MRZIM DILERE!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
I could not disagree less as I agree more on SARMA RAKIJA AND GENUINE DOMACICA,
:wink:
 
19.12.2006
0
0
0
drugari, a da se vi lepo onako kolektivno, bacite na jednu ekskurziju do bg-a?vutra 400-500 paketina, hofman 1500, skunk 600din po gr...ima sta treba, od prskane albanuse do stvarno mama vutre...pa onda lepo na tenane...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
uh vec sam se najezio sa cime se ti trujes :?
pa taj kvalitet verovatno imaju i tamo ...
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
Ha meni je sve bilo bajno i sjajno frend mi je diler i nikad nisam ni kupovala maricu jer je uvijek imao kvalitenu robu a kolièinski se tolko nigdje ne može dobit u Zagrebu pa bih ja uvijek išla nekom isfurat i skratila sam si a hvala Bogu svaki dan je nekom trebalo pa je bilo blagostanje...sve dok nije došao ovaj novi zakon i sjebao sve...mislim on još uvijek ima ali ne stalno ko prije jer ipak za joint se dobije 3 god. a sad je sve teže isfurat kilu kvalitetne ðike...pa eto to me i natjeralo da pukim sluèajem doðem na ovaj sajt jer mi je palo na pamet da si ja zasadim svoju biljæicu i da znam što pušim a ne ona sranja od kojih boli glava...pozz i Jah bless :watch_plant: :tjaos:
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
Kakva je situacija kod mene, to je strasno... Znaci, svako ima, ali skoro niko ne prodaje u gradu. Ali svi znaju gde uvek ima-SIVAC, culi se sigurno za tu selendru u vojvodini gde je svako diler od 15 do 65 godina :D
 
12.11.2006
10
0
0
tako je i kod mene...
svako ima a nitko nema...
svi vutraju... od klinaca do bakica...
nevjerojatno
 
26.01.2007
0
0
0
Pozdrav iz Novog Pazara za sve ljubitelje vutre! :)

U NP-u je shto se vutre tiche stanje katastrofalno. Ne mozhe se nabavit dobra vutra sve neko sranje koje nema nikakav rad... Danas sam uzeo shatro neku novu, josh nisam probao ali neshto chudna...

Dajte ljudi neku shemu za dobro granje! ;)
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
48
0
46
PSG fan je napisao(la):
Zato i treba da svi uzgajamo za sebe pa da nas niko ne zajebava...

Vrlo se slažem .:watchplant:proradili i smajlići ! :clap:za odgovornog urednika.

PSG fan jesu li ti to zandari , mamu li im j...m, na oku napravili , pa ih sad pitaš za žene .:icon_lol:
 
12.11.2006
10
0
0
damaR je napisao(la):
buraz u zg moš uvijek nać dobru ćibu
sam treba tražit tajna:kustošija
:sun2:

bijah puno puta u zgu i svaki put sam htio nabavit...
medjutim ni jednom nisam uspio
uvijek pogodim "susu" il nest slicno
no hodam pored ribnjaka i vidim leekove uredno pljugaju
 
28.06.2006
5
0
0
U imotskom se pusi domaca i to ovako 100kn ili 13,5 euro -> ~7 ili 8 komada. Problema s nabavkom nema. Smrduša (Glupača) tj. Albanka se ne puši te se redovito volimo rugat npr. splicanima sto dobiju za iste novce 15 komada smrduše, a takoder i hvalit sto pusimo opcepoznato jednu od najboljih trava u hrvatskoj (nikakve glavobolje, vrapce ?!?!, gluposti....). Nama je lipo, jos malo domaceg vina i na svom si hehehe
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
E moji ljudi kod mene je sasvim druga situacija, ja zivim u bosni a vutre za pet maraka dobije se puno a odlicna je
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.