Meshanje sa duvanom ili jok ?!?!?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
48
0
47
99 % legendo , vjerojatno si se malo i zanio u opisivanju situacije gore , a znam ja kako mi je bilo prvi put kad sam gore otišao bila je 98 ili 99 ne znam više ni ja sam . Pa kad sam se vratio nisam znao odakle da počnem s pričom šta i kako , jednostavno gore je situacija toliko različita od ove ovdje da sam bio pod dojmom sljedećih 2 godine dok nisam opet otišao gore ,a tako mi je i dan danas nema dana da se ne sjetim kraljevine .
 
18.02.2007
1
0
0
Mnogo je u stvari delotvornije mesati travu sa duvanom. Razlog je prost: Duvanski dim je takav da se lakse vezuje za alveole pluca, samim tim i iskoriscenost THC-a je veca jer se veca kolicina veze za alveole te se i veca kolicina istog nadje u organizmu,
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
48
0
47
plur je napisao(la):
sta ja znam..ja uvijek rolam sa duvanom..stvar navike..a i da bolje gori..i da ne grebe grlo..
respect

Čim grebe grlo ako je smotaš čistu onda nije dobra , pravi cvjet dobro uzgojen i propisno osušen ne može da grebe grlo ,čak šta više ,zahvaljujući onim kristalima smole u trichomama u kojoj se nalazi glavni dio kanabinoida,blaži je za grlo i pluća od najboljeg duhana.Ali kad nema te smole i kristala onda to i nije vutra koja je dobra za pušit najverojatnije da je neka industrijalka , koja ne može da ima preko 0.5 % THC-a u sebi , jer je genetski pojebana da bude takva .
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
jebiga nemamo mi svi uslove da gajimo kod kuce pa da pusimo samo extra vutru...
 

BossGrow

Aktivan Član
04.12.2006
110
21
18
41
u mene se (jug hrv) 8-9 komada srednje lose trave zna platit 100kn-14E
prije je bilo za uzet i piz od 50 kn, ali je to odjednom nestalo i sad istu tu kolicinu od 50kn placamo 100kn
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
ja ineće pušim sa duvanom ali kombinacija mi je 1/4 znaci više vutre naje duhana... ta mi je kombinacija najbolja... inace nevolim pušit ćistu zato so roba koju dobijem nije ekstra dobra pa nekad zna rezat... kod nas u paketu od pola panja dobiješ 3-4 vrha a ovo ostalo sve odpadci al vjerujte jednom sam riješio tako lošu robu da sam sam popušio pola panja i nije mi ništa bilo...sve je bila prašina.... nisam je smio ni nabit jer nije htjelo curit! nemošte vjerovat
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
ako hoces da se trujes truj se kvalitetno.ja ne volim da mesam sa duvanom a ako mesam to su kvalitetne cigare.Sto se mene tice lepse je kad te samo vutra drma a ne da smrdis na cigare ujedno.(za mene vutra je blazenstvo duvan je droga).Zasto unistavati pluca duvanom,unistavas ih(ne mnogo)vutrom zasto da dodajemo duvan,cist joint te bolje uradi nego mixovan,vas izbor...pored THC koji steti neko dodaje katran i nikotin..apsurdno.Tacno je to da se duvanski dim vezuje dobro za pluca ali ipak onaj ko pusi cigare zna koliko kaslje i boli grlo,pluca i rizik je da dobijes rak.Bolje je brate trovati se samo ganjom nego i ganjom i cigarama.U slucaju da se ima malo marihuane onda se mixuje ali vecina pusaca marihuane mixuje uvek i kad ima marihuane i kad nema(sta god da rade puse cigare).Vi odlucujete koliko cete ziveti...
 
23.02.2007
2
0
0
kada god motam sa drushtvom, motam sa duvanom. nazhalost.
to radimo jer eto, napravimo vishe jointchitja :) skupa je trava kod nas :(
 

1mc

Aktivan Član
13.02.2007
42
5
0
:maryjane: Ganju ili skunk(shit slabije),uvijek bez duhana.. To je fora koja je nekim čudom "prešla" ovdje na zadrti balkan preko Europe.. Duhan je isto sasvim obična biljka,ali industrijski duhan sastoji otrove o kojima ste velika večina vas ovisni... Nikotin,Katran i ko zna šta koš ne..

Ja se ne brinem za to da će mi gens biti mali,ja stavim i ne brinem se,a opet ubijem se od pljuge čistaka veče od bilo koje vaše s duhanom! =) :sun2:

a onda :carrot: =)

Svaki svoj hed tretiram kao svetinju,zato ih ne stavljam u dodir s otrovima..
JEDINI duhan koji je koliko-toliko čist je onaj duhan za motanje (blunt,blunt-papir,jer je rađen od listova duhana)

Ko voli nek izvoli ali ja volim prirodno..!

http://www.sjemeniste.hr/tex-pusenje.php

Peace:leafblunt:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
Duhan je potreban radi ravnomjernog sagorjevanja. Ti što zapališ čistaka, u zrak ode pola vuve (hoću reći da ne "iskoristiš" svu vuvu iz joint-a)
Duhan se dodaje kol. (ovisno o vrsti i kvaliteti vuve) samo radi finog sagorjevanja joint-a i naravno da dragocjeni THC što manje ode u havu
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Zastoooooooooo?
Zasto jednostavno ne napisete:Navikao sam sa duhanom.Volim xxl pljuge.Volim duhan....
Ili tako nesto.

Ja volim zapalit nekad sa duhanom,nekad uopce nisam pusio cisto.I to nema uopce objektivnih prednosti,to je stvar izbora.

Evo recimo mjesavina 50:50.Udises 50% duhanskog,50% dima marihuane.Umjesto 100% dima marihuane.Pusis 2x vise i 2x vise se trujes i 2x duze moras pusiti.

Ako imas vutru tako dobru da se stalno gasi,svejedno nema potreba za duhanom.Onda ljepo ko sto rade na Jamajaci.Povuces 2-3 dima,osjeis kako pocinje djelovati,spustis ruku,zazmiris,uzivas,pa opet pripalis..i ljepo tako..gustas.

Recimo da je teorija sa katranom tocna.Svejedno nije potrebno.Za 5s u plucima gotovo sav THC bude iskoristen.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Kao prvo isprika za podizanje teme iz pepela, ali bolje to nego da serem sa novim temama.

Dakle, zanima me kakvi bi bili efekti namakanja kese duhana u vodi na nekoliko dana. Slicno kao kod 'water curing' metode susenja hedovine... Konkretno me zanima da li bi se uspjesno isprao nikotin (posto inace bas i ne volim pusiti otrove jace od cijanida) i ostala sranja koja daju duhanu onaj gadan okus...?

EDIT: sad mi je palo na pamet da bi moglo pomoci ako je voda vruća...
 
12.05.2007
10
0
0
34
Bolje je sa duvanom jer se onda dim vutre lepi za pluca
zajedno sa dimom od duvana i lepse se naduvate!!
Inace sam dim vutre se nelepi za pluca!!
 
04.06.2007
8
0
0
36
Bolje je meshati sa duvanom jer THC bolje radi sa nikotinom... bar sam tako chuo od starijih i iskusnijih likova... Ili je to lazh?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.