Najcudniji tripovi dok ste bili naduvani

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.09.2012
3
0
0
33
Ja sam prvi put duvo kad sam se vratio iz diska sa frendovima, svi smo se posteno naduvali, ja sam sidio u autu i imo osjecaj da auto ode negdi. Kad sam skonto da stoji na mistu, isprepado sam se jer sam u odrazu drveća svaki put kad bih pogledo vidio odraz druge zivotinje... Umro sam od stra...
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.200
358
Frend i ja upali smo davno u neki bezveze mali birc malo van grada i kad me konobar pitao kaj cu, rekoh iz zezeancije, joint ako moze, i za par minuta na tanjuricu sa salveticom eto jointa, i to kakvog...nismo otisli tam di smo mislili...i za neko vrijeme evo tri murjaka...popili cugu, izgovorili: nista nismo vidli, culi, nismo ni bili ovdje i jos se naklonili....ko u kazalistu...nisam nikad vise bila tamo, jer je frend reako da nema pojma di je to, al je lagao, jer ga cijelo vrijeme prala neka bedara da ce njega silovat, a mene istuc, hehe
 
23.09.2012
24
5
0
33
Mene baš ne hvaćaju tripovi, jednostavno kad se narokam, krepajem koliko sam žedan i lazy.. Sve u svemu ništa posebno što se tiče tripova, osim prošle godine kad sam kuhinju zapalio... Došao kući posle predavanja, zbavio nekvog purple hejza (al je udaro brate..), srolao ja tako džox, gledao neku seriju, i kad ono nešto hoće, napadne me hungry flaš, aj ono mislim se, kad već gledam seriju, kokice bi bile dobre sad uz taj filing.. Odem do kuhinje, stavim u šerpu ulja (prvi put pravio kokice xD), stavio kukuruz unutra, vratio se do boravka, nastavio gledat seriju, nakon 30 minuta, zove devojka, galami i psuje, ja reko šta joj je sad koji račku, kad ono imam šta i vidjet..
Kuhinja gori, dim se izvija, čak i luster na plafonu se počeo topiti.. Ja budala, umjesto da bacim krpu na šerpu odakle plamen od pola metra izbija, polijem vode, jao brate kad je to bukanlo.. A onako prezaliven, znači bio sam totalno spušen, da me je kroz to dešavanje zamalo ufatio srčani.. Kroz tu situaciju, gledajući kako gori kuhinja, tražim fon da zovem vatrogasnu, lik se javi, pita u čemu je stvar, a ja toliko spušen gledajući u vatru, počeo se cekerati na fonu..
Na um mi pade ona pjesma od Ede Maajke:

[h=1]Edo Maajka - On je mladji[/h]
Otac se skameni
otac se ne mice, otac zanijemi
Marija mu, zena, smirujuce
stisce sakama ramena
u sobi muk, jedini zvuk dolazi sa linije
svira linija Mate Bulic
i pjesma gori borovina

Gori, gori, mater joj *****
on gori dok gleda sina

Gori kuhinja dok je ja gledam hahahaha
Jedva došao sebi od smjeha.. Al kad sam na kraju uvidio štetu.. onda baš i nije bilo smješno haha
Al ok, sve je prošlo dobro.. :)
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
u pocetku duvanja, kad sam tek pocinjao, sve bi vidjao u nijansama zelene boje *.* predivno nesto, a kako su ovde kod mene (nije bitno di ;D), civilke od drotova škodice octavije tako da svaki put kad vidim octaviju skoro pa skacem
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
išli ja i bivša spavat,i bilo je pun k nerazjašnenih stvari među nama i kako smo išli bang bang tako sam skužia kako je to sve sjebano,mrtva ulica.nije se ni navlažila kako triba a nit je meni bia užitak neki,napravili smo to pod utjecajem starijih veselijih vremena u nadi da ce bit opet ko prvi put,ko heroin,nikad ne uvatiš onaj prvi high.dim je samo podupla te sve osjecaje i uopce nije prijalo... al eto,bar je vutra objasnila kako stvari stoje :) ko da pišen u dnevnik neki,haha ....
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
hahahha, bilo je svega!!

al bili ja i dva frenda na plaži punoj kamenčića, večer obasjana mjesečinom..
nakon treće lagano skrenem pogled doli, lagano kljucan, kad na malo većem kamenu ugledan "uklesanog" afričkog mršavog sijedog (sjena je tako pala radi mjesečine) starca..
glava, trup, ruke, oči, nos, usta.. sve sve sve. nevjerojatnom preciznošću.. nisan mogla virovati..
nisan sebi mogla doć jedno uru vrimena i šta je još veći film - to isto je vidia i frend!
provala san slikat, al iman ***** od mobitela..
uglavnom.. prebolesna večer. šteta šta kamen nisan strpala u torbu. XD
 
23.10.2012
2
3
0
31
Poznat sam po ovim tripovima.. Uglavnom sinoć s jaranom zapalio sam neki čistak lafo na balkonu i sad mi smo se utripali da taj miris smrdi i da će svi osjetit i onda smo mi zatvorili vrata kad.. ostale rizle na stolu a mi već zatvorili vrata.. joooooj šta sad.. i sad mi glumili ko specijalce lafo ovo ono i ja ono na 3 2 1 otvori vrata on uleti ko većem drži pištolj u ruci uze rizle uredi sve.. stolice na svoja mjesta i vrati se i govori meni sector clear.. kad je to reko.. pukli smo se smijat ko budale.. i onda smo pričali kume i ja sam izvaljivao neke riječi.. evo nekih ajde.. šlajf, kačapinjak, kamčnjot.. nadam se da sam bio jassan koliko toliko.. al ja sad ništa ne kontam šta pišem.. ko da sam napušen.. eheeeeeeeeeeeeeehehehehehehhe gdjer je smajli? aa evo ga heeh:costumed-smiley-027
 
17.10.2012
1
0
1
31
bilo je mnogo tripova, jedan od najjacih: leto je bilo prosle godine, otisao ja u susedni grad skuterom, negde oko 10km, zavrsili smo neki skank (kidalica koliko je dobar), u vecoj kolicini, strpali sve to u 2, 3 dzoka, ispusili realtivno brzo, nismo mogli da stojimo na nogama, i bilo kako bilo, doslo vreme da krenem kuci, i to skuterom, odvaljen. Vozim ja tako putem nekih 2 minuta i to 20 km/h, i u jednom trenutku mi flesne u retrovizoru nesto, ja se cimnem, okrenem pogledam, nema nicega, zaustavim se sa strane da se malo saberem, naravno neuspesno, krenem, opet me pukne neki fles, i tako se ja cimao do kuce umalo da poginem ali dobro je, ima jos mnogo mnogo njih, napisacu kad budem imao vremena, tako da "flesevi me pucaju, uzivam u radu" :D :D :banana_rasta:
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ja pamtim jedan,ali bas BOLESTAN trip na gandzi....
bilo davno,pre 10-12god. jos sam sa dzidzom bio 'zelen',ali takvog rada ni pre ni posle nije bilo....
uglavnom,
sprzimo ti mi spravu(drugari i ja)
iskidamo se od smeha,sve 5 i kako vec ide,i dodje vreme za polazak kuci..
udjem ti ja u bus,i kao i uvek kad zaboravim mp3,okrenem se 'samospoznaji' xD

posle izvesnog vremena,provalim ti ja da se nesto cudno desava....
svaki put kad zaskripe kocnice autobusa,ili se otvore vrata,ja nekako 'pokupim' taj zvuk,i on krece da se vrti na repeat u mojoj glavi-a ne mogu ga izbaciti...
i svaki novi,kako da opisem 'jaci' zvuk,se samo 'zalepi' na postojecu paletu zvukova.i nastavlja da se vrti...
glasovi ljudi,buka saobracaja,cvrci(bilo leto).....ma HAOS...
kad sam izasao iz autobusa TEK ONDA sam postao svestan ludila u mojoj glavi-posto je napolju bila tisina,letnja,i svaki zvuk se pojacao do abnormalnosti u mojoj glavi...jos kad su cvrci uleteli u pricu...

malo je falilo da se onesvestim od te kakofonije....
i bo'me potrajalo to dobra 2-3 sata....
NIKAD LUDJI TRIP.i jako tesko za opisati...
zamislite da se svaki zvuk koji cujete krene ponavljati u nedogled,a na postojeci zvucni kosmar se samo 'lepe' novi...
ma idi...
imao sam svakakve voznje na travi-ali takvu vise nikada....
 
12.03.2012
35
32
0
39
to su sigurno bili počeci pušenja,mene je isti film opro al ja sam čuo svoj vlastiti smjeh u ušima,to mi je bio možda 4,5-put da sam zapalio i nikad više takav film nisam doživio...a volio bih....
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
a daj bizi, danas se uduvan i krenen setat put auta sve super odvaljen ko slapa, sidnen ti ja lipo upalin namistin sve lalala kako to vec ide iden krenit i panduri u civilu (prasinari sta skacu na nas travaše) me puste isprid njih, a meni oci 2 sunca boje krvi xD i tako ja sebi lipo naduvan govorin ma nisu te skuzili ponasaj se normalno lalala, e al na sljedecn krizanju oni za menon i na semaforu do mene, pogleda bi ih a nesmin brajoooooo jedva xD i tako jos par krizanja oni zamenon ja se vec znojin luuud covik hah. dugo me nije oprala ovakva paranoja, prebolesno xD
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Letos odemo ja i dva ortaka odemo kolima da odvezemo drugaricu kuci svi prepuseni ko dupeta. Ostavimo nju i ja sedim pozadi i njih dvojica napred. Ja pricam sa suvozacem i u jednom trenutku ja osetim nesto se desava cudno... ucutimo, a ortak vozi kola 10 na sat kroz ulicu koja je apsolutno simetricna (sa obe strane je isto drvece i nema nigde zgrada samo neko zbunje) a mi vozimo po sred ulice a auto onako sporo ide i treska nas. Idemo po sred ulice i izgleda kao da putujemo kroz neki fraktal koji nema kraja. Ne secam se ni kolko smo se vozili tako uglavnom je izgledalo kao da se vozimo celu noc tako :bananallama:

Generalno ti tripovi iz auta su mi najludji kad gledam kako hauba guta belu liniju imam osecaj kao da sam ja auto.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hasler

Hljebb

Aktivan Član
18.11.2012
88
100
0
34
Drug me trzno upaljacem i rekao " HEEEEEEEEEEJ GORIS " na sto sam se ja izbezumio i ispustio krik da izvinete ko us*ana prepelica sto se prepricava godinama -.-' :D.
A jedan od pocetnickih tripova je vezan za ljudsko postojanje opcenito . Zamislio sam sebe kao izvrsno bice , centar svega i da je sve sto se desava oko mene samo projekcija svijesti i da sam ja u biti jedino bice u univerzumu i da nesvjesno stvaram nove stvari i generalno okruzenje . Pored tog , dugo vremena u pocetku me proganjao trip ponavljanja ,koji je u jednu ruku bio dosta strasan .. nekad bi znao uspanicariti i nisam se mogao dovoljno opustiti sto je i bit' cijelog ceremonijala . Znaci jedna secna , 20 metara hoda ulicom bi se u mom mozgu ponovilo po 15-ak puta .. jednom sam cak izbrojao ponavljanja , 12 puta sam vidio djevojku kako vadi mobitel iz torbice i odgovara staroj na telefon da ce brzo kuci i da cu je dopratit'. Prvih par ponavljanja je bilo psihodelicno u toj mjeri da me obuzimala panika i mrtvacki znoj , nakon cega sam se navikao na taj trip .. a nedugo nakon toga je on i nestao. To mi se zadnji put desilo na ljeto 2010 i nekako sam, moram vam priznati pozelio taj osjecaj panike . Jednom sam cak pokusao drugu objasniti taj trip i objasnio sam ga na nacin ovaj .. zamislite 15 flash playera sa youtubea u jednom velikom kvadratu , na svakom je pusten jedan te isti dogadjaj , ali na playerima su poremecena vremena i niti jedan se ne dogadja u isto vrijeme .. znaci svi su vremenski aktivni , ali u razlicitom periodu i tako mene psiha baca iz jednog u drugi dok me ne obuzme panika. Zelio bih komentar na ovo i da li se nekom slucajno desila neka vrsta ponavljanja ,peace out. Namucih se dok ovo napisah , jedva gledam :p :joint2: