mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Nakon 5 dana pauze, odvježbao sam svoje, moram primijetiti da mi je lakše zbog gubitka kg, a teško zbog općeg stanja. Morao sam se natjerati, mislio sam da ću se više opustiti, međutim i dalje sam napet, glasan;)) I još sam jako jako pod utjecajem ulja, hipersenzibilan (nikad u životu nisam ovoliko plakao)
I hvala naturi za đumbir, te pastile su me spasile, ne znam kad bi se natjerao na vježbu da nije njih:vb_wave:

Zbog multiple skleroze mu 'oprostili' marihuanu! - Danas.hr
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:ridinghorse:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
mazar je napisao(la):
nećakinji sam jedva našao madež, neka mala točkica stoji...

Ova informacija mi je trebala, hvala ti na tome :)
Moram priznati da nisam pratio ovu temu, ali sada sam pročitao od početka do kraja (osim nekih suvišnih komentara) i zahvalan sam ti na ovako opširnom i detaljnom reportu. Otklonio si neke sumnje i nedoumice koje sam imao i tvoje iskuskustvo je sada smjernica za sve koji će odlučiti stvar uzeti u svoje ruke.

:respect: i naklon do poda (a to je u mojem slučaju ozbiljan pothvat ;) )
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
zlo&naopako je napisao(la):
Ova informacija mi je trebala, hvala ti na tome :)
Moram priznati da nisam pratio ovu temu, ali sada sam pročitao od početka do kraja (osim nekih suvišnih komentara) i zahvalan sam ti na ovako opširnom i detaljnom reportu. Otklonio si neke sumnje i nedoumice koje sam imao i tvoje iskuskustvo je sada smjernica za sve koji će odlučiti stvar uzeti u svoje ruke.

:respect: i naklon do poda (a to je u mojem slučaju ozbiljan pothvat ;) )

Hvala ti zlo, još uvijek se divim tvojoj naklonosti makar sam He Manu dao svoj glas:ridinghorse: Puno znači ova podrška sa tvoje strane, ponekad se pitam ima li to sve smisla (dnevnik), ali me uvijek vratite na pravi put, iskorištavate moju hipersenzibilnost, tjerate me da se emotivno praznim smradovi:vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ne znam šta mi se sad desilo. Zapravo znam Hladno pivo - Sarma - YouTube
Hahahaha digla me iz mrtvih, punica je kriva.
A možda je i zlo zaslužan.
Jao koja promjena, sad bi mogao skidati zvijezde s neba, nadam se da će ova E potrajati.
Kako ovo šora:ridinghorse:
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
mazar je napisao(la):
Ne znam šta mi se sad desilo. Zapravo znam Hladno pivo - Sarma - YouTubeHahahaha digla me iz mrtvih, punica je kriva. A možda je i zlo zaslužan.Jao koja promjena, sad bi mogao skidati zvijezde s neba, nadam se da će ova E potrajati.Kako ovo šora:ridinghorse:
jupi jupi!zamisli da sam debela i dok skacem od srece sa tobom, sva se tresem na pravim mestima, hehehehe! inace sam premrsava i nasmeseno na shljaci sedim i citam kako ti ide na bolje. da potraje hiper!! hip hip horray! p.s.: jako mi je drago sto ti je djumbir pomogao protiv muke, juhu! ne znam zasto ova sluzbena kanta ne kapira enter..
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
natura je napisao(la):
jupi jupi!zamisli da sam debela i dok skacem od srece sa tobom, sva se tresem na pravim mestima, hehehehe! inace sam premrsava i nasmeseno na shljaci sedim i citam kako ti ide na bolje. da potraje hiper!! hip hip horray! p.s.: jako mi je drago sto ti je djumbir pomogao protiv muke, juhu! ne znam zasto ova sluzbena kanta ne kapira enter..

Ej Natura, da još me drži ta E, mislim da je počelo... Mislim da sam ju probudio tjelovježbom. Makar su i pastile bitne (a i sarma:banana_rasta:), ali vidjet ću sutra, mučninu sam riješio, opet ću se natjerati vježbati (ipak je bitno ubijanje svakog mišića, bitno da ubijem svu nervozu i bijes koji proizlazi iz ne konzumacije). Dan po dan ko pravi ovisnik:violent018:
 
19.12.2010
42
8
0
33
Trebalo mi je par sati, al svakako se isplatilo. Svaka cast na trudu !
I stvarno mi je drago vidjet da ti je bolje, i da ti je tolko pomoglo :))
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Imenko je napisao(la):
Trebalo mi je par sati, al svakako se isplatilo. Svaka cast na trudu !
I stvarno mi je drago vidjet da ti je bolje, i da ti je tolko pomoglo :))

Pozdrav Imenko, drago mi je da ti se sviđa (zahvali ulju na inspiraciji:ridinghorse:). Meni je bilo prvi put prošle godine (sadnja), ali neki dan sam čitao dnevnik uzgoja i tamo me pogodila Minka Pinka, rekla je da ona baš ne dimi, a ni njen momak, samo voli saditi – e Minka pogodila si me u sridu i ja bi to:thumb:

Nedostaje mi liz, zbog spavanja, kad lizneš onda spavaš cijelu noć ko beba, sad se dižem noćima svako malo (čas vruće , čas hladno, pa mijenjaj majicu). Nemirne su noći u zadnje vrijeme, spavam po 6 sati ...
A jutra, e jutra treba izdurati, mučninu i podrigivanje, ali nakon sat dva je normala (jutarnje mučnine - poznato?)
Plush - Acoustic - YouTube ovo me prži zadnja dva dana:vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ne znam otkuda da počnem, ali ovo znojenje već smeta... Noćima se budim svaka dva sata od hladnoće,znojan i mokar sam skroz, pa mi je zima. moram se presvuči, i tako 4 puta noćas, a pokriven sam ljetnim poplunom, skroz tankim. rascjepkan mi je san, po dva sata u komadu ubijem.Valjda sve izlazi van...:sick:


A sad na ljepše teme. Jučer mi je došao jedan jako dragi prijatelj kojeg viđam cca 2 x godišnje. Bio je prije mjesec i pol kod mene, malo smo se družili i liječili, upoznat je sa svime. E sad sinoć mi je rekao neke stvari koje su me pozitivno ušokirale. Imao je puno pohvala za mene i moje opće stanje, kaže da sam skroz živnuo i da super izgledam. Stvarno se iskreno radovao, nije mogao da ne ispali i ja bi to (mora malo smršaviti). On je realan za razliku od moje žene koja je non stop prisutna, i ne može vidjeti kakav sam, presubjektivna je. Ugl. rekao mi je kad je bio zadnji put da sam bio totalno ispijen, smožden, da su mi oči bježale, hahahahahah valjda sam bio sav iskrivljen od ulja. :violent018:
 
  • Love
Reactions: The Krle

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
verovatno je prerano, ali ti u dnevniku definitivno fali vise informacija sto se tvog zdravstvenog stanja tice, tipa "pre i posle". drzi se, sa tobom smo!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
natura je napisao(la):
verovatno je prerano, ali ti u dnevniku definitivno fali vise informacija sto se tvog zdravstvenog stanja tice, tipa "pre i posle". drzi se, sa tobom smo!
Zdravstveno stanje: Slab na noge, pogotovo desnu, desno oko – vid mi je na nekih 80 %. Navečer mi, prije spavanja, noge znaju trzati, što stvara veći psihički problem nego fizički, nakon trzajeva ne mogu baš odmah zaspati. Još samo da kažem da mi koordinacija, nagle promjene smjera me ubijaju.
Napisao sam dosta u prvom postu (ne bih davio previše o nuspojavama MSa). Oni koji imaju MS znaju kako je - to je bilo prije, a poslije – izgleda da još nije vrijeme, brijem da me još drži ulje... Ali javljat ću...I ja sam nestrpljiv...:pat:


miss.mrkvica je napisao(la):
...ma stari ako si izdržo sve dosada izdržat ćeš i još to malo;))))))
Mrkvice ne dvojim da ću izdržati, uopće mi nije do liza, a vjerovatno ni do mirisa trave... Za mene je lako, ti si ta koja mora izdržati tjedan na poslu (ja ću svoj tjedan dana apstinencije sutra odraditi), pogotovo ako ćeš kao ja imati jutarnje mučnine, i ima jedna stvar koju žalim, ali tek sam sad shvatio, nismo to radili "zajedno". Tek sad vidim koja greška, nadam se da ćemo to na servisu ispraviti:notnice:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Jučerašnji post je kod Mrkvice, danas samo nastavljam...Ugl. danas čuvam djecu, žena mora raditi...:ridinghorse:

Ne moram više vježbati, hahahahahaha, dovoljno tjelovježbe imam kad čuvam djecu. I vjerujte mi liza se nisam ni sjetio, nisam imao vremena razmišljati o njemu:pat: Ugl. daleko bolje nego sam očekivao. Prepustio sam im se skroz, bez kompjutera i drugih sadržaja koji nisu ovdje (tipa Zlo, Venlo, Mrkvica...:common028:),a utječu na koncentraciju. Sad i ručak kuham i handlam jedno dijete, a drugo sam upravo uspavao, WTF???????? Nemrem vjerovati, šta me jutros ptica posrala???? Nema naznaka agresivnosti, nervoze, živčanosti...
E sad, što se tiče MSa, uopće ne znam kako sam izdurao, neku rezervnu E sam koristio, još osjećam težinu od ulja...

P.S.
Mrkva je danas išla na posao, i taj post se željno očekuje:vb_wave:
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Svaka čast svima, pročitao sam komplet temu od a-ž i iskreno divim vam se svima na proživljenim iskustvima te vam svima želim brz i što lakši oporavak.Treba sva ta iskustva proživjeti i razumjeti nama naizgled zdravim ljudima koji nemamo baš takve zdravstvene problema.Ja imam bolesnu ženu dok je kod mene situacija relativno OK, i zato vas potpuno razumijem što ste stvar uzeli u svoje ruke kako bi si pomogli da što lakše prebrodite bolesti s kojima se nosite.

Imate punu potporu i naše razumijevanje, samo naprijed.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Snjezana1971 je napisao(la):
Svaka čast svima, pročitao sam komplet temu od a-ž i iskreno divim vam se svima na proživljenim iskustvima te vam svima želim brz i što lakši oporavak.Treba sva ta iskustva proživjeti i razumjeti nama naizgled zdravim ljudima koji nemamo baš takve zdravstvene problema.Ja imam bolesnu ženu dok je kod mene situacija relativno OK, i zato vas potpuno razumijem što ste stvar uzeli u svoje ruke kako bi si pomogli da što lakše prebrodite bolesti s kojima se nosite.

Imate punu potporu i naše razumijevanje, samo naprijed.
:thankyou: puno, i opet bi napravio isto (posadio, uzgojio);))) makar oporavak nije brz, danas je 9. dan, a još uvijek negdje čuči...

VenloNL je napisao(la):
Ovo zvuči lijepo:thumb:

Treba se moći fokusirati na bitne stvari u životu.Kad to osjetiš da si uspio,drži se toga :)
YANNI -Voices Nican & Wszystkie Dzieci Na
Pozdrav prijatelju:)
Venlo,:hehe:

Još da kažem jednu stvar, nemate pojma koliko me jedan poziv danas razveselio, možete i pretpostaviti da se radi o Mrkvici, sad morate čekati njezin post:banana: Drago mi je da nisam lud, da ima netko tko zbori slično kao i ja, sestra u nevolji:vb_wave:Drž se Mrkvaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Calimero333

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
10. dan nakon prestanka konzumacije (ne mogu bez odbrojavanja, ali sve u svrhu olakšanja budućim konzumentima)

Opet moram spominjati jutra, evo danas sam pokušao pojesti kruha i sira (sendvič), ništa od toga, moram se vratiti na nutelu, na nuteli sam ujutro, to je jedino šta mogu ujutro jesti (nešto kao Mrkva i čokolino), a budi vas glad, intenzivna glad, a stavite komadić sira u usta i javi se muka. I ne mogu raditi čučnjeve ujutro, skužio sam kad sam se sagnuo po nešto s poda, koma mi je disanje onda, jako otežano... Ali nekako svaki dan to sve kraće i kraće traje...Ni pastile za mučninu više ne koristim zadnjih par dana, nekako je podnošljivije:sun2:

Ajmo sad još vedrije. Gledao sam nešto na kompu i neki lik se vozi na biciklu, joj i ja bi. Nisam sjeo već dvije i pol godine ziher. Otkad sam izgubio ravnotežu (zbog MSa) i polomio se. Dođe žena kući i vidi me u kadi, tuširam se , sav razbijen, krvav. Kad me vidjela šok, pa šta je bilo? Potukao sam se, ispalio sam i ostao živ... Daj ne laži, pao si s bicikla... Hahahahahahaha
Žene...:ridinghorse:
E pa jedna od želja mi je opet sjesti na bicikl bez straha od gubitka ravnoteže uzrokovane MSom:vb_wave:
Drunk on bike - YouTube
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Drži se stari znam da si ti j....n lik i da te ovo nece pokolebat...:) jeli imaš heda šta? smotaš jednu frulu dnevno i kolješ je lagano dim po dim pa makar cijeli dan,moglo bi ti pomoc oko mucnine i apetita...kao blaže doze ulja?samo nagađam...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Mr GreenSkin je napisao(la):
Drži se stari znam da si ti j....n lik i da te ovo nece pokolebat...:) jeli imaš heda šta? smotaš jednu frulu dnevno i kolješ je lagano dim po dim pa makar cijeli dan,moglo bi ti pomoc oko mucnine i apetita...kao blaže doze ulja?samo nagađam...
Thanx Greenskin, ali...
Vjeruj mi, gadi mi se i ulje i trava, šprice nisam ni pipnuo, sve mi to je odbojno. Za sad, proći će... valjda... (ta odbojnost prema travi i derivatima):banana_rasta:
Znam da bi mi pomoglo, ali... Kako mi je jedna draga osoba sinoć rekla, ti ćeš i nakon 20 godina pišati thc:banana: Pun kufer sam toga pojeo, pun kufer:vb_wave:
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Hahahaha,dobro ti je rekla ta osoba :D ti sad vjerojatno mokriš razvodnjeni THC :D vjerujem kad bi sad dobrovoljno darivao krv da bi to bila krv života koliko lijeka ima u njoj,a i onaj što bi je primio bi se proveselio :D ili te ugrize vampir po noći a ti ga ujutro nađeš onesvještenog pored kreveta,naslov u novinama Mazar namazao Drakulu :D ok dosta sad zanio sam se jer pušim a jutros sam pojeo kolača i sad se smijuljim cijelo vrijeme hahaha :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.