'Moderna' medicina i rak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gremo

Deep Relife
17.11.2012
83
227
33
49
Ne znam kamo bi ovo stavio, ako već netko nije, tako da ću ovdje i ako moderatori misle da treba premjestit/obrisat ... sorry.

Poslao mi prijatelj link, i mada znam da 'moderna' medicina u većini slučajeva funkcionira na način da ti da otrov pa protuotrov i tako u krug, svejedno se nanovo iznenadim koliko su nemoralni, nečovječni, pohlepni i na kraju krajeva nestručni (da ne kažem neznalice) a sve u službi njihovog boga jedinoga ... novca. (čast izuzecima)

Milijuni ljudi bespotrebno liječeni zbog raka kojeg nisu imali

Usput na istoj stranici naletio i na ovo: 75% liječnika u svijetu odbija kemoterapiju za sebe i to ne doktori opće prakse nego onkolozi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: thc boss

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
što je najgore ti isti doktori su kod nas u HR gurali mobilnu mamografiju i to predstavljali kao nešto obavezno čime se žene moraju podvrgnuti čim stupe u malo kasniju dob, a o zračenju niko ništa..
kad smo već kod doktora, evo jedan članak doktora o štetnosti marihuane neke doktorice.
Kaže da čak izaziva rast raka i fizički oštećuje mozak, izaziva kriminalne radnje, hrpa gluposti, nego me zanima između hrpe gluposti ovo s testosteronom jel to istina da smanjuje testosteron?
http://www.zzjzdnz.hr/hr/zdravlje/mentalno_zdravlje/266-ch-0?&l_over=1
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
thc boss.... ne...
pa covjece pod broj 5 pise marihuana nije lijek... cim sam to vidio, sam izaso xD
pa sta je ta normalna?? nego sta je ako nije lijek , zasto se inace MEDICINSKI legalizira u americi i polako po europi i svuda... hrpa gluposti... to nebi trebo ni citat, citaj medicinske clanke, prave, di opisu tocno sta vutra za sta sluzi i pomaze i sta je minus ( jako malo toga, da se ni ne zamjeti)

peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: thc boss

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
ma ne..ja sam išao tražit po netu jer mi buraz kaže da vutra smanjuje testosteron, pa pošto ja radim neku mišićnu masu, pa sam išao tražit i naletio na ovaj članak..
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
thc boss je napisao(la):
što je najgore ti isti doktori su kod nas u HR gurali mobilnu mamografiju i to predstavljali kao nešto obavezno čime se žene moraju podvrgnuti čim stupe u malo kasniju dob, a o zračenju niko ništa..
kad smo već kod doktora, evo jedan članak doktora o štetnosti marihuane neke doktorice.
Kaže da čak izaziva rast raka i fizički oštećuje mozak, izaziva kriminalne radnje, hrpa gluposti, nego me zanima između hrpe gluposti ovo s testosteronom jel to istina da smanjuje testosteron?
http://www.zzjzdnz.hr/hr/zdravlje/mentalno_zdravlje/266-ch-0?&l_over=1
Ovo mene neko zaebaje ili? Je li ona ovo ozbiljno ili je sarkazam?
"U ovom tekstu ću pokušati odgovoriti na 7 najčešćih zabluda ili mitova o marihuani, koji vladaju među mladima, a koje šire mnogi iz neznanja, a oni drugi zato jer im je u interesu što veća zarada." - Hvala na prosvjetljenju (u prevodu...vutra.org posjecuju samo neznalice i dileri)
"a broj osoba registriranih kao ovisnika o kanabisu" - i ja sam ovisan.Sinoc me uhvatila kriza,potegnuo sam noz na ukucane

Imao bi ja jos citata ali mi se znoje jajca od daljnjeg citanja.
Sve u svemu,gospodjo Matija Čale Mratović, dr.med., specijalist školske medicine-POKENJ*** TI SE NA DIPLOMU I "ZNANJE".
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe
23.02.2008
1.048
1.455
188
thc boss je napisao(la):
ma ne..ja sam išao tražit po netu jer mi buraz kaže da vutra smanjuje testosteron, pa pošto ja radim neku mišićnu masu, pa sam išao tražit i naletio na ovaj članak..

vutra smanjuje al samo masu, tj salo, i ja treniram pa ne vidim da
padam, za povecanje lucenje testosterona uzimaj sumece tablete sa cinkom,
iznenadices se ujutru, neko ce se uvek buditi pre tebe :D
sry za oftopik :D