Moj prvi Hash

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Kingsizevutraburger je napisao(la):
sta nebi hash trebo biti zlatni ??

Ne od kud ti to, ima hash varijacija koji su zlatni mozda, ali ima toliko tipova hashisha pa ih takoder ima i u tolko boja, ja kad sam radio s mikserom prvi put dobio sam smeđi spužvasti(najbolji), drugi put kad sam radio dobio sam crni izledao je kao charas i mogao se valjati (uzas od hasha, nevolim taj)
 
28.08.2009
8
0
0
33
PowerSeed je napisao(la):
uf bro, bilo je to pre dosta vremena (nije bas par kako sam stavio, mozda i desetak), ako se setim celog postupka javim, znam da sam koristio papir od dutije cigareta, onaj unutrasnji kao i sam celofan sa kutije. mislim da se prvo stavi u celofan, pa onda on zamota u papir ali tako da je sjajni deo unutra papirnati spolja (papir oblepi selotepom, ali ne skroz tako da moze da se skvasi i upije malo vodu), pa se potapa i onda pece, a tokom pecenja sam, cini mi se vadio i preko svega dobro prelazio oklagijom, na taj nacin se dobije veoma tvrda i kompaktna masa debljine koju biras s obzirom koliko paket "peglas" tj. gnjecis oklagijom, efekat tog zahrevanja je najverovatnije da se cela masa kompaktno poveze i pretvori u jednu lepu smedju plocicu... al' moram videti ima li jos sanse da negde nadjem snimak, imao sam to... no dosta je vremena proslo... mozda da probas malo i guglati. mozda i goranmaster zna ceo postupak bolje da objasni

Aaaa reci mi jos samo koliko bi ja otprilike trebao da usitnjavam ovo sa najlonkom?Pretpostavljam da nije poenta da mi celo lisce zavrsi u hashu:D
 
28.08.2009
8
0
0
33
Ma kapiram ja to nego ne kontam da li CEO list smrvim u prah?U smislu da mi ne ostane lisce nego samo prah i onda sa njim odradim ovo sa papirom vodom i rernom?:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
Neshic je napisao(la):
Ma kapiram ja to nego ne kontam da li CEO list smrvim u prah?U smislu da mi ne ostane lisce nego samo prah i onda sa njim odradim ovo sa papirom vodom i rernom?:)

ne kontam ja kako me pitas da li CEO, pa ne vidim zasto bi pola ili trecinu. da, ceo list (poskidas koliko mozes peteljke i sve "zilice" mada to ne prolazi kroz cediljku), odnosno svo lisce koje imas, sto vise to bolje. i napominjem, ja sam to radio sa losijim hedovima, ali cuo sam da ljudi odrade postupak i sa liscem da ga ne bace, no ne znam kakav je efekat

ma evo bro, ceo postupak o kom pricam i koji sam probao u 4 min. videa, uzivaj, nadam se da zasluzujem bar like :icon_wink:

[video=youtube;zOwMZB6GSvk]http://www.youtube.com/watch?v=zOwMZB6GSvk[/video]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
meni nema boljeg od ovoga.. jako fini hash izađe, o okusu nemoram pričat..
[video=youtube;rhGNxUgFHcc]http://www.youtube.com/watch?v=rhGNxUgFHcc[/video]

a ovo prosijavanje i to, radio sam i to, ali nije niti blizu ovome.. dim je puno teži i dosta zapinje (pecka)


PowerSeed je napisao(la):
nadam se da zasluzujem bar like :icon_wink:

zaslužuješ ti i puno više, ali za početak ti evo REP+ :thumb: :icon_lol:
 
28.08.2009
8
0
0
33
PowerSeed je napisao(la):
ne kontam ja kako me pitas da li CEO, pa ne vidim zasto bi pola ili trecinu. da, ceo list (poskidas koliko mozes peteljke i sve "zilice" mada to ne prolazi kroz cediljku), odnosno svo lisce koje imas, sto vise to bolje. i napominjem, ja sam to radio sa losijim hedovima, ali cuo sam da ljudi odrade postupak i sa liscem da ga ne bace, no ne znam kakav je efekat

Ma pitam posto mi nema logike...Svi kazu da ne valja i nema efekta pusiti lisce,koja je razlika ako se pusi isto to lisce,kompresovano?:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
Neshic je napisao(la):
Ma pitam posto mi nema logike...Svi kazu da ne valja i nema efekta pusiti lisce,koja je razlika ako se pusi isto to lisce,kompresovano?:)

brate, ne znam sta to i koji to svi kazu, ja sam danas posle 17 smotao list od moje thai/haze x skunk, ubran pre nego sto je biljka pokazala pol (sada znam da je zenska), i evo jos je bas lepo osetim, tako da ja ne podrzavam tu teoriju, naravno, pod uslovom da imas dobru genetsku podlogu. a razlike ima, nadam se da znas sta znaci rec koncentrovano, treba ti manja kolicina a rad je intenzivniji i dugotrajniji jer prakticno uzimas esenciju koja postoji (ako je ima) uz eliminaciju svih grancica, zilica i sl.
 
06.04.2011
35
4
0
45
Lisce moze da se pali ko kaze da nemozeAli ima drugaciji ukus .Duvan u pljugama nije presovan i moza da gori.Nesto ne verujem da ako je presovano moze da gori jer vazduh ne moze da prolazi i da ga raspaljuje
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
zapravo nema nikakav ukus ili aromu, uglavnom bljutavo, hlorofil... a hash se zna kako se konzumira, fakat ne tako kako ludi spominje