MUNCHIES

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.05.2015
7
3
3
Zanima me da li jedete kada ste naduvani i sta? Da li je istina da ako se napusite pre nego sto jedete da cete se ugojiti/smrsati?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ahahahaha, sad bi ti i da pusis i da odrzavas liniju; NE MOZE :D
ne znam za ostale, ali ja ko ala.
sto ne znaci da ces se ugojiti ako pazis na ishranu i/ili rekreiras.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lilly and Ari Huana
16.05.2015
7
3
3
ulogovala sam se preko telefona i zabagovala sam (sama sam ispusila 0,5) ali svj mislim da pretrage nema kada udjes preko fona
Pokusavam da se kontrolisem sa jelom posle buksne, posto nemam nameru da izgledam kao slon xd Najcesce se overdoziram vodom :3
 
16.05.2015
7
3
3
Fora je u tome da ces se ugojiti samo ako jedes posle buksne, tako sam procitala u stoners cookbooku. Znaci treba da se ignorise glad jer nije realna nego samo trip da si gladan, kontam da se tako moze i smrsati ako aktivno pusis :3
 
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Fora je u tome da ces se ugojiti samo ako jedes posle buksne, tako sam procitala u stoners cookbooku. Znaci treba da se ignorise glad jer nije realna nego samo trip da si gladan, kontam da se tako moze i smrsati ako aktivno pusis :3

naravno, mozak šalje "gladne signale" .. udebljaš se brže jer jedeš više nego šta treba, nesvjesno ..
nema tu neke filozofije..
na početku sam stalno jela i u jednom napušavanju prije 7god prebacila film, otad ignoriram želju za prežderavanjem.. ali ako sam vani, u pokretu, i još pijem, zdravo je svratit u pekaru po dva čokoladna muffina!
 
16.05.2015
7
3
3
Alo prvi dan mi je kako sam se ulogovala i preko telefona sam pa se ne prikazuje sve sto treba, ja samo pitam sta me zanima xD
Kontam sad sve to, ali kod mene se nesvesno koristi obrnuta psihologija, kad mi nesto bude naredjeno ili je to neka obaveza ja ignorisem, pa tako i sa munchiesima :c