mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
nisam nikome drugom davao, nemam za to potrebnu količinu, samo neš sitno za sebe imam...Ali radi se na tome...
Samo da ti napomenem ovo muy alto ti možda iznosi 1%, mogu se kladiti da Powerseed zna postotak
http://en.medicalseeds.net/catalogo/4/, ha PS?
 
Poslednja izmena:

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
hvala Deep Reliefu na trudu, a mislio sam da ćemo Powera trznuti iz sna :snupi:, pa da nam kaže :respect:
eto ti herb oil šta im znači muy alto, sad možeš pretpostaviti koliko uličarke imaju cbda.
To se količina mogla napisati do prije godinu, dvije, danas više nije baš tako.
eto zato phoenix55, ne mogu sa sigurnošću tvrditi da liječi rak, shvatite da je sve to novo :vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
U zadnjih 60 godina kod Rife generatora NE POSTOJI nuspojava kao kod mene :vb_smash:

prestao sam s Rifeom, degradiralo me skroz, sad opet uzimam z7, opet zovi z7 u pomoć, ali znate kako se kaže na greškama se uči...
Najbolji komentar je bio ženin, čega god se primiš ama baš ništa ti ne pomaže ko ta prokleta trava – :nana: , šta ćeš, to je sudbina ili kismet ili kako god već hoćete..
Inače šta mi je napravio Rife, za koji još ne znamo razlog (brijem da je interakcija s uljem). Na lijevo uho ne čujem, hodam ko pijan (centar za ravnotežu je totalno u banani), a misli na Rifeu su mi totalno crne, kao što već i znate nisam navikao da mi bježe u crno, depru ili slično i to je najveći razlog prestanka s Rifeom, gluhoću i teturanje još i podnesem, ali crne misli na koje nisam navikao to nikako.
Kako sam bio na z7 najbolji do sada, što su i drugi primijetili, nakon jednog razgovora sa jednim uvaženim travarom koji mi je nabio na nos, šta nisam nastavio sa z7, ne znam kakvo bi stanje bilo nakon 10 godina uzimanja, šta sam tako nestrpljiv, tako da se sad vraćam samo na z7, sve ostalo je trivijalno :eek:vca ....
 
Poslednja izmena:
10.05.2011
23
22
3
46
Baš mi je žao mazar da te rife generator tako zeznuo.Ma,najbolje je nama držati se naše vutre,bar znaš što dalje i kako.Drž' se,bit' će bolje :)
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.677
163
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ma šta Vam je to ,taj RIFE GENERATOR-pojma nemam-eto sad prvi put čujem??? naučite i mene ako Vam nije ispod časti(kao nekim starim kukama,suportima-moderatora)-tražio sam po forumu-čitao ali nisam našao pa da se ne naljutite što možda pitam-a ako se ljutite ,ko se ljuti uljamva mu tikru-SORY!!!! ??????????????????????? :signs053: :eek:hno: :eek:hno: :eek:hno: nemoj odma crveni karton!!! Ekipa bravo-sve najbolje!!! :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
evo ukratko sto Rick Simpson kaze o poplavi "prljavih ulja" na trzhishu i njegova preporuka kako prepoznati kvalitetno ulje.

http://www.youtube.com/watch?v=QixXUKrscFs

btw. mislim da bi bilo zgodo ovo prevesti i ubaciti u zakachenu temu/post na temu nabave,proizvodnje.....itd. ulja..
tema je zakljuchana.pa eto..ako bi koji od modova mogao nekako ovo ubaciti...mislim da bi pomoglo ljudima kod nabave ulja..jer..svi znamo da ljudi kupuju ulje i da je precesto to ulje loshe kvalitete...
hvala.

p.s sorry na laganom offtopickaranju...+ isprika mazaru na neadekvatnom upadu..ali ova tema je najposjechenija pa sam zato mislila da i ovakvu info trebalo i ovdje ostaviti.
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
kako sam razumio u njegovim prijasnjim videima receno je ako se ulje radi od alkoola da preuzme na sebe boju biljke te bude bas ovakvo kako on govori sad da nevalja? zeleno crno?

otapalo koje koristim je izopropilni alk i boja mi je zeleno crna...radim po njegovim uputama 100%...

mazar imas li ti misljenje o ovom videu?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Herb oil - radio sam sa više različitih otapala, sa svježom i suhom, svaki put je bila drukčije textura i okus. Mislim da se ne morate bojati ako sami radite ulje,mislim da je ovo vezano za kupovinu ulja da vas netko ne nasamari...
Zla vještice – isprika uvažena :cvetak
Inače stanje mi se poboljšava, opet taj hebeni z7, fantastična vatra :notnice:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Calimero333

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ajde da ga nekako i obilježimo (danas je svjetski dan MSa), pozdrav svim MSovcima na forumu, a znam da nas ima...
http://www.perthnow.com.au/lifestyl...orld-ms-day-2013/story-fnhqg9bs-1226652761249
(slažem se s Emmom – žena na plakatu sa linka)
E sad moje je stanje malo u banani, dobio sam od djece neki streptokok.
Tek kad nisam više mogao gutati otišao sam kod dr.
Dr. opće prakse kad mi je dirnula mandule ustuknuo sam, poludila je i odmah špricu penicilina u dupe.... :ridinghorse:
Nisam ovako nešto imao barem 15, 20 godina...
Jučer sam završio sa 10-dnevnom kurom antibiotika...
MS ima strašnu nuspojavu koju god boleštinu dobijete, simptomi se odmah javljaju u pojačanoj dozi,
Kako sam jučer prestao s antibioticima, odmah mi se javio mjehur i panikaaaaaaaaaaaaaaa. :popworm
Bezrazložna, odmah sam se nauljio navečer prije spavanja sa z7 i spavao ko beba, sad će malo da ga uzimam 3x dnevno
Daj Mazar malo više vjere u svoju muzu :kenny_revenge
 
Poslednja izmena:

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
da si žensko znam šta bi ti savjetovao...ovako drugi put naulji mandule, možda pomogne :)
također pozdrav svim msovcima...još je taj dan...taman na vrijeme 23:59
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cons and mazar

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.677
163
Čuvaj se MAZAR,znanje je krhko (sječam se još iz Nadrealista hahahahahaa ), stvarno sam sretan kad čitam tvoje sretne i pozitivne postove a isto tako mi je krivo kad ti se nešto loše događa zato TKO misli da stoji neka pazi da ne padne-samo oprezno,prokleto zle su te bolesti-oprosti nije da popujem-samo brinem...a jel se ljutiš-a ne ljutiš se???(audicija) :ridinghorse: :ridinghorse: :ridinghorse: :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Zbog čega bi se ljutio? Otvorenost je jedna od stvari koja me privlači u provođenju vremena sa mojim sapatnicima i drugim bolesnicima :common028:,
druga je :maryjane: :nana:
ima i jedna izreka koju moja najdraža mrzi čuti iz mojih usta.....
Ko se ljuti uvalim mu kruti :bananabang:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
E sad opet mi se povijest na neki način ponavlja.(zaboravljam koliko je naša draga biljke ljekovita) :vb_smash: ...
Od antibiotika sam dobio neki osip ili herpes, ili kako god već hoćete, po donjem dijelu trbuha...
Užasno je svrbjelo i crvenilo se..
Mazao sam ga svačim, bepanthen za pelenski osip, nevenov melem, krema sa uljem čajevca za gljivice, dok me neko nije pitao i podsjetio da imam nevenove masti sa uljem .
Već nakon prvog dana svrbež je nestao, i crvenilo je promijenilo boju, sve se više stapa s bojom kože.
Još malo pa će nestati (kao i ženin strah da joj nešto ne prenesem)...
Opet ponavljam za kožu – dušu dalo :vb_wave:
 
Poslednja izmena:

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Mazar

Tebe baš sve hvata dobro da imaš ljekove kod kuče. Sad trebam naumiti kakva je to krema :spcartmanmad: :kenny_revenge: :love001: da je napravim litar za tebe da neče žena biti u strahu hahaha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cons and mazar
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.