Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
hahahaha, upravo tako.. :icon_mrgreen:

ufff, baš razmišljan kako je predobro kad naletiš na vrhunski dim od lika koji nie vjerojatno nije niti čuja za for.,
a posjeduje svo znanje.. svaka čast! letin!
 
19.10.2012
0
0
0
30
Sinoc,odemo na neku tvrdjavu,vece,vetar neki ono prohladan... Stotka se zapali,ceo grad svetli,na neki... poseban nacin.. :) Pa setnja kroz sumu,mrak,lagano uz muziku EKV-a,hm,predivno.. :leafblunt:
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
e ekipa, ja vas zbilja obožavan.. :icon_mrgreen:
ovako ka mi se nešto piše, dili s ljudima, uvik zvuči too damn high i nekuže me, na ostalin društvenim mrežama..
dakle, radi se o tome da oko.all seeing eye. u biti predstavlja VID, najavljivanje da ćemo možda oslipit za neko vrime gledajući u jebene ekrane cili život.

el me ko razumi? :icon_mrgreen:

svitla grada!! preprelipo..
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Sestro pimp, ja te nis ne kuzim al gledo sam ti profil ima dosta vremena, imas neku zanimljivu energiju, posalji mi inbox da te vidim o cem se radi.... ak neces ne moras nije bed, samo sam znatizeljan, nis drugo da ne bi pomislila hehe.



Uglavnom, stah htio rec... evo izmislih novu rec "stah" jel valjana? Ma jest, ima smisao, ako neko ne zna, necu mu objasnjavat jer sam mrtav ubijen a sutra se necu sjecat kaj sam pricall ovdje haaahhah jesam bolestan



Uglavno, htjedoh reci, Hooker bas si super lik, mislim da bi te bilo vrh upoznat uzivo i otici na par dana zajebavat se s tobom, jedna vecer bi bila premalo da se izdruzimo ko ljudi, ljudi se znaju sto godina pa se opet ne znaju, znas kak to ide, svako zivi u svom svijetu


Uglavnom ponavljam se tuzite me htjedoh reci zvijela vutra volim vas sve, bas ste super, bez vas ne bi sad bio naduvan ko isus krist hahaah oprostite na izrazu al bukvalno i sta htjedoh rec ne znam ak nastavim uvrijedit cu nekog ne zamjerite, poanta price:


Hook odlicna tema
Ekipa super ste ekipa
Forume, sto nisi malo ljepsi da te poljubim u ekran sunce ti tvoje nelijepo hahahahahah


Natura ,poseban pozdrav, seka moja, salje ti pusu bato :*
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
ahahhaha, ma šta da ti pošaljen? .. inbox? da me vidiš? hhh.
ma nebrini, rijetko ko me razumi.. ahahhaahaha.
i mi tebe volimo!! :icon_mrgreen:
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Pazi sad ... Jeste da pametujem, može mi se ... Ja znam kako treba, savetujem, veruju mi, slušaju me, mladi uzgajivači, vide me pa im kao delujem nešto ozbiljno i edukativno...A, uzgajio sam samo tri biljke i to dve uspele i obe ebeno muške. Jedna crkla.Bruka.

A sve sam od vas naučio .... Noćas kod drugara, kaže ajde da probamo nešto, ja stručnjak pogledam, kažem, po meni to ni khurzca ne valja, neke je braon boje i puno semenja, smotamo i do vidjenja...

Naduvao sam se ko krava ...

Sad me zaebavaju. U smislu- " ... mi smo verovali da ti znaš, a ti pojma nemaš...

Nemam ja pojma ... Teorija mi je vrhunska ali me praksa hebe...

A i nema veze, samo neka ima, voli vas Hook
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
pitan se..

jeli stvarno sve u balansu..?
pola planete neg. - pola poz., životno iskustvo nas humanoida.
tuga i veselje, dobro-zlo, sitost-glad.. dan-noć u prenesenom značenju..

pari mi se da je sve u nekakvoj čudnoj ravnoteži..
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Tak sam naduvan da uopce ne znam sto da mislim, misli mi se krecu brzinom svjetlosti, nemoguce je sve pohvatati :ludak
Kisa pada... ugodno je bas onako fino, pravi subotnji chill...
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
..what if.. what if our religion is each other..
if our practice is our life.. if prayer, our words?
what if our temple is Earth, if forest are our church, if holy water - rivers, lakes and oceans..
what if meditation is our relationship, if the teacher is the life, if wisdom is self-knowledge
..and love the center of our being..?

:iloveyou: all. :)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
A ebote hahah


ceko sam da se naduvam da mogu pitat kak mislis imam snosaj s svastikom, mislio sam na onaj simbol hahaha i sad dodem naduvan i procitam opet i skuzim da se radi o nekoj rodakinji


Dokaz da covjek bolje razmislja naduvan :ludak
 
23.10.2012
40
8
0
36
pa nije rodjakinja, nego rodjena sestra od zene....to nije krvna veza, mada ovo hriscanstvo kaze da to kao nebi trebalo....mos misliti....mala je do jaja, muvao sam je sinoc preko drustvene mreze facebook dok sam bio high, danas me ceka HAOS:D