcam posvuda čak i s klincima i to solo, uopće ne razmišljam hoću li moći, samo ih strpam u auto i na zacrtani pravac...
Suseda mi neki dan pokazuje palac gore :thumb: , a ja ju pitam zašto? Znaš ti dobro zašto, kaže. Mislim da je, osim zbog dijagnoze, u našem društvu uvaženo da su djeca za mamu, a ne za tatu, opet razbijam predrasude :vb_smash: ....
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Sativa Diva je napisao(la):
Fantastican je z7 neznan kako da majci saopcim da iman nesto za nju sta ce joj olaksati svakodnevne muke sa artritisom .. muci se i pije medrole vec godinama ..
ako si sa njom svaki dan umijesaj joj u caj ili smisli nesto tipa ljekovito prirodna medicina al malene doze 1/4 zrna rize to nece ni osijetit a nakon nekog vremena ce zakljucit da joj je puno lakse od kad koristi narodnu medicinu :D samo striktno pazi na dozu i ima da se pomladi barem za 20 godina :b_jump:
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
nisan s njom svaki dan...ali vidamo se cesto.. :) ulje je provala nekidan, bila je znatizeljna! .. zajedno smo uzele kap :D nismo previse, pazila san jer nema niti 50kg .. i osjetila je olaksanje :) kaze, nakon 2h imala je nakratko osjecaj ka da ruke nisu njene :D to se trazi :D ona je mozda jedanput u zivotu zapalila joint.. i to prije 30god .. XD fino se naspavala i odmorila :) ja sritna :) dolazit ce kod mene na tretmane jer nije tila poniti ulje kuci .. to me jedino malo rastuzilo.. mozda nema dovoljno povjerenja i vjere.. morat cu poraditi na tome.. :)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
moj savjet ti je da joj das doze koje neci ni osjetit al vjeruj mi da imaju funkciju nemoras osjetit da te drma da bi ti pomoglo cak naprotiv nasim starcima kad osjete da ih trese tesko ces ih vise nagovorit da ponove al ako joj das doze koje neosjeti al svakodnevno nakon tjedan dana ce osijetit velika poboljsanja u kvaliteti zivota i tad ce to biti pun pogodak....probaj pa nam javi :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Super sam, sretan i zadovoljan... :b_woot:
Idalje vježbam one svoje vježbe s lakoćom, mislim pojačati tempo ili skočiti do svetica...
http://www.jutarnji.hr/superheroj-boris---bio-sam-nepokretan--nisam-ni-kosulju-mogao-zakopcati--sad-radim-sklekove--vozim-bicikl-i-napokon-grlim-sina-/1133691/

I da, dobio sam nešto od sponzora, toliko priželjkivanog Medicine mana :smoke18: .
stvarno je tako kako kažu dont abuse the medicine, man
odličan je, bojao sam se da je jaka, ali ako jednu zapalite sve je super (neke napušene čak i otrijezni), ali ima tu neku prokletu tendenciju da zove na još, nekako ste trezveni nakon jedne...
probao sam jedan put i dvije, ali raspojasa te.
Bolja je opcija kad već zove na još pozvati z7 upomoć :vb_wave:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
uvijek ista prica o lijekovima sa posebne liste koje velikom vecinom koriste ljudi sa posebnim protekcijama :sad2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
mario339 je napisao(la):
uvijek ista prica o lijekovima sa posebne liste koje velikom vecinom koriste ljudi sa posebnim protekcijama :sad2:
mislim naravno da tu ima nekih veza i protekcija, takva nam je država jebemu miša, a i mentalitet takav prevladava :shit2:
što se tiće lijekova, moje gledanje na to je ovakvo: medicina uopće nezna uzrok nastanka multiple ima tri, četiri lijeka koji bi trebali kao usporiti napredovanje bolesti a uglavnom je hrpa kemije s groznim nuspojavama. Kak oni mogu tretirati bolest a neznaju što je uzrokuje uopće?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.