Nepoznato seme 400w mh-hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.04.2012
22
0
0
47
Kada bih ih sutra recimo stavio na cvetanje i cekao da pokazu pol da li bih mogao onda da ih presadim?
Procitao sam jako puno toga na forumima pa mi se dosta i pomesalo.Ne znam ni da li mogu tad.Bio lik kaze mi da je to neka albanka koja je rasla napolju.
Btw doneo dobru dzidzu koju upravo konzumiram,pa posle na spavanjac.Veceras slobodan.
Ja sam ,ja sam ,ja sam pekar koji nocu radi
Nocu radi,nocu radi da se danju radi.Usput hvala vam svima.Jos nesto.
Mislim da im je najvise prijalo kad sam ih zalivao sa kisnicom i mesavinom des.i miner.
bez dodavanja prehrane.Na dve tri biljke su, jos dok su bile sasvim male
poceli da zuteti oni prvi ne listovi postoji strucan naziv(oprostite na ne informisanju)
jer sam ih pretpostavljam u samom pocetku zalivao sa cesmovacom kojoj je
inace ph 7.Pa sam ja dodavao par kapi limuna .E onda sam krenuo sa kisnicom
i to im je najvise prijalo .Cini mi se kad sam poceo da im dodajem prehranu
da je nesto krenulo po zlu.Imao sam ja i slike na kompu na svaka 2,3 dana
sam ih slikao medjutim rikne mi komp pa se prilikom reinstalacije windowsa
sve izbrisalo.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
kad ti pokazu svoje pravo lice ti ih presadi, samo pazljivo, da ih ne stresiras mnogo,
prvi listovi oni najmanji se zovu kotiledoni.AKo mozes finansijski da izdrzis zalivanje
mineralnom ili kupovnom obicnom vodom onda radi tako ali kombinacija
kisha, pa obicna destilovana pa posle kupovna mineralna ce ti napraviti problem
posto sve ce imati razlicit ph i shebaces nesto. I ja sam na pocetku prokuvavao i video da nema razlike izmedju obicne i
prokuvane i onda samo pustio dan da odstoji i zalio(moze i krace da bi hlor ispario)
 
08.04.2012
22
0
0
47
Thanks Weed.Onda da pustim ja to na cvetanje sutra.Pa cu da pratim.Necu da im dodajem prehranu vise,a za vodu
nisam pametan.Zao mi je da propustim kisnicu jer mi se stvarno cini da im je najvise prijala.A kise nema
bar ovde kod mene.Ako ih na svaka 3 dana zalivam sa oko 2 dl vode mesavina me kosta oko 90 din
za destilovanu + 40 din za mineralnu.To je 130 din za 7l vode.To mi je ako bude i desetak zenki (vrlo optimisticno)
oko 20l mesecno neka bude i 30l mesecno.Cini mi se da su nekako najzdraviju boju imale bez prehrane.Jbg bacio sam
kese od zemlje ali mi se cini da joj je ph bio oko 6.5.Ako imate neki savet u vezi prehrane izvolite.
Sutra ce na 12/12 pa cemo da vidimo.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
manje ces para potrositi ako kupis neki PH tester ili lakmus papir.
toga imas po pet shopovima(akvaristickim radnjama,tacnije)-kapi su oko 5e a imas za nekih 100 merenja.
i onda sipas cesmovacu,ostavis da odstoji do 24h(minimum 2-3 sata) ako zelis-zbog hlora,sredis PH i sve 5
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Sam si napisao koji ti je najveći problem,a to je zemlja..Netko je već spomenio da je glupo kad sastaviš cijeli box a onda nemaš za zemlju,ma ljudi imate za sve,sjetite se samo koliko potrošite vikendom vani i na sitnice,ma mora se naći za takve stvari..Loša zemlja,loše gnojivo,male posude,Ph nije kontroliran,vjerojatno loše sjemenke i eto ti problema..Ja bi prebacio na 12/12,čekao da pokažu spol,presadio u veće posude i kvalitetniju zemlju i obična voda iz pipe i mjerač za ph i ph minus i rokaj,biljke će biti zahvalne :D
Nešto se i meni slično dešavalo sa big bangom,zaljevao sam vodom iz pipe da nisam ni znao koliki je ph i to sve pa sam otisao i kupio u zoo shopu za ph i peroxid u ljekarni i stanje im se popravilo na brzinu,ne treba ih ni zaljevat puno,vidiš po njima kad im fali vode baš,uglavnom biljke ce ti sve pokazat,u tvom slučaju pokazuju da im smeta nešto,a ti budi doktor i otkrij bolest i izlječi ih :)))

Sretno stari,bit će sve uredu ;)