MRZIM DILERE!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
18.05.2007
9
0
0
38
je, suša je u zagrebu
pametni dileri neče poslovat sa lošim tako da se jedino da tu i tamo sredit nešto loše kod nekog glupog dilera

prvoklasnog šita i skanka ima uvjek, ali tu je cijena u pitanju
 

psycho.ludjak

Aktivan Član
08.10.2006
66
2
0
32
ja neznam kako vama ovako u zagrebu suša,meni je bas zlatno doba zagreba.ja sam jarun,sredim si za pol sata kolko god trebam..
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
E da... totalni je krizijaner... travulje nema nigdje... a ono što ima je u totalnoj banani. Dobio sam od frenda neki indoor i trenutno sam spašen... ali što za dan/dva kad to izgori ne znam :( Jedva čekam da moja dozrije pa da ne moram razbijat glavu oko toga...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
Yami_Raziel je napisao(la):
daj meni sredi onda....^^


Mozda vam zvuci glupo al nemojte ovakve gluposti pisati po forumu jer zajebavo se ti ili ne napisao si veliku glupost izravno na forum, preciznije direktno si pitao covjeka da ti za uslugu pocini kazneno djelo omogucivanje uzivanja ili posredovanja sto je itekako ozbiljno. Samo ovakim pisanjem mozemo sebi navuci nevolje i doci pod povecalo.


koliko se sjecam ti se negdje prije pisao kako si mlad i starci te uvatili da duvas ili tako nesta pa si imao frke po tome kuzim da si zelen tako da ti necu puno prigovarati jer nema smisla ali nemoj sad misliti da sam ja neki nadobudni serator nego samo pisem za dobrobit foruma ako nisam u pravu popljujte me slobodno.
 
03.06.2007
1
0
0
35
E jbg-a ako se dobro spava od nje onda je bar nesto :D Cuj 1,2,3,4..... a u pm kakva je to guja ??? ccc
 

psycho.ludjak

Aktivan Član
08.10.2006
66
2
0
32
Luda Srpska Druzina je napisao(la):
bice bolje ka udjemo u evropsku uniju :b_jump:

kako kome...
i da mr.skunk pa ocito je da je zajebancija.svi znamo pravila
bolje ti je bilo da si zapalio djoks nego trosio vrijeme na pisanje posta.. :) ,moderatori ce izbrisat ako misle da je neprimjereno.
peace!
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
je istina rijetko se nade netko ko ima stvrno kvalitetno a da ima stalno,takvi su jako rijetki
kod nas eto se rijetko nade netko tko te nece zakinut za dosta a da je ispravan da ti da neku kvalitetu ali i takvi se nadu....:)
kod nas nije problem sa dilerima neg je problem sta nabavljaju
dilera ima na bacanje(ili bar takvih koji se predstavljaju ko dileri),platis im unaprijed a zajebu te i ti ni vutre ni svojih novaca vise nevidis kao sto se dogodilo mojim legama ali sta je tu je... jedino sta mozes je polomit lika koj ite zajebao al sta ti to vrijedi....zato treba naci nekog tko ima u svako doba i ima kvalitetu a da te ne zajebe i stalno od njega....mi smo taj problem, na srecu rijesili, u svakom mjestu samo treba znati gdje i kada....:maryjane:
 
02.07.2007
21
1
0
32
ma u os svako dila...sam sranje je što svi dilaju smeće i najsigurnije je da sam za sebe sadiš i šutiš o tom nikom ne govoriš,tu i tamo prodaš onom kog znaš i vjeruješ!ja sam nabavio iz zg neš vulje sada i ne sviđa mi se dim,jebiga!al potrefi se tu i tamo dobra žiža...
 
21.01.2007
2
0
0
a jel vas provaljuju cale i keva da palite gras?ja imam20god,pusim vec 2 god.kad sam pocinjao pusio sam 2 puta mesecno,evo zadnjih mesec dana svaki dan palim sa drugarima tako da mi je postalo dosadno vise....Samo mi je cimanje od caleta i keve da me ne provale....ne bi me bili ali bi mi bilo bedara posle....ne znam kakva je kod vas situacija?!
 
29.03.2008
28
1
0
37
Ja pusim vec 7 godina :) Nagledao se svakakvih gnjida sto hoce da budu dileri. Svi popadali i smekali veze pa utegne jedan period.
Sad sam nasao lika koji je ekstra kao covjek i ima puno veza roba nekad dobra nekad losa sve u svemu zovne me da probam ako valja zna da ima musterije ako ne vraca sve uzima novo i zovne opet da probam.
Ko bubreg u loju sam:nana:
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
sve je to otišlo u k...c!!! inflacija na pakete,nema više za 50 samo za 100 a ti od 100 su ko za 50. na kraju nema više ni paketa ni dobre vu sve otišlo u zaborav sad ti neki klinci tamo uvaljuju kao neki hibrid za sto kuna koji nema veze s ničim.malo bolja vutra i to je to. tako vam je u Rijeci....sranje totalno.pušim 10 god i svake god je sve gore. sadite braćo nema nam druge...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.