Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
[video=youtube;1sT-5BA2fIc]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=1sT-5BA2fIc#t=23s[/video] evo Hook jedna za tebe:drink:
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Brat Tropico je ispod svog nika (nadimka) napisao - Vutra radio DJ Mudroser !

Hoću da mi neko od nadležnih na ovom forumu omogući da ispod mog nika (nadimka) napišem - Član Mudroser.

Eto baš mi došlo...Ebali me naduvani postovi...
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ne netrebaju pare...znaci netko od clanova foruma sa titulom predloži clana za titulu prijatelja foruma...također iznese zašto smatra da taj i taj clan treba dobit titulu..clana koji se dokazao dnevnicima uzgoja i drugim doprinosima forumu,ima vec neku reprutaciju,pokazao znanje o dragoj nam biljci itd...,poželjno je i osobno poznanstvo s nekim od aktualnih clanova sa titulom...uzima se u obzir koliko je dugo na forumu,koliko aktivan,koliko postova ima,koliku mu rep itd.....potom se otvara glasovanje gdje clanovi sa titulom glasaju za ili protiv primanja u clanstvo pluća organizacije...eto to je to


Hooker,idi na podešavanja-edituj profil-opcionalne informacije i napiši šta te volja....
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Hooker je napisao(la):
Brat Tropico je ispod svog nika (nadimka) napisao - Vutra radio DJ Mudroser !

Hoću da mi neko od nadležnih na ovom forumu omogući da ispod mog nika (nadimka) napišem - Član Mudroser.

Eto baš mi došlo...Ebali me naduvani postovi...









BTW nisan naduvan...ali sam voljan pomoci :)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Blade je napisao(la):
Hooker,idi na podešavanja-edituj profil-opcionalne informacije i napiši šta te volja....

Evo,nisam naduvan,jes da imam neku finu količinu piva u sebi,javljam se iz redakcije,treba u 19.30 u lokalnom hotelu da snimam neki Aktiv zena pravi neki dernek,nemam pojma,sumnjam de imaju duvke ali piva imaju sto posto...

Nego,nema toga kod mene,poslušam vas Blade i Tropico,nema,imam smo nešto da upišem neki sajt,i ja tu ukucam ali mi ništa ne pokazuje...

Nema veze,sad ću da dodam u potpisu - Mudroser...

I izvinjavam se što se prvi put javljam na ovu temu ne naduvan, neću više, jes da pivo radi svoje, ali to nije to to...

Nemam te opcije kad odem da ispravim svoj profil...Nema veze,eno u potpisu...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Hooker je napisao(la):
Evo,nisam naduvan,jes da imam neku finu količinu piva u sebi,javljam se iz redakcije,treba u 19.30 u lokalnom hotelu da snimam neki Aktiv zena pravi neki dernek,nemam pojma,sumnjam de imaju duvke ali piva imaju sto posto...

Nego,nema toga kod mene,poslušam vas Blade i Tropico,nema,imam smo nešto da upišem neki sajt,i ja tu ukucam ali mi ništa ne pokazuje...

Nema veze,sad ću da dodam u potpisu - Mudroser...

I izvinjavam se što se prvi put javljam na ovu temu ne naduvan, neću više, jes da pivo radi svoje, ali to nije to to...

Nemam te opcije kad odem da ispravim svoj profil...Nema veze,eno u potpisu...

MOguce da taj potpis ispod nickname-a mogu dodavati samo useri sa "titulom"
 

Losmi the Evel

Aktivan Član
10.07.2012
73
32
0
45
Blade je napisao(la):
Ne netrebaju pare...znaci netko od clanova foruma sa titulom predloži clana za titulu prijatelja foruma...također iznese zašto smatra da taj i taj clan treba dobit titulu..clana koji se dokazao dnevnicima uzgoja i drugim doprinosima forumu,ima vec neku reprutaciju,pokazao znanje o dragoj nam biljci itd...,poželjno je i osobno poznanstvo s nekim od aktualnih clanova sa titulom...uzima se u obzir koliko je dugo na forumu,koliko aktivan,koliko postova ima,koliku mu rep itd.....potom se otvara glasovanje gdje clanovi sa titulom glasaju za ili protiv primanja u clanstvo pluća organizacije...eto to je to

Uh, ja se nebavim nikakvim gajenjem tako da nista onda...sve drugo je OK
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
To se meni dogodilo neki dan. Zapalio neke sense i onda sam krenuo nes pametno kao napisat ovdje a taman mi se box upalio pa otiso pogledat biljke i dok sam se ja vratio, zaboravio sto sam htio reci

I sad sam nesto htio reci al sam opet zaboravio.
 
19.10.2012
0
0
0
30
Da post i ja nesto.. Sinos napusimo se ja i ortak,i gledamo neki film... :popcorn: Prodje neko vreme,kad cuje se nesto kao da se neko zaglavio_Odemo da pogledamo,kad' ono treci lik,cimer nam se zaglavio u wc-u.Hahahah,koje su to scene bile. :dada Lik istripovan,ne veruje da mu se to desilo,a mi naduvani pokusavamo da ga otkljucamo.Hahaha,nas dvojica ne mozemo da dodjemo sebi,dok on kuka unutra,usput i polomimo kljuc.Sta cemo,ovaj jedan ode iza kuce,isjece mrezicu sto je stajala na prozoru,da bi' ovaj izasao.Vraca se ortak,umire od smeha,ja u fazonu WT!? :signs053: Kaze: lik izlazi kroz prozor u gacama,ljudi sa strana dobacuju:Je l' trebaju merdevine momak? Haha,a ortak sa nozem stoji.. Hahaha,kao u nekim filmovima scene.Ulazi ovaj lik na vrata,saamo u boxericama,znaci valjanje.Hahaha,kad se setim... :ludakUsput,napusen sam jos,drzi me od malopre,smotali neku stotku,full bilo.Toliko od mene..
HTML:
:smoke18:
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Neki dan sasjeko malu biljku sto sam imao, imala 3 glavne grane i nula sporednih grana (nerazvijene). Cvjetala je nekih mjesec i po u sjeni, bez sunca a zadnjih tjedana ispod krova u jakoj sjeni tako da nije pumpala vrhove, zemlja se nije mogla isusiti i nije bilo smisla patit ju vise tako da sam je sasjeko, otrimao i stavio susit. Bio sam joj i prije par tjedana sasjeko jednu granu (imala ih 4), osusio al nije imalo rad, smrdjelo je na slamu.

Sad evo osusilo se ovo "novo" i ima miris trave, limuna i nekog voca sta ja znam nesto slatko ko kauguma od lubenice. A takav i okus ima, doduse osjeti se malo i gorkog od lisca a i nije flushana niti bila zadnja 2 dana u mraku tak da ono...

Vrhovi su samo napola vrhovi, to je zapravo lisce i pistile sta ja znam.

Jedna grana je dala 3 grama suvog. :icon_smile:

Poduvo sam prvo pol grama, nikakav rad. Onda sam poduvo jos 2g i osjetio neku euforiju, koncentracija mi pala i tak. Bas sam nekak vesel. Nije placebo efekt, to me najvise raduje da je ta mala nikakava sva istresirana dala fine vrhove. Da je imala sunca i jos da je cvijetala koji tjedan, mislim da bi bila skunjara zesca hahaha.

AL nema veze, uglavnom, fino sam se naduvo, onak neki chill laganini a ima neki sativasti rad i tjera me da radim nesto bilo sto samo da nisam na mjestu.

I tak... sta ima kod vas? :D

Ja ne idem na tekme, ne svida mi se ta scena opcenito ali bilo bi prekrasno da je to kod nas normalno i da su klubovi OK i da idemo na svaku ili svaku drugu tekmu napuniti stadione i uzivati s prijateljima. Bez nereda, samo navijanje i uzivanjeeeee


A onda poslje tekme na hladnu pivicu komentirat tekmu i golove i suca i tako onako bas fino traallalalala


krepo mi upaljac
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Zašto današnje kulerice/curke koje su malo slobodnijeg duha, svjesnije i duvaju ne uzgajaju travu doma? Nešto se u zadnje vrijeme pokrenulo pa ima novih članica ali gledajući u globalu malo ih je. PA žene vole ...:cvetak
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
zivot je.. lol.. stond.. dzek od ghs nije normalan, oduzme me.. veverko bio jutros u manicnoj fazi, to mi pada na pamet.. cula sam se danas sa cimerkom iz srednje, uziva u baselu, bas mi drago za nju.. zelim vam svima da ste u sinhronu sami sa sobom.. zivot je lep, odnosno takav kakvim ga sami sebi napravimo.. boze zdravlja.. i tako to.. al sam u tackicama.. laku noc svima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: narcis