Moja prva sadnja 2014

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.04.2014
0
0
0
Dobar dan svima na forumu,posto sam novajlija i neznam bas mnogo o gajenju marihuane a ovo ce mi biti prva godina da pokusam da zasadim nekoliko biljaka outdoor. Pa bih zamolio ako ima ovde ljudi koji su sadili biljke dugi niz godina da mi ispisu nekoliko stvari da ne bi tumarao po stranici?

1. Odprilike od kada pocinje i do kada traje vegetacijska faza biljke ako biljku posadim Maja i koja gnojiva da koristim?
2.Kada pocinje cvetanje biljke i do kada traje i koja gnojiva da koristim za prehranu biljke?

Za mislim da ne trazim mnogo e,sad ko ima vremena neka mi odgovori na temu bio bi mu zahvalan. pozzz svima
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
žao mi je što te moram razočarati, ali ovo nije forum na kojemu se svakome serviraju informacije. (niti jedan internet forum ne funkcionira tako)

posjeti podforume Unutarnje uzgajanje i Vanjsko uzgajanje, na svakom podforumu imaš okačene top teme u kojima piše sve što će ti trebati da uspješno završiš svoj prvi uzgoj. za sve ostalo postoji forumska tražilica iliti Search.

ako imaš nekih problema s time, zamisli forum kao jednu veliku enciklopediju. ako želiš nešto znati, moraš to SAM potražiti i pročitati. ;)

sretno s čitanjem i uzgojem!

edit:

nije baš običaj da ti prvi post bude novootvorena tema, osim ako je to ovdje -> https://vutra.org/forum/14-ko-ste-i-kako-ste-nas-na%C5%A1li/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ja nisam sadila dugi niz godina ali sam zato citala po forumu sto preporucujem i tebi...ali cu ti pokusati pomoci..:) ali nisi konkretno naveo za koje seme te zanima ,jer ima dosta vrsta semena...pa da li je indica ili sativa itd..ali negde u 8 mesecu pocinje cvetanje odprilike ,kad je biljka u vege onda koristis gnojivo za vege npr plantela list,a kad pocne cvetanje onda plantelu cvet ,mozes dodati i malo Slavola i to je dovoljno...imas i drugih gnojiva koja su i bolja ali zato i dosta skuplja,i neisplati se koristiti ih u outdooru npr advanced nutrients itd...Bitno ti je da znas i kakva ti je zemlja na sajtu,kolike su rupe na sajtu gde ce biti biljka itd...evo ukratko ali ako mislis da gajis biljke i da sa biljkama budes zadovoljan onda i moras malo vise citati forum ..:)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
nemoj! razmaziti ćeš njega i sve nove članove, a onda odosmo u... :shit:

zar ti treba da te modovi šibaju po...
















...prstima? :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.