Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.10.2012
40
8
0
36
"i na dnu:punch2:, tom ka eo kojem tonem jA ,
buksna , vrste 3g tešila e domaja zele nA ,
sad necu imati sta jest dva dana jebe nA ,
jer na dilere nedeljno ode cela je'na kiri jA ;

Ljudi da ja vas pitam jednu stvar, nisam smeo dok sam bio straight (il kako se vec pise, onaj osecaj usran bez vutre, kad se ode pojest nesto po kuci, srat i tako to) pitam, jel se nekom desilo da je nabavio profi box u delovima (kazu pravljen za amere) i da jedno 20 dana ne moze da ga sastavi,pa sam teo da pitam, koliki je prosek mislim onako vremenski sastavljanja boxa ovde jer vidim da me od zvanja degenerika i zvanja kompletni degenerik , deli da imam svedoke da sam čuo da ljudi koriste i alat dok sastavljaju (poslat postom) box od letvica (neko obradjeno drvo?) sa papirima i nekim crtezom sa linijama, a alat je, aj za exere znam, al wtf is čekić? :eek:vca "

sad sam ovo procito
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Pusenje kanabisa i njegovo konzumiranje na razne nacine ne stvara ovisnost i nije stepenica, put, odskočna daska drugim "težim" drogama.

Uzgoj Kanabisa je totalna suprotnost od prve tvrdnje. Totalna je ovisnost.

Kao početnik krenete informiranjem na razne nacine kako uzgojiti Kanabis. Kad ste skupili "dovoljno" informacija uglavnom se krene sa nekim microgrow-om zbog usađenog straha da ce vas netko otkriti ukoliko krenete sa većim watažama.

Kad uspjesno uzgojite Kanabis pod cfl-om u manjem prostoru dolazi do erupcije odusevljenja. Nisu to vise one priče kako se uzgaja po tamo nekim lampama ili u potkrovlju ispod kosog krova i slicno.

Udisanjem svog prvog uzgojenog dima događa vam se obrat u glavi, polovi se mjenjaju a vi dozivljavate spiritualno iskustvo kau u sceni iz filma BlueBerry.

Uzgojili ste taj dim, očarani ste ali nešto ne štima! To je količina ubranog ploda. Od puste ljubavi na prvi pogled i opijenosti mirisima hrabro koračate i kupujete lampe jačih wataža. 15w, 250w, 400w, 600w.

Postajete ovisni. NE o lako dostupnoj lovi i mogucim komercijalnim putevima kako mnogi misle, postajete ovisni o novom načinu života. Počinjete stvarati nešto što je tako dobro, što vam širi percepciju, što vas liječi, što vas relaksira.

Posto duvate Kanabis kako sam vec i reka otvara vam poglede u novim smjerovima. Postajete svjesniji, postajete produktivniji i sretniji. Dolazite do 600w + i znate da je to kolicina koju vi poduvati ne mozete. Od viška količine počinjete djeliti, ne prodavati već dijeliti. Samo to djeljenje vas cini sretnima, opet se otvarate u nekim novim pogledima.

Pomažete drugima u njihovim nevoljama. Opet postajete otvoreniji u nekim pogledima. Širite dozu entuzijazama.

Kako ovakva "ovisnost" može štetiti ikome od nas. Kako ova "ovisnost" može ozljediti nekoga?

Eto malo sam se uduvo. Volim ovaj "sport", volim kanabis jer me otvara u mnogo pogleda, volim da pomažem drugima jer je u pomaganju ključ ljudskog opstanka!

Živi mi bili svi vi!
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
E ebi ga ... Tamn krenem da nešto blejim u Naduvani postovi i vidim DJ mudroser napisao nešto pre mene, pomislih, super, idem malo da se zaebavamo, kad ono ga brat Tropico ispisao tekst, ja pročitao, i tako mi je dobro selo to što sam pročitao da nemam nameru da kvarim ...

Doći ću i ja do te vrste ovisnosti, kad tad, hoću, hoću...

A evo već sam pokvario, ljudi pročitajte tekst iznad mog šugavog posta
... Ne da mi da ti dam + za ovo, pise ono shranje da kao moram da dam nekom okolo da bi mogao ponovo tebi ... Tako mi je pisalo i za brata Opa Cupa isto ...

E da, gde nam je Veverica naduvana, nema gapar dana ili sam ja nešto umislio, pojma nemam...

Vutragenjo je napisao(la):
Bilo je vec ovakvih ja mislim da sam i ja jednu takvu otvorio. Zamru poslije nekog vremena kad shvatimo da je 70% foruma napisano po naduvanim dejstvom. I ja bi zakljucao da se pitam
t2712.gif

E baš mi je milo što tema nije zamrla...TRT