mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
wiking je napisao(la):
imam jedno pitanje kako oprati posudu cook rice od ulja?

He-Man je napisao(la):
A da rastopite maslaca ? I imate kasnije za praviti kolače.
He man je u pravu dat ću ti vizitku od oficijalnog fotografa koji u slobodno vrijeme rastapa maslac i radi kolače:chef2:


onda kasnije još malo s alkoholom isperi...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Oficijalni fotograf je napravio kolače bogate cbdom...:chef2:
Ono obećanje da ću jedan dan pretjerati – učinio sam, pretjerao sam. Ulje i kolači od cbda, jedno 4,5 špica sam doživio, svi su me gledali čudno, ali su znali šta se dešava, smijeh, nekontrolirani smijeh i suze se cijede niz oči od toliko smijeha – koliko ljepote. Teško mi je bilo tog trenutka objasniti čemu se smijem, možda u tom trenutku to ekipi ne bi bilo smiješno, ali meni da. Stalno sam razmišljao o onom filmiću - high-THC pot, marijuana, cannabis VERY bad for you - YouTube, i da ću doživjeti slično, eto ispunila mi se i ta želja.
:happy031:CBD, CBD, CBD
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
E sad, malo sam u nedomici, jučer mi se desila jedna VELIKA STVAR, sinoć sam zaspao bez pljuge navečer prije spavanja i to nakon 3 mjeseca konačno jedan dan pauze, i uz to sam cijelu noć spavao????????:thewave: Može biti da mi je od pretjerivanja s cbdom :b_cowboy:
Vidjet ćemo...
Danas krećem na drukčiji pojačaniji režim nego do sada (sad sam uzimao jednom, dvaput u cijelom danu po zrno), idem na 1-1-2, ujutro i popodne 1 zrno, navečer 2:sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Calimero333

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
cbd ulje je zakon ;) :bale odi na taj pojačani tempo par dana i vidi kako će ti pasati
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
mazar je napisao(la):
E sad, malo sam u nedomici, jučer mi se desila jedna VELIKA STVAR, sinoć sam zaspao bez pljuge navečer prije spavanja i to nakon 3 mjeseca konačno jedan dan pauze, i uz to sam cijelu noć spavao????????:thewave:


he he...baš se pitam kako si samo uspio zaspat bez pljuge? vjerovatno zasićenost organizma :)

inače ja sam dobro...potpuno me obnovila domaća kuhinja...juhe su zakon...maslac također :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
cons je napisao(la):
cbd ulje je zakon ;) :bale odi na taj pojačani tempo par dana i vidi kako će ti pasati
Yeap zakon je
Uzimam ga onako 1-1-2
Na momente ga osjetim, ali kao neku ugodu, osjećaj blaženstva, osmijeh, prekrasno. Rekao mi je jedan frend nakon što je zapalio cbdovku – predobro kad bi barem mogao stalno imati taj osjećaj:sun2:


MarcoPolo je napisao(la):
he he...baš se pitam kako si samo uspio zaspat bez pljuge? vjerovatno zasićenost organizma :)
Jesam zaspao sam bez pljuge sa subote na nedjelju (očito je overdose bio na djelu), ali noćas je opet bilo Joker zovi – opet sam zvao Jacka u pomoć da smirim taj mjehur:maryjane:




Dolf je napisao(la):
Prezivece samo napred
Cake - I Will Survive - YouTube :eek:vca
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
Igrom slučaja počeo sam terapiju cBd uljem.u svrhu Ms-a,epi ,i ciste u vugla,(uz to zasada uzimam copaxone/injekcije za Ms) i (Tegretol pol tab.prema potrebi za epi)kod napora mi se trzaju mišići,i još hrpa simptoma ----ulje mi ne riješava trzaje za sada ,ali ih smanjuje,eto ulje je zakon ,,pucahigh-high, pa onda onako malostoned osječaj,ujutro sam si mazno kolač /od cBd ulja naravno :cvetak i otišao sam danas u grad neke doc. sređivat ,kakvi filmovi ,na momente,me razvalio skroz al osjećaj snage ,kod hoda lagane noge,za psihu pomaže puno,(ono blaženstvo kaj mazar kaže)tak da sam i tegretol taj smanjio na pol tab.u par dana,a probao sam par dana od dragog frenda isto jack-critical ulje/isto jako dobro ,al favorit je cBd-dok ne dođe z7:dada
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Opet me zezao mjehur zadnjih par dana, al sam našao vrlo jednostavni lijek (uz jackija ) termofor, otkrio sam poveznicu s mjehurom i hladnim stopalima. Noću obavezno napunim termofor i stavim ga pod noge, kad mi je vruće sam ga šutnem dalje. Ugl. tako jednostavno, a hrpu učinkovito. Zajedno sa Jackom omogućeno mi je spavanje od 8 neki put čak i 9 sati u komadu ili s jednim pišanjem....:sun2:
Moram i naglasiti susret od neki dan. Frendu sam dao malo cbd ulja za probu... Ugl. i on kaže (kao i mnogi) da je ulje od pineapplea bilo daleko nadmoćnije od bilo kojeg drugog kojeg su probali:maryjane:. Ali sviđa mu se CBD, veli super je i onda počne priču kako svaki dan putuje na posao sat vremena ujutro i popodne, alli da je ona popodnevna gužva prestresna za život i kad bi barem imao za svaki dan kad ide s posla doma, u 15:15 poliže i taman ga u autu iza 16 opere i onda je smiren, nema nervoze, stresa, i lagani cruising po gradu no more trouble-erykah badu-tributo bob marley - YouTube :vb_wave:
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Ako ga nekim slućajem zaustavi policijot ili se nešto desi(prometna) nebi mu bio u koži:eek:hno: bez obzira na smirenost, može biti svašta, kontrole su pooštrene pa da nebi bilo nismo znali.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Snjezana1971 je napisao(la):
Ako ga nekim slućajem zaustavi policijot ili se nešto desi(prometna) nebi mu bio u koži:eek:hno: bez obzira na smirenost, može biti svašta, kontrole su pooštrene pa da nebi bilo nismo znali.


Kontrole, je da zato MUP i kupuju nove aute:eek:vca
Vjeruj mi prometna je najmanje što mu se može desiti, daj zamisli koje pilanje je svaki dan u takvoj gužvi, navrati malo na špicu u velegrad i tako provedi cijeli tjedan, prije će ju trezven i nabrijan prouzročiti nego opušten na CBDulju. Ako mu se i desi može komotno razgovarati s murijom, vjeruj mi. Uostalom isto tako mu se može desiti da se nakupi nakon par godina toliko nerviranja i ode na želudac i rak želuca, onda je svejedno opet na ulju. Ovo mu je samo PREVENTIVA:banana_rasta:
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
mazar je napisao(la):
Kontrole, je da zato MUP i kupuju nove aute:eek:vca
Vjeruj mi prometna je najmanje što mu se može desiti, daj zamisli koje pilanje je svaki dan u takvoj gužvi, navrati malo na špicu u velegrad i tako provedi cijeli tjedan, prije će ju trezven i nabrijan prouzročiti nego opušten na CBDulju. Ako mu se i desi može komotno razgovarati s murijom, vjeruj mi. Uostalom isto tako mu se može desiti da se nakupi nakon par godina toliko nerviranja i ode na želudac i rak želuca, onda je svejedno opet na ulju. Ovo mu je samo PREVENTIVA:banana_rasta:


Bravo naši
:dada :samoja :2flip: :cow_yellow: :hehe: :sick: :bale :ludak
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
moram se sloziti sa snjezanom ...vecina ljudi kad je napusena nevoli voziti jer su svjesni da su im upravljacke sposobnosti uveliko smanjenje....nije svatko isti ,niti nedjeluje svaka vrsa isto ...ali to je jedan od krizeva koje po meni nosi konzumiranje ...sry decki ako ti je sudeno da imas prometnu imat ces je bez obzira na sve ali ako nemoras nemoj ugrozavati okolinu oko sebe...ako si napusen i nije nesto jaako hitno.... ne voziti ;)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
2cv je napisao(la):
Bravo naši
:dada :samoja :2flip: :cow_yellow: :hehe: :sick: :bale :ludak
Jel to uljari svih zemalja ujedinite se???:common028:

Creative je napisao(la):
moram se sloziti sa snjezanom ...vecina ljudi kad je napusena nevoli voziti jer su svjesni da su im upravljacke sposobnosti uveliko smanjenje....nije svatko isti ,niti nedjeluje svaka vrsa isto ...ali to je jedan od krizeva koje po meni nosi konzumiranje ...sry decki ako ti je sudeno da imas prometnu imat ces je bez obzira na sve ali ako nemoras nemoj ugrozavati okolinu oko sebe...ako si napusen i nije nesto jaako hitno.... ne voziti ;)
Napušeni da, ali ne od cbdovki. Žao mi je, nisi probao cbd ni pušiti, a kamoli CBD ulje, tako da se moram suzdržati komentara, ali za domaći uradak probaj!!!!!!:bananica
Nisam ni ja da se vozi napušen...
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
mazar je napisao(la):
Jel to uljari svih zemalja ujedinite se???:common028:


Napušeni da, ali ne od cbdovki. Žao mi je, nisi probao cbd ni pušiti, a kamoli CBD ulje, tako da se moram suzdržati komentara, ali za domaći uradak probaj!!!!!!:bananica
Nisam ni ja da se vozi napušen...
molim čitajte nije pušio nego lizao nije to ista stvar hahahahahahahaha
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
nisam ni ja za to da se vozi napušen...po meni vrlo neodgovorno...bolje stati negdje sa strane :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
2cv je napisao(la):
molim čitajte nije pušio nego lizao nije to ista stvar hahahahahahahaha
i to je isitna ...nisam probao cbd ulje pa nemogu biti realan ali ovo normalno jesam ... i pusio ili lizo isto mi se pise za volanom ;) svako nabolje poznaje svoje mogucnosti i po njima se ravna...ja sam ti samo izneo svoje zapazanje koje sam primjetio tokom godina :)
 
04.11.2012
2
0
0
40
hahahaha to kralju svaka čast ;) a vjeruj i ja bih uradio isto....... i šteta je da i mala kapljica propadne ili nedaj bože ostane na inoksici :D čestitam na uspjehu i sretno za ubuduće
 
22.05.2012
2
6
0
65
Snjezana1971 je napisao(la):
Ako ga nekim slućajem zaustavi policijot ili se nešto desi(prometna) nebi mu bio u koži:eek:hno: bez obzira na smirenost, može biti svašta, kontrole su pooštrene pa da nebi bilo nismo znali.
mislim da nisi u pravu :ludak
 
07.11.2012
8
0
0
Bok! S obzirom da je ovaj dnevnik jako iscrpan imam pitanje. Gdje se može doznati koje vrste RS uzgaja za ulje kojim se liječi rak. Da piše visoki postotak THC,ali onak' toga imaaaa , a mene zanima što je najbolje? Btw svaka čast za foto popraćenu proizvodnju...meni kao početniku dobro dođe...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.