moj plan!!!- a vi procjenite dali sam normalan?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
na posao"filoozofi" :)) devojke i mocmi su več na veliko krenuli na posao!!!
sretan rad
 
13.02.2008
21
1
0
40
markiza je napisao(la):
skupina ljudi(12 ljudi koji se zalažu za potpunu legalizaciju marihuane) iz jednog malog grada na istoku hrvatske ima plan. sakupljat će sjemenke marihuane bez obzira na njihovu vrstu i kvalitetu. cilj je skupiti 10 kilograma sjemenki. tada će posaditi sjemenke na što više mjesta gdje su sigurni da neće biti obrađivano barem 5 godina( to bar kod nas nije teško jer je toliko minskih polja i minsko sumnjivih površina, neodržavanih šuma i šumaraka). jedna biljka može dati i do 500 sjemenki. nakon 5 godina zamislite? osnovni cilj ove akcije je rasprostraniti marihuanu u tolikoj mjeri da ju više nitko nikada nemože iskorjeniti. tada kada bude rasla svuda oko nas više vlastima neće biti moguće zabraniti njenu konzumaciju te će ju biti prisiljeni legalizirati. ja znam da će većina vas reći da nema šanse da to uspije, vjerovatno i je tako... ali recite, zar to nebi bila najbolja ostavština koju bi mogli ostaviti našim sljedećim naraštajima?

To bi bilo super.

Međutim...
Biljke ti nebi uspjele same od sebe, njima treba mnogo brige...10 dana suše i ode sve u 3 krasna! Čak i da se nekim čudom prošire, kad bi lokalna ekipa to skontala izbila bi takva hajka na njih da bi nestale u najkraćem roku!

Probajte, svaka čast na ideji ali ja sam vrlo skeptičan.