Najslabija karika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.01.2013
48
217
0
45
Noord Holland
Gledam tako i čitam,pa onda vidim neki propust tipa;momak je uložio masu para u lampe,CT,qrac-palac i onda izvali kako je kupio prvo gnojivo koje je dohvatio u poljoprivrednoj apoteci!
Ili neki od naših,po stažu mlađih,članova foruma budu nabrijani oko toga koju bi sortu pa bi ovo pa bi ono a možda zapostavljaju neke druge bitne stvari.I tako druge i slične stvari,da ne nabrajam.Zato mi je palo na pamet da okačim ovaj JPG i da ga ukratko prokomentiram.Početnicima bi ovo svakako trebalo biti jasno a nama sa već nekim iskustvom,dobro dođe da se podsjetimo.




Na ovoj bačvi sam za primjer stavio PH kao najslabiju kariku,pošto to zna biti jako često ahilova peta grow room-ova.Svaki lanac je jak onoliko koliko je jaka njegova najslabija karika.
Prenesimo to u grow room ili outdoor i dobivamo činjenicu da je svaki grow room/site onoliko učinkovit koliko je učinkovita njegova najslabija točka.Kao u mnogim drugim stvarima i ovdje bi sve trebalo biti u nekom svom balansu.Neću dati stotine eura za neki bijesni Gavita set rasvijete i onda otići na benzinsku pumpu i kupiti zemlju.
Tako da kolege početnici,zapitajte se koje su to bitne stavke za život jedne biljke.Stavite to na papir.Onda stavite na papir ono što planirate kupiti od potrebne opreme.Zapitajte se dali ćete s time zadovoljiti osnovne potrebe(pa čak i više od toga)naše drage biljčice.I po tome uskladite svoja očekivanja.Gram i više po wattu,uz ponešto iskustva,je sasvim moguća stvar,samo ako ova bačva gore nigdje ne curi.
Sretno svima sa svime,happy growing:icon_biggrin:
Peace,over,out!:leafblunt:
 

Prilozi

  • barrel.jpg
    barrel.jpg
    23,2 KB · Pregleda: 9
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.