Napusena sam i cudno mi je...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.257
233
Čudna šuma
Sve je to lijepo,dama u nevolji,vutraši skaču upomoć :p ali ja sam stekao dojam da je dotična došla ovdje samo pokupiti malo pažnje od ekipe :)...
Netko tko se smatra ružnim i nedostojnim življenja neće svoju sliku stavljat kao avatar,pogotovo na ovaj forum,meni tu sve nešto smrdi :rolleyes:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: StepaTHC and Minja3
06.10.2015
83
168
43
marihuana sve je to u glavi, nemoj preanalizirati stvari, jer najcesce ce te ***** neka stvar koju nitko drugi ne vidi niti razmislja o njoj, a ti otisla deep na tu neku temu, just relax and enjoy!!!
i ne zaboravi - ako si za sebe u ***** onda ces i bit u *****, a ako si za sebe kraljica, onda ces i bit kraljica, to ti je toliko jednostavno, samo ljude ocito to i jebe... kaj je jednostavno... :/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Ahah kakva tema brate mili...psiholozi, humor, turbo folk,dama u nevolji ...Aj ti nama GanjaGirl420 ili momci koji stoje iza profila,posto se ekipa tako lijepo postavila sa savjetima na pocetku prema sisam..ovaj djevojci*( :D) ,bar budite iskreni i recite ako ste se zafrkavali sve ovo..po meni je ocito al ako sam u krivu...moje isprike..Luda nisi...A i da jesi tko nije? Kad se sljedeci put zbediraš dođi na vutru čitat malo druga iskustva i kaj im je pomoglo..ofarbaj svjetlim bojama covjeka koji se vješa :) ..No meni iskreno sve ovo previse sci-fi izgleda da bude real..
 
Poslednja izmena:

Gaf

07.01.2016
343
225
43
47
Lutko, ako je na avataru tvoja slika(a nije), sa srednjim prstom u ustima, to mi se ne cini kao dobra curica.Godine brzo prolaze, ko zna kolko si ti crnjaka pokupila tokom godina, mozda je doslo vrijeme, ili si ih ti necime poterala van iz glave, ako je tako, ma pusi ljubavi i dalje, sve bu doslo na svoje, samo i dalje ostani dobra curica :wave:
 
06.10.2015
83
168
43
Ja bi se samo htio nadovezat na to kak smo svi uletili curi jer smo napaljeni il ne znam kaj... Jedan moj jako drag prijatelj je volio radit analize u glavi, na zalost kasno je, to vise nije isti decko i ostao sam jedini koji ode s njim na pice, vise je tesko pricat s njim i treba mu strucna pomoc, zao mi je kaj nidam prije primjetio ili kaj se on mozda nije javio ovak na nekom forumu, mozda bi mu neko objasnio da to kaj ga je "joza" prije tri godine steral u *****, da to "joza" nije iskreno mislil i da se "joza" nit ne sjeca da mu je to rekao, dok se moj prijatelj gubi u analizama i razmislja o "jozi".. (ako ste me razumijeli.)
Ovo mozda je necija fora, no ja sam lik koji ce rađe probat pomoc, pa ispast naivan nego ne poduzet nista pa mozda na kraju ispast sumnjicav lik koji mjesto da pomogao je ignorirao necije probleme... A druga stvar je da imam prekrasnu curu koju volim najvise na svijetu i pred koju cu ubrzo kleknut (ona ne zna )... Tak da... Vjerovali ili ne, na ovom svijetu ima jos ljudi koji zele nekom pomoc a da pritom ne razmisljaju o nekakvoj svojoj koristi....

Peace!!!!
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Tako je al bio covjek muško ili zensko, lazni profil ili ne, dobri ljudi s vutre ce uvijek uletit s dobrim i iskrenim savjetima.. kako se vec dugo događa ovdje i siguran sam da svi ti savjeti ljudima znače vise nego kaj bi im "realno okuzrenje" moglo pruziti , o problemima povezanim s vutrom i psihom ili bilo cim kaj obicno drustvo sudi i ne razumije plitkim mozgom..
Sumnjam da je itko nesto savjetovao ovoj curi jer kako ti kazes je napaljen hah ima stranica za takvo okruzenje..Ja sam se šalio malo gore..Mislim da je tu bila samo situaciija pomoc dami u nevolji ali da se javio neko muskog lica na profilu znam da bi i on takoder dobio dobre savjete kako to i inace biva na Vutri.. Peace :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kenit
28.03.2013
14
16
3
Najmanje je bitno da li je ovo lažan profil ili ne, da li nas loži ili joj se ovo što je opisala zaista dešava.. Neko sa ovakvim i sličnim problemima ce pročitati i savjeti ce mu koristiti..
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
misterija avatara

Naočare - akcenat na intelektu - crtica- pametna sam !!!! vidite koooliko sam samo pametna!!..naočare kao akcesories se često koristi na erotskim fotografjama , ali uvek deluju folirantski i iritantno .. smetajući objekat - služi samo da odvuče pažnju. OČIgledno nisu za vid jer su predimenzionirane i preteške za svaki dan... možda i bez staklića .

Izraz lica 1 . Napućene usne , duck face - tekovina fejsbuk selfija - zaključak - mlađa osoba u pitanju - nedefinisanih godina i pola - jer se i muškarci često tako slikaju .

Izraz lica 2 . naborano čelo - mrzim ovaj glupi, dosadni svet i šta mi možete ? buntovnik bez razloga , razmaženi buntovnik kome nisu objasnili kako da zarađuje pare i osamostali se i ne bude više blentavi buntovnik protiv sebe samog na kraju svih krajeva . Ipak , poseduješ bogatstvo koje se ne izražva nominalno u parama .

Ruka sa srednjim prstom - slovensko poreklo .. samo se na ovim prostorima tako pokazuje sredji prst .

Džins jaknica - tragovi normalne svesti i intelektualnog kapaciteta pogrešno usmerenog i napadnutog šetetnim i zagađujućim impulsima .... Nisi izgubljen slučaj . Ta jakna je ono što te otkriva i svedoči da si normalna osoba ... čak i da nisi ti na fotografiji - džins je ono što nas spaja , što svi imamo u ormanima i svedoči da smo normalna ljudska bića u nenormalnim uslovima. Bezličnost džinsa ostavlja prostor ličnosti da se eksponira nasuprot šetajućim predstavama nakinđurenih, našminkanih i u firmirane krpice obučenih izgubljenih duša kojima je sve u izgledu. za FB se slikaju da im se istovremeno vidi i anfas i pozadi . .. hahhaa

poyyy , probaj da se preždereš čokolade hahhahaha
 

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
Meni se cini da tu nekom fali malo paznje , a mozda grijesim al u svakom slucaju mladost ludost hahahhahao_O:thumb::D