[ NL-auto ][ Jack Herer ][ K2 ][ 2014 ]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Da, da mene je isto ugodno iznenadilo kak se NL lijepo razgranao i fino zvegetirao s obzirom kakvo je vrijeme imao. Ovih par dana sunca mu je tako dobro sjelo i iz dana u dan se vidi napredak, mlade grane se pružaju kroz sredinu krošnje i baš se fino pogustio. A tek što lijepo miriši, uh milinica :watchplant: :bale .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and Big L

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Jedva cekam da vidim svoj NL kako ce ispasti, ja se jos nisam usudio zasaditi, cekam bolje dane, a njih nikako na vidiku :D

Mislim da cu negdje 1.6 zasaditi drzte mi fige :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Još malo da izrastu, pa da bude festa, janjetina ili odojak
pa prica do kasno u veće. Hehe.

Jedina primjedba na sol, da ti ga kiša ne spere do korjena,
ode grow u khurac. Razmisli, dal može to da se dogodi?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.391
27.883
1.098
Trøndelag
slazem se sa cillom ovo za sol,meni je prve godine spalilo obe biljke i nikako se nisu oporavile do kraja (pogledaj onaj moj prvi grow NL-a)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Eee kolege, nije sol, pepeo je, i izvan je cigle tako da nije bed. Izgleda kao sol al nije, jako sitan pepeo od čistog drveta bez kore. Vele da samo takva pepeo zapravo i dijeluje, a s obzirom da nalazim često sasušene puževe u njemu izgleda da stvarno šljaka ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and beštija

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pozdrav svima!
Evo mali updejt nakon 11 dana :watchplant: .
(Unaprijed se ispričavam što neke slike nisu u fokusu, zaboravio macro isključiti jbg)

Prvo Northern Lights Auto:

prva:
HBPcKai.jpg


druga:
5pQELoC.jpg


treća:
fjQCvYC.jpg


četvrta:
dLoGP6M.jpg


peta:
kNbezfX.jpg


šesta:
(to je ona van simetrije što je 3 puta bila izvrnuta od krtice, bez 70% korijena koju sam otpisao još onda. I dalje se drži i baca mlade listiće)
vYUWkYO.jpg



Pa jedna K2 iz dva kuta:

VhuIBTt.jpg

NsTeiri.jpg



I za kraj Jack Herer:
(na žalost jedan Jack, onaj "Stop Puževima" je otpao, puževi me malo :whacky023: , jbg)

prvi iz dva kuta slikan (topiran prije 3 dana):
sFEhlgo.jpg

An6NSzo.jpg


drugi (isto topiran, i iako je samo 5 metara od prvog, dosta izgrižen od mikro puževa. nadam se da će preživiti):
6ngSb1v.jpg



Sunce prži već 5 dana, vrijeme je došlo na svoje. Piju dosta za vrijeme ovih vrućina a i jedu plantele sve skupa.
Prvi cilj mi zaustaviti izjedanje tog Jacka i sutra krećem u akciju, nekak nešt, neznam još šta al budem smislio.
Klijavost K2 je bila u banani, na slici je jedna najstarija a ima ih još 3 na sajtu mlađe koje budem slikao kad porastu
i ako opstanu. Imam i još jednu "mukicu" na sajtu isto, cross neke indičetine sa uličarkom, sedativ sorta, al opaka.
I eto peace out :hippy: do sljedećeg pisanja sa jednom umjetničkom:
SAllFQk.jpg


:eyebrows:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ide to, ide... a taj k2 sa fotke mi malo lici na musko, al nadam se da gresim (nacupao sam se ovih dana muskih pa verovatno samo tripujem)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
NL na drugoj slici. cini mi se da ide vise u vis. osisaj joj fun listove na glavnom stablu na 2,3 i 4 internodi(ukupno 8 komada).
sporedne grane ce ti pocet rasti skoro pa vodoravno i u sirinu . dobit ces guscu biljku.cak mislim da bi urod bio za 30 % veci.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ahoj!
Prvo da velim da je kolega Power bio u pravu u vezi one jedne K2, čistokrvni jajan bio i lagano uklonjen.
E sad evo malo raznoraznih slikica, ovaj put sam se potrudio da budu kvalitetnije :hehe: .

Jackovi:

1I6YOQ3.jpg


vnf6VpM.jpg



Northerni:

uMUiLxh.jpg


NtTJnzo.jpg


d2qrhwD.jpg


CMifmZe.jpg


jW314S9.jpg


GCfmH21.jpg


FfuycEE.jpg


nTrpyfJ.jpg


TawpSk7.jpg



K2:

E7J1vdo.jpg


pxc4TRW.jpg


Eki7gVJ.jpg



Mukice:

xsFxnzh.jpg


MFbfxAy.jpg




To je to za ovu sezonu, vjerovatno ću na tome stati. 13 mi je sretan broj pa nek ostane na tome :vb_kez: .
I dalje sam se patio sa puževima, primjetili ste i Jacka tog jednog kako je nagrižen. Bilo je tu i mrava, tj. mravinjaka.
Više nema eko friendly proizvoda jer da budem iskren protiv puževa ne pomažu.
Vjerovatno ste vi sa boljim okom primjetili prah bijele boje, pitroid, logično, a onima sa još boljim okom
sigurno nisu ni promakla plava zrnca (granule) po podu uokolo biljaka. Riječ je o vrlo jakom otrovu u granulama,
pola šake toga ubije slona, a posipa se sa zaštitom prek usta i rukavicama. Riječ je o ovome:

nxZtCLs.jpg


Meni je iskreno žao što sam morao posezati za ovim ali opcija mi je bila ili to ili duvati sam svoju kitu. Nadam se da se lisice, kune, jazavci i ostala draga stvorenja
neće nazobati i da će ovaj grow proći bez žrtava s njihove strane.

Eto toliko od mene za ovaj updejt, sad vas neću gnjaviti bar 15-tak dana nadam se :icon_wink: .
Peace out :hippy:
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
Shvaćam te apsolutno....svi bi mi bez kemije ali dođe trenutak prije ili kasnije....... ili kemija ili goodbye biljkama
puževi su ove godine nadmašili sami sebe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Jedan leteći-polu updejt :t3038: .

Prvo da velim što se tiče K2 od Nirvane, katastrofa, tako da nikad više ništa od njih, nije prvi put da sa njihovim sjemenom imam poteškoća. Ovaj put od 10 samo 6 isklijalo, od tih 6, 5 muških i jednu danas zatekao osušenu, krtica je izvalila. Tako da K2 neće da bude ove godine a vjerovatno ni narednih.
Drugo se tiče mog otrova "Mesurol" protiv puževa, krtica, rovaca i sve ostale gamadi. Sredstvo je izuzetno uspješno, ali sam ja propustio najbitnije a to jest da su to granulirani mamci, pa sad imam na tisuće leševa puževa, krtica, miševa i žohara čija trupla prave prsten oko mojih biljki jer sam posipao mamce u prsten oko biljki misleći da je otrov, al nisam računao da će u tako masovnom broju dovući svakojake gamade i pobiti ih. Jbg, moja greška :blink: . Uglavnom sve crkotine sam uklonio a granule i dalje dijeluju, kako piše na pakiranju dovoljno je jedno tretiranje u 6 mjeseci.

Ajmo sad na slikice :hehe: :

mWtgmrq.jpg


tRXm8Pt.jpg


jiyKnMu.jpg


goP0cI9.jpg


uUi25RV.jpg



Kao što vidite sve su zdrave, vesele i site. Jackovi su tri puta topirani, sljedeći obilazak idu još dva topiranja pa promatranje :watchplant: . Nadam se da neće preći nekih 2 metra visine i da ću ih uspjet održati u nekakom loptastom obliku, to mi fetiš :vb_kez: .
Ova Northernica na trećoj slici je ona nesimetrična i otpisana sa početka. Kao što se vidi lijepo je krenula cvijetati, a faktički je preživjela sa 10-20% korijena i dva dana bez zemlje jer je bila izvaljena, al eto čuda se dešavaju.
Sad imam još dvije rupe sa zemljom iz kojih su danas izbačeni K2 jajani pa ću nešt upiknuti tamo da ne propada zemlja.

Toliko za sada ;)
Peace :hippy:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
NL će razvaliti predivne su stvarno, a o JH netreba nista reci,zanimljivo ce biti tamo od 9. mjeseca kad to budu monstrumi....


I ja zelim taj otrov xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ono što bih ja ovdje samo dodao je da nema potrebe za korištenjem tako jakih sredstava vec kada se mora koristiti kemija. Ono sto koristim otkad growam vani je

5447_1.jpg


Djeluje onako kako si ti mislio da će djelovati ovo što si koristio. Disbalans je gadna stvar kod svega...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
madafaka00 je napisao(la):
svaka cast na pustosenju zivotinjskog svijeta,pravi si grower i ljubitelj prirode i zivotinja,takve bi ja zatvarao

Ti se očito nisi susreo sa najezdom puževa ove godine pa niti neznaš o čenu govoriš. Da si samo čitao moje prethodne postove onda bi znao zašto to koristim al koliko vidim nisi tako da je svaki komentar na tvoj post suvisan.
Neznam čemu uopće svrstavati puževe, rovce, krtice i žohare životinjama kad su ništ drugo nego nametnici koji samo nanose štetu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.