Nezaboravno preludi vikend

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
moram se i ja aktivirati malo vise, ovdje sam godinu dana a imam 16 postova -.- , :) buduci da sam u ST-u takoder, pa bi mogli i neke meetinge i slicno....
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
Sad sam đelus jer se vi druzite i zabavljate a ja ne mogu mrdnut guzicom zbog posla, faksa i drugih pizdarija koje me svakodnevno tlace... :b_cowboy: Tak da si ne mogu priustiti da budem spontana i tako to, a ima tu zanimljivih ljudi koje bi rado upoznala. Redsh je prva na popisu :kiss:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
i mene jebe posao pa nema bas prostora za spontanost, plus pas kojeg treba negdje udomiti za to vrijeme, hranjenje macaka, ptica...puno puta odustajem od neceg jer treba jos 10 drugih stvari srediti prije nego mrdnem negdje...i da...lova me najcesce sjebe odmah u startu..ali eto sada se sve nekako poklopilo pa se i to spontano desilo :sun2:

draga Juser...ako neces ti k nama morat cemo mi (ja) k tebi :kiss:
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
E to bi bilo jako fino i novo iskustvo za mene :thumb:.. moja vrata i vrata birtija u zg su (uvijek) otvorena :icon_wink:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ako me imas gdje udomiti preko vikenda..zasto ne, da iskoristimo ovo dok smo jos mladi i ludi...:icon_lol:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
evo malo slika da ne bude da nisam nista slikala...ja sam skroz zaboravila da imam digitalac sa sobom pa i nemam neke slike ali eto..malo znamenitosti splita i trogira :)

 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Samo pitanje za Glossa jedno. Ova prva su slika su Prokurative u Splitu to se lijepo vidi. Samo ovo drugo baš i nisam siguran nisam bio na rivi u Splitu ima godinu dana samo čini mi se to je to kako su sad preuredili,jesam li u pravu ?

Koji ***** su im ova vješala trebala i ove tamo lijevo nekakve štange ne znam ni na šta me podsjeća,u stvari znam sad mogu vježbat rugby na rivi ovo su im kao golovi ,aj ovaj pločnik to mi je skroz OK ,samo ako su ga dobro uradili da ploče ne budu iskakale nakon dvi godine pa onda moraš pazit da ne zapinješ .
Samo ko ova vješala izmisli bolje da se objesi na njih :icon_lol:,totalni promašaj .

Kako je neko lijepo pare oprao i utalio im ovo željezo(pretpostavljam da je željezo ,ta nisu valjda aluminij farbali u bjelo).
Imam prijedlog neka sad sruše palaču i naprave neku staklenu zgradu pa da sve bude u nekom futurističnom *****.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Baš lijepo pizda li im materina sigurno su lovu na onome oprali sad bi još i pride da im plate .Šta čine od najljepšeg grada na svijetu.Đubrad,a jesu li matejušku sredili da ne smrdi ko kuga kad dođem pa odem zapalit jednoga doli na ono kako se zove zaboravio sam *****u od matejuške pa malo naprijed prema bivšem domu JNA,malo prije doma i lijevo gdje ima onaj nekakav željezni spomenik.
 

JaSamZa

Aktivan Član
29.12.2006
202
7
0
40
psihonaut.org
cannebosanac je napisao(la):
gdje ima onaj nekakav željezni spomenik.

misliš na udicu? :)

da metejušku su sredili, i sad je tamo ok. ima još dosta posla, trenutno rade na uklanjanju "škvera" pa će se sve dotjerat.

što se rive tiče, o tome se u Splitu dosta raspravljalo. smiješno je što se točno zna tko su i što su ti lopovi koji su ovo napravili, ali njima se ništa nije i neće dogodit.

ma.. hvala bogu, ja sam iz kaštela :icon_lol:
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Ma nemam pojam više u stvari možda sve to spada pod matejušku uglavnom ono doli gdje su ove kako ih zovu oni brodice oni manji čamci za ribolov i onaj mol(mul kao li već gdje ribari drže mreže ,ima onaj neki spomenik i možda sam ja umislio da ono ima neki poseban naziv ma nije ni bitno ,samo sam htio reći da im je glupo ovo željezo lijevo a i ove lampe izgledaju ko vješala i kladim se da su stavili ono halogeno ***** od svjetla koje troši ko ludo i nisu nikako isplativa što se tiče količine svjetla i potrošnje.Aj drago mi je da više ne smrdi na kraju rive,znači napokon sredili kolektor.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
@canne...istina, ono je riva:eek:hno:
Žao mi je kaj nisam došao u Split prije jer sam bio prvi put sada tek...popločeno je stvarno ok...ali vješala..to im nije tribalo:sick:

Skuži se na prvi pogled da nekaj fali...ljudi fale:vb_whip: domaći!

Peace:maryjane:
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
najgore mi je sto su travnati dio kraj rive, gdje su turisti lezali i uzivali po travi...sada je nema, sve je poplocano....sicam se kad bi to na ljeto bilo bi stotine ljudi na travi, sa gitarom i svime...
sux...
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
`en ti sumpor , al je ono smrdilo ,i znači još uvijek isto ,bilo bi dobro da nekako ono srede ako je uopće moguće ,stvarno guši kad onuda prođeš.