Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.04.2013
34
35
18
34
posle dva dana sam zapalio...stojim na vrata od sobe i gledam kroz prozor nesto,i osjecam kako mi se sve opusta od glave pa na dolje...ali bas sam sve osjetio! od GORE do DOLJE!!!
i onda razmisljam kako mi je vrh da onda dodjem na forum i pisem....
sa vama sve mogu da podjelim... ne moram da pricam sa nekim ko ne zna da sam ubijen pa da glumim da sam ok,nego se odje zavalim,mogu da pisem i besmislene poruke,kao sto je ova sad,mogu i da skacem,ali ipak necu...nego cu samo da gledam u ovaj ekran dok mi se u glavi odvija II svjetski,pa sad sam sa chak norisom,pa evo me u lavlje srce sa van damom...
zan klod van damomom. i sad sam i u univerzalnom vojniku ali sam na losoj srani sa lundgrenom..to je brat najludji...5 m u njega...
eto..odoh sad da nastavim rad na boxu.
e....
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Uh, koliko stvari bih sad napisao i podelio sa vama. Ajd polako, redom, pa šta napišem, napišem ...

Noćas kod drugara, po koje pivo, dva džoka, ih, milina. Krenem kući, kad negde na pola puta se pojavi DODŽ lutalica ( skraćeno od DO - domaća DŽ - džukela, ako neko nije znao ). Ima ih ovuda raznih fela, ali ovaj, mama moja. Mešavina šarplaninca i grizlija. Tako mi je delovao majke mi, laje, reži, ide prema meni, srce mi u grkljanu koliko sam se uplašio. Pa rekoh sebi, ti si bre muško, samo hrabro, prema njemu, vičem MRŠ MAMU TI HEBEM, grizli steade, krenuo unazad, je ubrzao prema njemu, vidim komad cigle pored puta, podignem, zamahnem, grizli u beženiju. Bacim onaj komad cigle pored puta i ... Baš sam se osećao kao Rambo ....

Hteo sam još nešto. Da. Duvali smo noćas neku vutru koju je žena od mog drugara oprala u njegovim farmerkama u mašini za pranje veša. I otkuvala. 1-2 grama, nije više bilo. Miriše na Bonux. I radi, ništa joj ne fali. Pa sam u jednom momentu hteo da otvorim temu, u UPOTREBA, a tema bi se zvala DUVANJE VUTRE OPRANE I OTKUVANE U MAŠINI ZA PRANJE VEŠA. Hah .. Mislim da bi je Power poslao u groblje u momentu. Kakva tema. Ali evo sad, ako nekog interesuje, deluje isto ko i neoprana. Ništa joj ne fali ...

Čitam do sad napisano, i nešto se mislim. Hebo te, imaš toliko godina i blejiš okolo ko da ti je osamnest. Ali na mene vutra deluje isto od kad sam počeo da duvam. I sa 17 godina, i sa 25, i sa 34 i sa 40 godona. I sad. Isto. I mnogo volim duvku...

Ali sad primećujem da sam odlutao, od nečega što sam hteo u početku hteo da pišem, odoh u tri lepe. Nema veze. Uglavnom poenta je

AKO OPERETE I OTKUVATE VUTRU U MAŠINI ZA PRANJE VEŠA NIŠTA JOJ NEĆE BITI.

E stvarno dosta je bilo, odoh nešto da jedem pa u krpe ... Laku noć dobri ljudi ..

E, i ovo sam hteo da dodam. fali mi ponekad na forumu ono čavrljanje, chat. Baš mi ponekad fali, evo kao sad na primer, dodje da odem tamo, pa da sa vama razmenim koju reč uživo. Ali znam, upućen sam zašto ga nema, hebi ga, tako je kako je. Ali mi fali, ponekad ...

A sad stvarno, laku noć
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Hooker je napisao(la):
Krenem kući, kad negde na pola puta se pojavi DODŽ lutalica ( skraćeno od DO - domaća DŽ - džukela, ako neko nije znao ). Ima ih ovuda raznih fela, ali ovaj, mama moja. Mešavina šarplaninca i grizlija. Tako mi je delovao majke mi, laje, reži, ide prema meni, srce mi u grkljanu koliko sam se uplašio. Pa rekoh sebi, ti si bre muško, samo hrabro, prema njemu, vičem MRŠ MAMU TI HEBEM, grizli steade, krenuo unazad, je ubrzao prema njemu, vidim komad cigle pored puta, podignem, zamahnem, grizli u beženiju. Bacim onaj komad cigle pored puta i ... Baš sam se osećao kao Rambo ....
Nema takve životinje ka šta je čovjek :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker
03.07.2009
1.740
2.317
188
2 dana bez cigarete, pa u joint trpam puno trave a ovaj je baš takvog sadržaja :smoke18:

izokrenulo me pošteno, toliko da me spucala "tuga" ili bar osjećaj koji vežem za "tugu" :D

Dođem u rodni kraj, tu i tamo koje lice prepoznatljivo, trčim sa busa direkt u kuću jer na putu nailazim na svakakva čudnovata bića...dođem doma, "mislim" spasija sam se, kad kurhac/palac...pobjeć od sebe ne mogu
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ima jedan izraz koji sam prvi puta pročitao ovdje na forumu....netko je pisao nešto u stilu da je imao za pušit pa da mu je prekratko trajalo jer je stoka alava... :D na prvu mi se svidio izraz jer mi je baš bio smješan,a danas sam skužio da sam i ja stoka alava...naravno da se nisam mogao strpiti još tjedan dana dok oberem biljku,nego sam morao jedan probni vrh capnuti i probati...odabrao sam jedan od manjih koji je bio malo zakriven od ostalih vrhova i presudio mu....nema mi nikog doma skoro cijeli tjedan,pa je to i presudilo zašto sam to napravio...čisto da si vrijeme kratim dok soliram,a i da ne dođem u napast da okrenem broj i nazovem čovika...radije žrtvujem jedan i ostavim pare u džepu..moš mislit što će dugo bit u džepu al ajd...dobar je jack,malo sam u mikrovalnoj posušio i sa fenom za pljugu i mogu reći not bad not bad...fino me zamantalo...i eto me ovdje nakon dugo vremena... :icon_lol: mislim da će mi danas bit zanimljivo biti sam u stanu i ne radit ništa osim duvanja,foruma i tv-a...a već sutra će mi falit ona strka,galama dok su cure doma...jbg navikne se čovjek na jedno pa mu čudno kad toga nema...volim svoje cure,zakon su.

@z&n: nedavno si stavio u temu šta se sluša Shootsayer od Bucketheada...frajer je genijalac,mogu reći da mi se sviđa njegova glazba,pravi virtuoz sa bezbroj izdanih albuma,čitao sam da je jedne godine izdao 30 i nešto albuma,kompilacija šta sve ne...al je odličan...upravo sam ga pustio i idem završit đoging :) do kraja

https://www.youtube.com/watch?v=AVCOKbYKQm8&list=RDAVCOKbYKQm8#t=1040
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
ganja_farmer je napisao(la):
ima jedan izraz koji sam prvi puta pročitao ovdje na forumu....netko je pisao nešto u stilu da je imao za pušit pa da mu je prekratko trajalo jer je stoka alava... :D na prvu mi se svidio izraz jer mi je baš bio smješan,a danas sam skužio da sam i ja stoka alava...
Vezano za STOKA ALAVA ...Sebi sam našao meru a to je 5 piva i dva džointa za veče, onda funkcionišem savršeno. Zanimljiv sam, duhovit, nisam napadan, tako mi makar kažu, uživaju u mom društvu, ali posle ovoga sve je lutrija. Mogu biti dobar ali češće postanem STOKA ALAVA, daj sve ...i onda posle poprilične količine piva postanem dosadan, davež, napadan, tako mi makar kažu ...

Noćas sam nešto izmedju ...
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
hahaha kralju hooki :) ja samo kad se napijem sam STOKA ALAVA...tako da ne pijem, samo duvam i to je ok :) kao i sad, chillout, trebam crtat a ne da mi se baš nešto, zadnjih dana sam slab sa inspiracijom....doci ce vec :) a vi nemojte bit STOKA ALAVA! heheheheheheheh
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ma šta da vam pišem ... Hteo sam noćas da se pojavim u nekoliko tema ali sam prvo otvorio ovu i sad ću sve lepo ovde da napišem. Idem redom ...

1. tema - Naduvani postovi

tu sam, nema šta da se piše osim da sam baš fino odvaljen ...

2. tema - Šta se sluša

noćas vrtim The Crenberries, kakv glas ima ženska, uf ...

https://www.youtube.com/watch?v=6Ejga4kJUts

3. tema - Dnevnici vanjskog uzgajanja ( pa onda u moj dnevnik )

Ne znam šta da pišem tamo osim da postavljam fotografije biljke kako raste. I šta ? Nema o uzgoju napolju šta da se piše, da me ne shvatite pogrešno, ali biljka raste. Sama od sebe. Malo pažnje na početku, posle je samo pusti ... Trening biljke ... Zalivanje ... Djubrenje ... Šta ? Ma to je jedan prelep hebeni korov koji raste ...

Velika zaebencija je unutrašnje uzgajanje . E to je čitava filozofija. Skidam kapu svima koji uzgajaju pod sijalicama ...

A ovo napolju... Ma daj ... Treba nešto pročitati i znati, naravno, ali što se OUT-a tiče, slobodno uzgajajte, nema greške, samo da potrefite seme ... Da bude ženka naravno ...

Moja biljka raste, ali nikako da vidim konkretan cvet. Sve nešto muljavi. Zdrava je, napredna,lepa, vidim početak cvetova, ali sve je to još zeleno. Biće, biće, što reče jednom Opa cupa - Samo strpljenja ...

4. tema - ona od Papa filozofa Romea, setio sam se Papa Romeova ispovjedaonica

E tu sam hteo svašta da pišem ali sam se sad pogubio i otišle misli i jbg....

5. tema - Jedna moja što je odavno zaključana, a možda i bolje ...

Mislim da je dosta ... Uskoro fotke biljke, znam da sam neažuran što se tog tiče, izvinjavam se, ali takav sam i u životu i ... E ovako je trebao da ide početak pisanja u Papinoj Ispovjedaonoci ali sad je gotovo ...

Laku vam noć i da ste mi živi, zdravi i veseli .
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
Jaoo Seth Rogen raznežila sam se od tvog posta! Taman mi se fus ugasio na pola, i pročitam ovo sva sam naduvana i tako razmišljam kako mi je život lep otkako se družim sa vama... Ima više od dve godine, i baš mi je *ebena uživancija svaki dan kad visim ovde...
I da još nešto... razmišljam o onoj mojoj dečici, već su veće od mene ali šta će biti od njih kad ovoliko kiše padaju i sunca ni od korova... zaglibile u blatu... ne mož' im prići, šlajfam po vodi... uglavnom mrzi me da kucam, drago mi je što postoji jedan ovakav stoner skup :)
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
nikad neznas kad ce festa nes je u planu da se nadju pojedini clanovi,bilo je toga par puta,nemoj nadu gubiš :)
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
Osjecam potrebu sljedece iskustvo podijeliti sa clanovima ,iz jednostvnog razloga jer glavnu ulogu u ovom postu igra jedan clan Vutra org. Necu otkriti o kome se radi ,,napominjem samo da je clan foruma odprilike isto dugo kao i ja(skoro 2.godine). Upoznali smo se preko ovog foruma a posto ne zivimo daleko jedan od drugog odlucili smo da se sretnemo ,malo podjelimo iskustva o grovanju ,,i drugim hobijima.Cak sam upoznao i njegovu obitelj,,sve super. Posto covijek u to vrijeme nije radio ,,pito me da mu posudim nesto love ,za racune i tak,,mislim si ja ,,ok ,,kriza je,,svakog moze snaci ista situacija i dam mu ja tih 400.kuna. E da je ostalo samo na tim Kunama nebi nikad piso ovaj post.
Ne samo da sam popusio tih par Kunica,nego i sljedece rekvizite,,,digitalni Ph mjerac,,digitalnu prigusnicu i jedan super dobar Mikroskop. Sve to dao sam na posudbu dok ne zavrsi svoj aktualni grow. Sveukupna vrijednost ,,negdje oko 400€ + onih 400 Kn.
Bilo je to sredinom proslog ljeta,zaokupljen svojim poslovima, nismo previse komunicirali. Znao sam odprilike kad njegov grow dolazi kraju ,pa odlucih kontaktirati covijeka. Nazovem jednom ,,nista,,drugi dan ,,nista :)
Sjednem u auto i odvezem se do njegovog prebivalista,,nema nikog. Odselili ljudi a meni nisu nista javili. Nemogu vjerovat sto se dogadza. Opet zovem,,ma kakvi,,zvoni ali ne javlja se,,zovem cak i njegovu zenu,,nista.
Mislim si ,,javice se,,sigurno je zaokupljen novim poslom(znao sam da je dobio poso prije nego smo se prestali intenzivno druzit). I evo proslo vec skoro godinu i pol dana,,ni traga ni glasa od covijeka,nula bodova.
Nemogu ic na Murju i prijavit ga zbog kradze,,hahahhahaha,,zamislite to, Vidim ponekad da je na forumu ,,redovno mu saljem poruke na pp,,ali ne reagira,vjerovatno me stavio na ignore.
Mozda i procita ovaj post ,pa ga stisne griza savijesti :) iako cisto sumnjam u to.Ljudi koji su u stanju za***at druge ljude ,nemaju savjest ni ponos. Prebolit necu nikad sto sam izgubio ,ali nisam ljut,samo sam laganini razocaran u svoju sposobnost procjene ljudske iskrenosti.
Eto sad mi je malo lakse..hvala svima koji se odluce ovo procitat, i izvinite na dugom postu.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Vise me ne iznenadjuju takve price. Jbga to je tak kad si takav kakav jesi.... i ja sam se opeko 50000 puta jer vjerujem ljudima i zelim pomoc....i dalje cu vjerovat i opet ce me zayebat kao i tebe, jer je tesko postat zlocest i gowno od covjeka ko taj koji ti ne vraca, nakon sto si mu velikodusno sve posudio :)
...ako nista ta osoba je zasluzila BAN samo takav. da se mene pita ja bi javno napisao ime....za sve ubuduce kojima padne tako nesto napamet.

samo pazi da iz osvete ti nebu murju zakacio na vrat ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and Kapisla

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
samo pazi da iz osvete ti nebu murju zakacio na vrat ;)

sumnjam jer onda i njemu panduri mogu doci na vrat, u istom su poslu, sto se kaze 1:1 :)... za ban se slazem, jer tako moze da izvoza i druge koji samo zele pomoci, mozda vec i voza. upozoriti na problematicnog clana je fer po meni, cak bih rekao i obaveza, ali ja pritisak necu vrsiti
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
rooweru jbg bas mi zao, ima svakakvih govnara to je istina i ne treba odma ici s povjerenjem u ljude koje si tek upoznao,,srest ce te se samo opusteno..

ovo da napise nick u prvu ruku je pametno, ali je brzopleta ideja usijane glave i s tim bi mogao i sebi napakostiti jer ovaj zna sve podatke o njemu tako da dobro da nisi napisao.. sto se tice bana isto tako mislim da nije pametno, posto ga covjek ne moze naci nigdje osim na vutri kako je i rekao, onda ce tek izgubit mogucnost kontakta.. zna se kako se s takvim ljudima postupa :)