Moj prvi GROW Domaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gaf

07.01.2016
343
225
43
47
Prijatelju ovu veliku kaj jos ne cvijeta topiraj ju, ima jos dosta dana vege da se napravi lijepi grmic, a i sam znas zasto topiramo biljke(za vise hedova), dok je god u vege mozes ju topirati kolko oces.
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
47
Chilli kaj nisi ti procitao da mu jedna je jos u vege, da nije krenula ni C sa cvjetanjen, kolko sam cuo i kolko znam topirat se moze u vege dog got ne krene u cvijetanje, znaci ako nije vidio na biljci niti jedan jedini pistil, znaci da vege traje jos najmanje 10ak dana, a za desetak dana po ovakvom vremenu vege moze napredovat puno, a za ovu malu sa kojom se igra lst nisam mu ni reko da je topira, nisu dezinformacije nego sam procitao sto je napisao, a i ti procitaj sto je on napiso i sto sam ja napiso, pozdrav prijatelju, bez ljutnje.
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
47
Chilli, a i sam si mi rekao topiraj kolko god oces dok je u vege, sad ni ja tebe ne kužim, budi mi pozdravljen i nemoj mi se slucajno ljutit.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amrildooo

Jack's Ice

Aktivan Član
07.08.2014
46
336
53
kolko sam cuo i kolko znam topirat se moze u vege dog got ne krene u cvijetanje

istina, samo vani krece cvijet ;) nece mu se desiti nista strasno s biljozom da ju rezne danas, sutra, malo stresa jedino, ali vega zavrsava, sluzbeno za 5 dana. Ovisno o tome koliko dobiva sunca preko dana, neke biljoze su vec i izbacile cvijet. Kako indoor isto ne dodje odmah do pojave cvjetova cim prebacis na 12-12 tako i vani treba 10-15 dana da se to desi.
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
47
Jack's Ice prijatelju hvala ti na podrsci,ma ja i chilli se malo dopisujemo, nema tu svađe, pozdrav.
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
#Gaf da se ubacim malo bez ljutnje grananje da bi se napravilo treba 7-10 dana kako bi imalo svrhe, a za10 dana 80% nase biljoze pocinje cvat. Bolje da grana porasne u ovih (10tak vise ili manje dana) nego stresiranje biljke jer ona je ionako u ovom slucaju mala. Nema ljutis ja sam na strani @Chilli-a . pozdrav peace and green
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Gaf

07.01.2016
343
225
43
47
Reaktor prijatelju, u biti svi smo donekle u pravu.Evo recimo moje biljke još nisu počele cvijetati, a recimo od dana kad ih topiram novi vrhovi mi narastu cca. 20 cm. za 10ak. dana.Pošto ja imam jednu vrstu hazea, a znase da ta vrsta u cvatu još se izduži, pa im ne škodi topiranje još jednom u ovo vrijeme.Svako ima svoj nacin rada prema biljkama, evo recimo LooDi je svojim biljkama napravio ebeni lolipop, što mnogim groverima nije jasno zašto raditi lolipop u autu, evo to ti je recimo jedan od primjera kako ljudi i kada tretiraju svoje biljke, a sada ko je na čijoj strani to nema veze, hoču reči svako ima svoj način, a ovisi i o vrsti i o koliko biljka ima sunca tokom cijelog dana, o tome najviše ovisi kad če cvijetanje početi, o autu imam podosta godina iza sebe, o indoru manje, a priznajem o treniranju biljaka imam samo par godina iza sebe.Ali čovijek na ovom forumu u godini dana čitanjem može praktički sve naučiti, i onda primjeniti to u praksi i to je to, nije to neka velika nauka, zato i jesmo tu da jedni od drugih vidimo, da jedni od drugih naučimo i jedni drugima pomognemo, pozdrav prijatelju.
 
12.06.2016
5
49
13
29
kakoj raja;)

što se tiče mog topiranja ja sam završio sa svim biljozama, hoću sad da gledam kako neke rastu lagano a kod cvjetanja hoću hedove da mirišem, ja sam zadovoljan sa svojim (prvim) growom i dosta sam naučio zahvaljujući vama.

tako da ja idem sad da iscicam džokija sa svojim biljozama lijep pozdrav i sretan grow.:D:spliff:
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
47
Prijatelju ako si ti zadovoljan ja sam jos zadovoljniji, prvi grov ti je i sam vidis koliko uspio, a godine prolaze i grovamo dalje uz bolje rezultate.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.