mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ne znam, nisam doživio, al sam čuo za jednog lika koji puši samo taj strain, ništa drugo... Zamisli kako je njemu:ludaci_lol:.
Meni nije za svaki dan, Jackica mi je daleko bolji....
Al ja sam pacijent, meni odgovaraju više ti s medicinskom notom...:dada
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Oficijalni fotograf šamanske svečanosti mi je poslao par fotografija te večeri, zahvaljujem mu na tome, i dijelim radost s vama
th_638921112_IMG_8377_123_443lo.JPG

th_163898251_IMG_8381_123_558lo.JPG

th_163923220_IMG_8386_123_385lo.JPG

th_639515377_IMG_8393_123_928lo.JPG

uz to što je i fotografirao, dao si je i kulinarskog truda, pa napravio za društvo malo čokolade s bademima;)
th_639301913_IMG_8389_123_69lo.JPG
:vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Probao sam Herera outdoor od frenda, prosle sezone.... definitivno strain koji cu gojit kad-tad, to mi je bila naj vutra sta sam pusio....
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Sad si važan sram te bilo kako uništavaš vutru ja to nebi nikad uradila hahaha :prof10: :fuck-4:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
2cv je napisao(la):
Sad si važan sram te bilo kako uništavaš vutru ja to nebi nikad uradila hahaha :prof10: :fuck-4:

Nisi jedina koja tako misli, još je njih par gledalo i skoro zaplakalo, 2cv to je hebeni korof, to baciš sjeme i ono izraste...
Uostalom sve znaš:vb_wave:
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.202
358
Big L je napisao(la):
Probao sam Herera outdoor od frenda, prosle sezone.... definitivno strain koji cu gojit kad-tad, to mi je bila naj vutra sta sam pusio....
Meni je isto apsolutni favorit. Cim sam popusila joint u cofefesfopu, odmah sam i kupila sjemenke, kao od toga sto sam pusila, ali mislim da je to greska jer mi je izasla samo jedna, a frendu lemon skunk nijedna. Valjda su bile lose i stare.Ali i ta jedna je bila sjajna i fakat ima jako izdasne i okrugle vrhove. Sad imam upravo ovo sta je Mazar linkao od GH i samo cekam da mi majstori odu, hehe. Da ne bude bas off, i ja cu jednog dana ulje radit, hehe.
E, da, i moja frendica s Ms, konacno je prepoznala blagodati travice i kako rjesava mravce i utrntost, pa sad pusi vec tri x tjedno, jer nazalost, drugi dan je smlavljena i nista joj se neda.
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
eto mazara drugi dio epizode:) definitivno jedan od najboljih likova na forumu :) znas mazare kat ti poces dnevnik ovaj forum dobija na smeku dobija ono sto se kaze jagoda na tortu druze.................ti si kao onih serija koje su interesne i jedva cekaju sledeci dan da proslede sledecu epizodu......napred druze........
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
jesam je napisao(la):
E, da, i moja frendica s Ms, konacno je prepoznala blagodati travice i kako rjesava mravce i utrntost, pa sad pusi vec tri x tjedno, jer nazalost, drugi dan je smlavljena i nista joj se neda.
Savjet frendici nabavio joj jackija, :dada Jackica je car, kako mi divno rade leptirići u trbuhu nakon njega, totalno ga opusti pa tako i mjehur, znam po noći ići na pišanje po dva puta, ali grogi sam od jackice pa mi se sve čini kao san, hebeno pomaže. Vidio sam da ga na mnogim forumima hvale da je dobar za MS. Znam za Crimea Blue Feminised Seeds - Cannabis & Marijuana Seeds :: Seedsman da je odlična za MS.
Slično mi se dešavalo (kao s Jackicom) onda kad sam probao i Sour diesel, al sam našao i njegovu kćer, koju ću kad tad probati (kako ovo perverzno zvuči:bananabang:) - Sour P Feminised Seeds - Cannabis & Marijuana Seeds :: Seedsman , a volio bih probati i Medicine Man Marijuana Strain | Medicine Man Strain Of Cannabis | Growing Medicine Man Marijuana Indoors | Sativa | Indica, ne mogu si ni zamisliti kombinaciju z7 i Medicine man u ulju – čista životna esencija:dada
E da, primijetih da mi užasno raste apetit od ovog cbd ulja...:chef2:


macedonia je napisao(la):
eto mazara drugi dio epizode:) definitivno jedan od najboljih likova na forumu :) znas mazare kat ti poces dnevnik ovaj forum dobija na smeku dobija ono sto se kaze jagoda na tortu druze.................ti si kao onih serija koje su interesne i jedva cekaju sledeci dan da proslede sledecu epizodu......napred druze........
Thanx resnični fan:vb_wave:
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
znaci svi pricate o dzeku od ghs? slucajno sam ga uzela jos pre godinu dana, svi su me iznapusavali da to nije oridjidji dzek i da je nestabilna genetika, ali to je tako zahvalna biljka sa super urodom i mnogo jakim radom. bas zvekne malo jace, kao sto kaze mazar kao kroz san se kreces ako se uspes pokrenuti uopste, po meni nije za duvku preko dana ili mozda u manjim kolicinama. svakako za pohvaliti i preporuciti za growanje.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Kako sam ponekad naivan....:eek:vca
Oficijalni fotograf šamanske večeri mi je dao kolač i kaže blag je...:chef2:
A nakon što sam ga pojeo, rekao mi je da je kolač od njegovog ulja... :violent018:
Jesus, e to je slično onom ulju od PCa, razvaljuje, bauljate, rušite se...:ludaci_lol:
Sad sam još sretniji kad znam da je moje cbd blago ulje koje mogu svakodnevno konzumirati bez nekih problema...:sun2:
Nema više kolača za mene, pa ni od oficijalnog fotografa :ludak– pogotovo ne od njega
 
06.10.2012
37
4
0
52
maverick je napisao(la):
pa valjda onim istim otapalom koje si koristio kod ekstrakcije...

je da nisam potrosio:icon_confused: probali smo rakijom al je izgleda preslabo samo otpusti al ne otapa i nemjesa se(nista od vutrovace :vb_kez:.Probat cemo alkoholom,to se ljepi ko ludo tesko ga je obrisat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.