Neobicni nacini duvanja!?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
evo vracam se nakon male pauze da napisem jos par postova po forumu... i sad na nacine pusenja...^^

šat...da...šat...obozavam ih...vjerovatno nikad niste vidjeli ili upoznali osobu koja voli satove ko ja...svaka pljuga u zivotu koju sam popusio..dobio sam shat..jednostavno ih obozavam...prek vremena se razvije par fori s shatovima... x)))
npr...tlak shat..finta je sve normalno...samo sto prije nego sto krenete uvlacit...ispuhujte i ispuhujte ubrzano dobrih pola minute...e onda...stanite se u cucanj,isto kao i osoba koja vam daje shat..i kad vam ga krene davat...samo se krenite polagano dizat prema gore,i takodjer pokusajte cijeli shat izdrzat dok se neuspravite full...

pretpostavljam da znate za pusenje prek nosta?...ili shat na nos?...

takodjer...preko nargile..napunite nargilu vodkom...vigor classic je ok..ili sumsko voce(ako ste za flavour)...te napunite ledom...al nemojte pusiti vutru nego skunk...to vam je garantirano ubojstvo,ako ste dovoljno ludi kao i moja ekipa nakraju zalijte jos grla s tom istom vodkom...na exs x)))

ako ste takodjer voljni za malo vise ubijeni biti...nadjite trstku...mi ih imamo podosta ovdje,zbog vrtova pokraj kvarta...e...uzmite trstku od 7-8 komora,i izbusite sve osim donjeg dijela 8e....nakon toga,na 8 komori napravite rupu...takodjer i na 6-oj...sad...na 6u ide joint...vucete na pocetku prve komore,a rupu 8 komore drzite prstom,nakon sto osjetite da ste povukli pola svog opsega pluca(za neke ce 8 biti pre pre previse,pa napravite od 4-5 komora..ja sam u pocetku napravio s malih 3 a sad di sam^^)...i na pola otpustite prst s 8 komore...tada tlak upada u trstku(ilivam home made pipe) te sav dim unutar trstke upada pod teskim pritiskom u vasa pluca...sto vas doslovno ubije..pogotovo ujutro...a ako ste fakat odvazni...zamolite prijatelja da vam pomogne tako da usta stavi preko jointa i radi sto se radi na normalnome shatu...a vi ne dirajte 8 komoru nego samo uvlacite...zbog duzine komora dim koji on ispuhava se skuplja(a i nije trstka ni debela)...te upijate mnogo jacu koncentraciju dima....tesko dacete prezivjeti i 2-3 sekunde uvlaceci tako....poslat cu vam par slika uskoro...jer sada upravo moja ekipa pusi na te pipove.... x)))) -home made ofc- xDDD

eto...bit ce jos nacina..sad strpljenja...moram u skolu :((((
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
S tri floka je fora napravit isto ko da jedan ogromni napravite al je ovak fora napravite tri floka i s rizlom ih sljepite i normalno smotate i dobijete onako finu masnu
Jenom nam je ponestalo rizli pa sam se ja sjetio uzeli od rolne onu sredinu onaj tuljac i u njega stavili foliju u kojoj je dim stojo i mal prstom oblikovali i bedžom rupice izbušili i ko lulu koristiš i prebiješ se
Onda os cijevi napravit ogromni pajp zatvorite jednu stranu i gore izbušite rupicu za joint i ubija ko ludo
Ima još al se nomugu sad sjetit
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Stisneš šaku i staviš džoint između malog prsta i prstenjaka i od vrha šake kod palca udišeš tak mal za promjenu ali šaka smrdi od toga
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Evo sta cu ja probati kad dodjem na more.To mi je palo napamet a moglo bi biti zabavno.
Stavite masku s dihalicom glavu u vodu,gledate ribice a netko vam,po mogucnosti cura(tako da ima jos ljepoga osim riba) stavlja pljugu u dihalicu i tako vucete dok i vi ne postanete riba.
 
31.12.2006
36
5
8
cannabis-pipe-made-from-carrots-and-pineapple-called-a-bong-being-smoked-ANON.jpg


:icon_arrow: ovo se čini dosta interesantno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zxw

wasd420

Banned
Banovan
12.01.2016
7
6
3
31
evo vracam se nakon male pauze da napisem jos par postova po forumu... i sad na nacine pusenja...^^

šat...da...šat...obozavam ih...vjerovatno nikad niste vidjeli ili upoznali osobu koja voli satove ko ja...svaka pljuga u zivotu koju sam popusio..dobio sam shat..jednostavno ih obozavam...prek vremena se razvije par fori s shatovima... x)))
npr...tlak shat..finta je sve normalno...samo sto prije nego sto krenete uvlacit...ispuhujte i ispuhujte ubrzano dobrih pola minute...e onda...stanite se u cucanj,isto kao i osoba koja vam daje shat..i kad vam ga krene davat...samo se krenite polagano dizat prema gore,i takodjer pokusajte cijeli shat izdrzat dok se neuspravite full...

pretpostavljam da znate za pusenje prek nosta?...ili shat na nos?...

takodjer...preko nargile..napunite nargilu vodkom...vigor classic je ok..ili sumsko voce(ako ste za flavour)...te napunite ledom...al nemojte pusiti vutru nego skunk...to vam je garantirano ubojstvo,ako ste dovoljno ludi kao i moja ekipa nakraju zalijte jos grla s tom istom vodkom...na exs x)))

ako ste takodjer voljni za malo vise ubijeni biti...nadjite trstku...mi ih imamo podosta ovdje,zbog vrtova pokraj kvarta...e...uzmite trstku od 7-8 komora,i izbusite sve osim donjeg dijela 8e....nakon toga,na 8 komori napravite rupu...takodjer i na 6-oj...sad...na 6u ide joint...vucete na pocetku prve komore,a rupu 8 komore drzite prstom,nakon sto osjetite da ste povukli pola svog opsega pluca(za neke ce 8 biti pre pre previse,pa napravite od 4-5 komora..ja sam u pocetku napravio s malih 3 a sad di sam^^)...i na pola otpustite prst s 8 komore...tada tlak upada u trstku(ilivam home made pipe) te sav dim unutar trstke upada pod teskim pritiskom u vasa pluca...sto vas doslovno ubije..pogotovo ujutro...a ako ste fakat odvazni...zamolite prijatelja da vam pomogne tako da usta stavi preko jointa i radi sto se radi na normalnome shatu...a vi ne dirajte 8 komoru nego samo uvlacite...zbog duzine komora dim koji on ispuhava se skuplja(a i nije trstka ni debela)...te upijate mnogo jacu koncentraciju dima....tesko dacete prezivjeti i 2-3 sekunde uvlaceci tako....poslat cu vam par slika uskoro...jer sada upravo moja ekipa pusi na te pipove.... x)))) -home made ofc- xDDD

eto...bit ce jos nacina..sad strpljenja...moram u skolu :((((
slika?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja uzmem veliki lonac. Neki za kuhanje, ako imate veliku glavu uzmete onaj za veš. I onda smotam pljugu, stavim lonac preko glave tik iznad nosa i zapalim pljugu, a dok pušim žena mi lupa kuhačom po loncu na glavi i sve mi zna zvoniti satima, baš je super neobičan način :D
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Onaj gore dig'o temu staru 9 godina i pita za sliku... Zadnji post napisan tacno u dan pre devet godina. 2.2. 2007
:fuck:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: publicenemy
20.02.2016
1
5
3
28
Probaj ako se oces bas ugruvat,jednu metodu koju ja nekad koristim hehe :joint2: znaci ,stavis među kaziprst i srednjak dzoint i drugom rukom ''vakumiras sve to'' radeci mali krug na koji ces stavit usta.. i onda uvlacis.
Ulazi izravno u pluca dim, meni djeluje dosta dobro,cak bi se usudila rec slicno ko i na bong.. Vjerujem da nisi skuzio sta sam ti objasnila,ali tesko je za rec hahaha :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zxw
23.02.2016
8
13
3
26
ja obozavam svaki fruit pipe. Recimo apple pipe uzmete jabuku i delom od hemijske ( obicno je u boji) probusite rupu sa strane. Ja busim na pola jabuke. Zatim otkinete peteljku i cackalicom probusite rupu (tu gde je bila peteljka. Treba da pogledate u rupu od hemijske i vidite cackalicu) zatim stavite vuju u deo gde je bila peteljka (ne morate praviti lezista. Ptiroda ga je sama napravila) bolje udara nego na jock
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
bolje su zelene za te stvari. :D
pusim i ja tako, jednom godisnje mi to bude trip na vikendici, uberem direkt sa drveta i :rasta:
samo se nadam da ne pojedete posle tu jabuku. xD :crazyd:
 

brdo420

Aktivan Član
15.10.2015
120
475
63
evo jedna slika od jučerašnje zajebancije kad se nema rizli haha :puuuh::
 

Prilozi

  • received_1278208828862637.jpeg
    received_1278208828862637.jpeg
    119,9 KB · Pregleda: 105
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
dok sam imao hash-a samo bi stavio na vrh cigare i pusio malo se nagnes da ne padne al radi.

i dok sam sa malom pusio okrenem žar u usta poljubim je i pusem XD

ovo je nesto sto hocu da pokusam odavno mislim da nije niko spominjao

ove ostale nacine ste sve popisali.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.