Nas prvi indoor grow (podrum)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Super vam to ide za sada ali sad krecu malo veci problemi oko uzgoja.
Nemoj slaviti sve dok ne popusis svoju miljenicu.
Slazem se sa Narquilom, jos je rano da sadite napolju balkan je poznat po tome sto mraz zakasni i voli da stigne u martu mesecu.
Ovako sve pohvale i jedva cekam nove slike.
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Narquila je napisao(la):
samo da ti kazem da si mozda zajeb sto si ih sada vani izbacio

-Ma joj nema veze,ako uspije dobro je,a ako ne nikom nista,nema veze.Imam dosta ovakvih sjemenki.Ionako je box pretrpan i gledam da se sto prije otkrije spol da mogu mu**** izbacit.Vegetiraju 23 dana pa sam mislio sam za nekih desetak dana staviti HPS ali ostaviti u rezimu 16/8 jos par dana i onda na 12/12...
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Evo stize svjez update.Biljke su stare 26 dana.Nije se jos nista gnojilo.Jos su pod MH 400W a za par dana idu pod HPS ali rezim ce ostati 16/8 jos par dana pod HPS-om.Jel treba to tako ili je bolje da odmah stavim na 12/12??

Najstarija




Tri (najvjerovatnije) iste sorte




Jedna od njih..




..sa strane



i jos zajednicka (polako se stvara guzva a vec su tri izbacene vani)

 
19.01.2008
44
7
8
I da ja jos dodam, :icon_razz: da je najstarija biljka visoka 23 cm, a ova tri zbunica kako gizmo kaze da su najvjerovatnije iste sorte su jedno 5-6 cm nize i velicina se iz dana u dan primjecuje... STRASNO :hippy:,,, i voli bih da cujem misljenje ostalih sta misle ako vako nastave giljat koliko ce nam biljki max. moci ostat u boxu, za nekih 10-tak dana....
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Fin, fion..

Ak vam je problem s visinom boxa radite LST..

Ak je bed sa sirinom (a cini mi se da je to) jbg probajte ih sto duze ostavit unutra makear ce guzva bit i cim prije im odredit spol, tj na 12/12 stavit.. da ne bacate biljke bezveze a mogu bit zenske.

EDIT
E bas vam je fora ovo.. kao dvojica uzgajate i dvojica ste na forumu.. spica totalna..
Keep up the good work.
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
@Brus Ej da,problem je sa sirinom jer vec prekrivaju jedna drugu tako da za desetak dana nece biti mjesta za sve.I ja sam mislio ovako kao ti sto prije provaliti spol
a ako bude puno zenskih nije ih problem izbaciti u prirodu...
pozdrav
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
MA sledeci grov drzi na 24/0
rastu za tih 6 sati mraka brze! :)
Ozbiljno!
Sta ce im mrak???
To pred prebacivanje na cvetanje ono svaki dugi dan smanjis dan za 2 sata ono 22/2 dva dana 20/4 dva dana 18/6 dva dana i onda ih gurnes pod HPS na 12/12!
A ako imas sta u vegetaciji samo vratis na 24/0 i sve 5!
Nema nikakvih problema sa tim!
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
28. dan vegetacije....i dalje MH 400W.....rezim 16/8..u ponedeljak idu pod HPS na 12/12
Danas smo uocili neke promjene.Evo slike:
Ova mi izgleda kao zenka iako nikada nisam dosao u situaciju da prepoznajem spol biljke,pogotovo cannabisa.Izbacila je one dlacice,vise ih ima na vrhu nego dole a jedva se mogu primjetiti:


A ova mi je pravo sumnjiva:


Problem s listom.Kao da ga je nesto pojelo:


I ovakvih fleka ima po ostalim velikim donjim listovima ali ova je nekako najveca:


-To bi bilo to za sad.Slijedeci report stize kada budu desetak dana na 12/12.

-Pozdrav:icon_biggrin:
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Sta se desilo??Nismo nikom zanimljivi pa necete da komentarisete??Heheh...pa recite onda da ne nabacujemo bezze update.....
-pozdrav-:icon_biggrin:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
526
560
113
balkan
fino to izgleda, steta sto ih nisi lst-irao.sljedeci put natezi ih i umotavaj sto vise.
ove fleke sto imas...hm...neznam mozda ce netko iskusniji bolje znat reci.

u glavnom na dobrom su putu cure da postanu kraljice :)
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Biljke mi super izgledaju,zdrave....:sun2:

Još da si radio LST...baš super izgledaju s obzirom da je domaće....

Samo ti apdejtaj svako tolko....:icon_arrow:

:thumb:
 
19.01.2008
44
7
8
Mi smo isto razmisljali o LST-u, ali posto nam je ko i svim ostalim growerima jako zao bilo koje zenke da izbacimo iz boxa, mi bi radili LST da smo imali prostora u boxu(na pocetku je bilo 16 biljki), ipak razmisljamo iznjeti dvije zenke negdje.... pa onda vidjeti koliko smo dobri sa prostorom.

Ja ba... i zaboravio sam reci da je ona jedna nepoznata juce provaljena i zenka je... :D
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
Jako lepo, svaka čast!
Ova što svira gitaru je baš super. Mislim da nema potrebe da je vezujete, kontam da je i bez toga gužva u podrumčetu...
keep up the good work!
 
19.01.2008
44
7
8
@domino Ako nam pratis grow od pocetka onda sigurno znas da smo slabi sa visinom u boxu, tako da moramo trazit rjesenje da nam se biljke ne sprze.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.