Moj prvi indor grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.01.2013
16
2
0
30
Ma ovu zemlju sam vec kupio pa da probam, za ove menke sto su proklijale uzimam teramagmu. Kontao sam da je zbog previse zalivanja. Pocetnicke greske nadam se. Stvarno do pre 5 dana nisam pojma imao o bilo cemu.
 

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
zemlja je mrvu prevlažna no osušit će se, samo da nije 32 c kak si rekao. a biljka će ti ta super izrast, samo strpljenja..ništa ovi otpadajući listovi ne znaće kad je gore zdrava i dlakava :)
 
04.01.2013
16
2
0
30
Nadam se tome temperatura je sada od 26 do 30stepeni u predelu biljke, lampa je na nekih 40cm. Vlaznos regulisem sa dve premokre majce.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Bogeyman je napisao(la):
losa i prevlazna zemlja, istrulice ti biljka(e)...
CrazySmoke je napisao(la):
.... a biljka će ti ta super izrast, samo strpljenja..ništa ovi otpadajući listovi ne znaće kad je gore zdrava i dlakava :)
;)

samo ne kloni duhom, moras natempirati odgovarajuce uslove, ako si temp spustio ispod 30 sadi novu turu u zemlji koju sam ti savetovao, mora biti bolje... samo ne zalivaj dok ne vidis da je zemlje suva kada biljka nikne, i tokom vremena probaj namestiti ventilaciju tako da ti lampa bude na 30ak cm, ili namontiraj neko staklo izmedju lampe i biljki
 

Purger

Aktivan Član
08.08.2013
74
285
53
Svugdje po malo
ovo moze biti dobar primjer buducim groverima kako se ne sadi nista ako nisi spreman...malo bolje prouci gradivo i vidjet ces da je sve to kikiriki....bit ce bolje... :icon_wink: :icon_wink: :icon_wink:
 
04.01.2013
16
2
0
30
Upravu ste. Zbrzao sam. Danas cu baciti ove menke u magmu pa cemo videti sta ce biti. E da,jl semenke treba zasaditi cim izbace malu belu klicu ili ih treba pustuti da klijaju duze?
 
04.01.2013
16
2
0
30
Ne treba nista da dodajem u terramagmu? Stavio sam staklo debljine 3 mm ispod lampe i uvezao zicama sada ne zari toliko. Na kojoj visini da drzim lampu od Casa sa semenkama ? Sramota me je koliko smaram i koliko zapravo Nista ne znam . Izvini te