moj novi grow box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.04.2009
29
0
0
39
I>C>E INDICA CRYSTAL EXTREME BY NIRVANA SEED SHOP
new grow box
400 w MH zamenio sam je bilo je 400 w HPS
70x70x170
dva kompjuterska coolera mislim da je malo ali ipak je ok
jedan grijac sa termostatom
i
evo slike



















 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
imas dobre saksija a jos bolje uslove za gajenje :)
inace setup je za peticu...
samo kad bi neki reflektor puko i spojio ga na neku cjevčugu na auspuh ...
kontam da bi ti onda bila dost i ova dva venta...
kolka ti je temp unutra?
inace same pohvale super uredno..
samo daj radi magiju :)

edit...
vidio sad da si pitanje posto negd drugdje...hmm zast nisi to pito u dnevniku :D
likkkk...
pa jednostavna stvar zasto jedne brze druge sporije- genetika i polozaj u boxu...
to mi jedino pada napamet... neke siiitne stvarčice koje nakraju naprave razliku..
al nemoj se nis brinit rast ce i ove druge...:sun2:
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Jedan savet sto se tice svetla koje ti isijava pored vrata!!

Uzni dve lajsnice od drveta recimi 1*1 cm i ukuvaj sa unutrasnje strane boxa tako da bude 2-3 milimetra udaljeno od vrata kada se zatvore!!!! i onda po toj lajsni zalepi onu gumenu samolepljivu cevcicu sto se koristi za prozore i vrata da bolje dihtuju!!! tih 2-3 milimetra sto si udaljio ti je ustvari debljina te gumene cevcice kada vrata nalegnu na nju i dobro je stisnu!!!
Onda stavi jedan rajber na box da ti se vrata ne otvaraju pod pritiskom te gumice i dobices sjajnu izolaciju i od mirisa i svetlo nece prolaziti okolo vrata!!!!
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
fino izgleda...samo naprijed

A cemu grijac sa termostatom ?
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
on ti usput i poprilicno isusuje zrak a i nepotrebno ti je... ajd da je 12 mjesec i da je vani -15 ali sad...stvarno ti ne treba...a i te grijalice gutaju pun ku*** struje
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Oće još neko spamati il' je to to, pa da podelim kartone? Još si mislim, reko neću bit đubre, pustit ću... izgleda da moram...
A box je bzvz ovako nedovršen...nadam se da ga je dovršio i da mu služi dobro...
:lock:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.