Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.04.2012
26
16
3
110
metalmaniac je napisao(la):
i, jesi mu spavao sa ženom il nisi?
Tvoje pitanje......jeste konkretno, ali .....konkretnost mi je....... koliko god razumljiva, nekako je....."industrijska", metalna i kruta.......a.......Maja je poeticna, njezna i krhka!!!!


Kazem mu ja......u petak navece ce doci Medo kod mene pa cemo zapaliti i da dodje poslije 19.00.....

Na taj nacin sam uzeo dovoljno vremena da razmislim......kako razuvjeriti Slavena.....da mu nisam spavao sa zenom, bez obzira sto sam je opisao u detalje......

Kada se Slaven pojavio kod mene na vratima u petak........zracio je nekom posebnom radoscu.
Sjeo je pored Mede......trljajuci ruke,( jer je Medo upravo motao jednu prekrasnu "trubicu" trave).....i.....rekao......pa da nastavimo onu pricu od neku noc,..........bila je super.!!!!!

Nije znao......da mi je Medo ispricao.....njegovu sumnju!!!!

A ja mu odgovorim.......sta imamo nastavljati.......sve sto je bilo lijepo na Maji ja sam rekao, a jedino sto sam
presutio......to je onaj odvratni hirurski rez na njenom stomaku od neke.......operacije, jel' slijepo crijevo ili nesto drugo......

U tom momentu........Slaven je rekao: " Uhhhh, dobro je........."!!!!!



Naravno da mu nisam spavao sa .....zenom, koliko ti se god cinilo da......jesam!!!!

Nikad nisam spavao sa udanom zenom...... a...... da sam znao da je udana.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"tragam za duhovnošću...želim se produhoviti..."

...jel to progovara Ego koji voli da smo u tom "okruzenju", da mislimo a ne da osjećamo?

zar mi duhovna bića već nismo?
zar ne trebamo spoznati duhovnost a ne za njom tragati?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Moram da se javim noćas. Moram ovo sa nekim da podelim odmah, Žena spava. Boli je kurc. Dolazim ja kući malopre, pokidan, kad mladja ćerka ispred kapije, Ima dete 17 godina, za nekih mesec danaa puni 18, i pozdravlja se sa momkom.

Fin dečko.

Ljube se....

Ja nailazim ... Otkinut i razvaljen...I besan... Što vidim sve to... Svestan sam ja svega

- Dobro veče
-Ćao tata
-Dobro veče

I ulazim u kuću, i besan sam što su mi ćerke odrasle, i hoću to da podelim sa ženom, a ona spava, i eto delim sa vama ovo moje prvo roditeljsko iskustvo ovakve vrste..

A dobra duvka bila i baš sam popizdeo što su mi ćerke porasle...

Ako me shvatatae. Ma nema veze, kenjam po običaju...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
PowerSeed je napisao(la):
sta, zena ti ima kurc a cerka dete od 17 godina
Čekao sam da budem u odredjenom "agregatnom" stanju da bi se mogao ponovo javiti ovde. Agregatnom stanju, hm, ne može se tako reći ali se razumemo ...

Dobar si Power, tako ispade iz mog pisanja ali nije mi bilo svejedno majke mi...

:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
http://www.youtube.com/watch?v=QEllLECo4OM


samo mi se ovo vrti u glavi :)

In Fortune solio On Fortune's throne
sederam elatus, I used to sit raised up,
prosperitatis vario crowned with
flore coronatus; the many-coloured flowers of prosperity;
quicquid enim florui though I may have flourished
felix et beatus, happy and blessed,
nunc a summo corrui now I fall from the peak
gloria privatus. deprived of glory.

Znacenje reci podseca malo na misljenje ljudi o travi kroz vreme. B)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
život smo sveli na sakupljanje i trčanje za papirom, nadmetati se papirom. kupovati i uništavati jedni druge papirom...zar smo na to sveli smisao zivota?
 
30.04.2013
34
35
18
34
neprocjenjiv si detektiv dzejn :d hahahahahaa znaci odvaljen sam. Aj nid dolars je na sluskama,ja zavaljane u sobi... odvaljen**-najljepsa stvar... i naravno,boca piva je obavezna... kokokookko
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker