mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Thanx Skorpion. Ali evo ovako, uobičajena doza ulja od 500 g djike koja je dovoljna za tretman izlječenja u mom slučaju iznosi 55 - 60 mL. Toliko ću imati (napravio sam bradu), ovaj višak koji dajem, neću prodavati, jer time moje djelo već karakterizira dilanje. A osoba koja će dobiti višak mi je jako prirasla srcu, i sve bi napravio da joj pomognem (pa makar morao ponovno proći kroz strahove outdoor uzgoja, ak ništa odselim se u Švicarsku:watchplant:). A ove sitne lizove koje podijelim, to je fakat mizerno s obzirom na količinu koju moram polizati. Mislim da Petar Pan zna o čemu pričam. A usput kad malo liznu, odmah su zdraviji:vb_wave:
 
Poslednja izmena:

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
a ostali parametri:
secer
tlak
masnoca u krvi,ekg srca itd...
odes na jedan minimalni sistematski pregled pa rezultate usporedis sa prijasnjim rez.
mislim da bi se vec trebalo vidjet neko min. poboljsanje u ovi 40-ak dana konzumacije ulja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maksimilijan2

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
hey Sharki,

šećer-sladak
tlak-postojan
masnoća u krvi-šta je to?
tako i tako stalno spuštaju srednje vrijednosti svih tih parametara.
Ili recimo, odem na sistematski, pa me zadrže zbog abnormalnih količina thc-a u krvi (za naše pojmove, vjerovatno medicinski fenomen:banana:). Ma nema potrebe, vjerujem da će mi biti bolje, samo treba ogromna količina strpljenja. Ili mogu ostaviti ulje na dva, tri dana pa u jednu dugu šetnju. Da vidim kakav sam na noge. Ali to mi se još ne da. Budem. Znaš da izbjegavam ljude u bijelim kutama:vb_wave:
 
Poslednja izmena:

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Našao sam neki izotonični napitak iso sport od Vindije na bazi limuna i grejpa. To sam uzeo i nije me ne znam kako brže uzelo. Al dobro dva sata je ipak brže od sedam. Zapravo dvaputa sam ponovio, a drugi put nisam bio sam. I opet je frend otišao doma, a mene sad lagano pere. A možda je tajna u tome da sve moram sam proći, da nema tu pomoći od frendova, naližu se , pa pobjegnu doma, nestrpljivi su. Ali evo ovaj se bar javio i kaže: a ono napušen sam, 10 minuta buljim u članak:sun2:

Hej Kumerle, šta sad mango;) a probat ćemo, šta sad?:banana:
 
Poslednja izmena:
01.07.2009
19
0
0
47
Mango radi dobro, he he! Pogotovo ako imaš slabiju, neku lošiju vuvu, osjeti se razlika stvarno. Ali preporuka, da bude baš pravo zrel, bolje kad je zrel. Uživaj! :vb_wave:
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Hej Mazar,kao što sam rekao Miss Mrkvici i tebi govorim svaka čast na uzgoju i ulju,pratim vaše dnevnike jer i ja imam namjeru pomoci sebi i clanovima obitelji,samo naprijed :D
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Hej Mr Greenskin, hvala na dobrim željama, pratim i ja tvoj dnevnik i navijam, za tebe naravno.:banana_rasta:
Danas su me probudili u 13 h na ručak, i to su došli po mene, nisam čuo ni tel. ni mob. :snooze:A zaspao sam iza ponoći. Konačno mislim da djeluje onako kao što sam i očekivao (bacanje u san). Prošli su oni dani zabave;)) Ne mogu vjerovati da toliko mogu spavati. Ovo je prava rekuperacija, imam osjećaj da tek sad počinje djelovanje.
Probat ću večeras iskopati neki mango, pa probati s njim. Inače sad popodne ne namjeravam konzumirati, idem malo probati fizički se rekreirati, inače ću zakržljati na ovom ulju.:b_jump:
 
Poslednja izmena:
08.11.2011
8
2
0
52
mazar samo naprijed!

vidimo da si non stop u vertikali, slomilo te čovječe :icon_lol:...samo pozitivno...mene zanima sljedeće... kako ti se čini tvoje fizično stanje tj. kako se osjećaš u smislu kondicije? nisi li previše ono kako se kaže "zaležan"..hajde,samo hrabro!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
38. dan konzumacije

Hvala na podršci, noćas sam trebao podebljati na 32 zrna, nisam mogao, znao sam da moram neke stvari obaviti danas, i dobro je da nisam (konačno dobar potez). I ovih 16 me trga.
Što se tiče fizičke kondicije, pokušavam je koliko toliko održavati, svaki 4. dan uzmem pauzu od ulja (barem ujutro) da odvježbam malo. To mi je zadnjih par godina ostalo u svijesti, jer si mi oboljeli od MSa ne smijemo dopustiti da nam padne imunitet ili da dobijemo muskulfiber. Pojačaju se simptomi. Kad napravim pauzu ujutro, onda mi je super imam snage i volje za svim, a onda liznem i snaga ispari.
Što se tiče one druge vježbe, tipa trčanje, to nisam već 5 godina, MS mi ne dopušta, pješačio sam svakodnevno prije, sad ni to ne radim, bilo mi je dosta loše tijekom ljeta, Nisam ni radio pauzu s konzumacijom zbog šetnje, ne da mi se , nije mi napeto. Ma ne brinem se, imam osjećaj da tek sad ulje počinje djelovati (ovo sa spavanjem mi je pokriće).
Zaležan sam da, teško mi je ostati budan, spava mi se... Ali dobro se osjećam, pozitivno:banana:
I nisam iskopao mango jučer, budem danas probao:vb_wave:
 
Poslednja izmena:

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
pozzz zelim sve najbolje i reci mi eto ti si napravio ulje
1 jel mozes da meris krvni pritisak kada konzumiras ulje pa da kazes kako je (jel se povecava ili snizava krvni pritisak)
2 koju vrstu bilku si koristio sortu
3 jel znas koja bilka je koristi Rick Simsons koju sortu
4 jesi napravio krvnu sliku dok uzimas terapiju i prije pa da sporedis ili barem sada dok ti traje terapija
5 hvala na svemu pratim i ja ovo citam i ucim eto
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maksimilijan2

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
neznam zasto ispostalo 3 puta isto inace procitao sam cjeli dnevnik eto
p.s kako da obrisem postove koji su duplikati?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ma nema ljutiš
Mislim da je moderator ovog foruma Beyond, tako da si njemu dužan piće ako nemaš dupli post:sun2:

A šta ti je? nešto s tlakom?
 
Poslednja izmena:

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
ma pusim cigarete i problem prave sa tlakom
p.s slobodno recite kako da ih ostavim narucio neke tablete od beograda prije godinu dana 50 eura nije imalo uputstvo pa pio po jednu na dan tako i mi kazali oni
pa poslije 3-4 dana jebote pao na 3-4 cigarete u danu ali tek poslije 7-8 dan sve sto sam sanjao sve upamtim memorija perfekto :))) svaki san zapamtim ga do detalje ali pocelo da gubis ramnotezu ovo ono i tako ja sednem guglam i kad ti ono nus pojave sta da ti pricam sve i svasta nesmies uprajvati vozilom nesmijes stojati na visocine nikako nesmijes ovo nesmijes ono strahota i bacim u smece tek i ono da poslije 3 mjeseci moram da prekinem da ih pijem i da zna imati flesback poslije 6 mjeseci batalim i nepijem ih i eto opet na duhanu bla bla blaa dosta sam pricao tnxx:ridinghorse:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Imam rješenje. Pošto nikad nisi probao travu, trebao bi se prebaciti na nju, a odbaciti cigarete. I eto više nemaš problema sa duhanom. Malo sam istraživao i svugdje piše da snižava krvni tlak. A gle iskreno, da imam ikakve sumnje u ulje, ne bi se bacio u rizik sadnje i izrade. Još uvijek ne vjerujem da se to meni događa, kao da gledam neki tuđi život. A nekad se stvari dese točno onako kako trebaju. Imao sam puno sreće, pa mi je sve uspjelo.:b_jump:
Evo, da ne googlaš https://www.greenpassion.org/index.php?/topic/29561-high-blood-pressure/
:vb_wave:
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
pregledao nabrzaka ali engleski mi nije dobar tako da moram da prevedim nesto razumem nesto ne :)ipak hvala primjetio sam primer gde je naveden koliki mi bio pritisak (tlak) pa kada je uzeo ulje ubrzo se snizio i kaze neverovatno
p.s hvala tebi pa i drugome ako jos ko postira u vezi toga ispricavam se ako nepricam pravlino ali ipak se razumemo tnxx :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Jaooo, dostigao sam 32 zrna iliti, po nekom mom mjerenju, 0,6 g (mL), zahvaljujem prijatelju koji mi je ustupio malu digitalnu vagicu da vidim taj famozni 1 g, pa šibaj:b_hop:. Ugl. još jedno dupliranje i imam tu magičnu brojku. Šprice su mi od nekih 13mL baždarene 2mL, ne vidi se dobro, morat ću mjeriti svaku konzumaciju.
Kako je proteklo?
Relativno dobro, zapravo puno bolje nego što sam očekivao. Nisu se ponovili tripovi s početka konzumacije. Malo me opet držalo budnim do cca 3 ujutro, a prije ponoći sam uzeo. Hodanje na wc je isto borba, nisam samo spominjao kad se poveća količina ulja, s početkom djelovanja stvara se neki neugodni pritisak na mali mozak, ništa strašno, ali uočljivo. Samo ga treba ignorirati.:thumb:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.