Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Eh mango ... hihihi .... pročitao ja elem da mango povećava opijenost iliti high te da navodno neki myrcel iz sastojaka sužava onu BBB (blood brain barrier)

Da ne dužim (netko je postao novu fotku pa da vidim, možda se i vratim) .... mango je ... ma ono, nit slatko nit kiselo nit ljuto, sve nešto između, a sredina tvrda nemoš ni žvakat, a jesaam, pojeo ga cijelog, osim kore ... premda sam i o njoj razmišljao ... ma i o peteljci ebigaje :D :D

Uglavnom ... mrvice ... mrvice iz grindera su ovo braćo i sestre .... :D :D

A majketi, ako budem našao Pošalji tipku možda i pošaljem ove blebetarije

Malo mi neugodno jer se još nikad ovako nisam razvalio i da o tome još i nekome pričam .... .... stvarno sija srebro majketi

Pre-Edit: da ne zaboravim poslije editirati i obrisati ovo sve i ostaviti smajlija samo ... PS. promijeni boju slova pliz ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Naduvani grow support ide presadjivat malog autosa u zemlju... what could possibly go wrong? :D
....i tak ja to piknem u zemlju, sve fino ovo ono...konjski briketi, glistenjak...ciri bu ciri ba.... dovucem 20m slaufa i zaljevam ja to sve fino polako....... a kad ono biljka se pretvara u blanširanu blitvu :D :D Reko wtf.....
....pipnem ja vodu a voda brate mili....mos nesscaffee skuhat u njoj kolko je vruca. U tih 20m crijeva je bilo par litara vode koja se grijala na suncu cijeli dan :D :D

....pa ti odi naduvan presadjivat.
 
02.06.2016
38
18
8
32
tu tu tu tu tuu tu dobra pesma nađite na yt ne znaaaaaaaaaaaaaaam kako se zovee vidi sve dobro napisano pa kad

icis lav
icis lav
icis lav
icis lav
 
Poslednja izmena od urednika:

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
ako je zlog napustio razum(bog)...gdje se vi nalazite na ljestvici izmedu dobra i zla od 1 do 10 ako odgovorite na ovo pitanje ne koristeci ego?prode mi kroz glavu zvuci zanimljivo,pa eto:D:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
neće,neće ... provjerena je dostava
giphy.gif

evo stiže taman :D
 
17.06.2015
142
137
43
Kako ono ide? Ja duvam znači postojim. Ili ide nešto u vezi mišljenja.Nisam se nikada slagao sa originalnom filozofijom.Moja baka je znala reći za mišljenje da je to isto ko i pakaš, ima ga svako. :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela

Pnk

16.05.2016
73
124
33
Naduvani grow support ide presadjivat malog autosa u zemlju... what could possibly go wrong? :D
....i tak ja to piknem u zemlju, sve fino ovo ono...konjski briketi, glistenjak...ciri bu ciri ba.... dovucem 20m slaufa i zaljevam ja to sve fino polako....... a kad ono biljka se pretvara u blanširanu blitvu :D :D Reko wtf.....
....pipnem ja vodu a voda brate mili....mos nesscaffee skuhat u njoj kolko je vruca. U tih 20m crijeva je bilo par litara vode koja se grijala na suncu cijeli dan :D :D

....pa ti odi naduvan presadjivat.
Išao sam i ja naduvan presađivati autose u out i posadim sve, a jedna rupa prazna - fali mi tegla s biljozom?!?! Ni dan danas, 30 dana nakon toga još je nisam pronašao :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grisnak and 1310