[ NL-auto ][ Jack Herer ][ K2 ][ 2014 ]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Evo prođe 8 dana od zadnjeg updejta. Izašlo :sun2: konačno pa izašao i ja. I eto bio malo, vidio, nahranio i tak to.
Idu slikice....

Jack Herrer;

prva:
RdBrgFz.jpg


0seR6NE.jpg


l9rWG3W.jpg


Ktaw2Ex.jpg



druga:
IGcyTHW.jpg


EC40GBa.jpg


MmnM68C.jpg




Mukica;
b3xq6pY.jpg


02u1v0Y.jpg


fCjMlLT.jpg



Sve tri zdrave, vesele, mirišljave i šalju vam pozdrave :icon_mrgreen: .
Toliko od mene do sljedećeg updatea, stay tuned :icon_eek: .

Peace :hippy:
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Jack ti je savrsen nemam rijeci...
Moram ija nabavit jackove menke za sljedecu sezonu :D
Inace sta je to mukica?
Kakav je to strain???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Mukica ti je home strain, indičetina neka domaća od frenda, naletio na par sijemenki u hedovima od toga pa posadio i eto čuda. Mukica je zovem jer toliko udara da ti bude muka kad zapališ :mrtva_banana: .
 

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Ja bi onu obojenu u ljubicasto mazila i pazila :)
Super to ide i sad gledam prognozu za cijelu drzavu,sve pregledalam po regijama i gradovima i eto kazu 7 dana sunca,,ako nesto avioncici ne pokvare...pazite nebo danas :) Jos ce biti problem sa flushom,nece kise biti kad bude trebalo :D
Kolko ima jos na jackovima do kraja ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Da da, lijepše vrijeme dolazi. Kažu da nam jesen donosi pravo ljeto :)
Hmmm, sad koliko do kraja, pa neznam, dok nebude zrelo za berbu, e sad bilo to još 20 ili 40 dana meni više manje
svejedno. Glavno da nema nametnika, mraza i plijesni a onda nema ni žurbe.
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Iskreno i meni je znalo biti muka od trave do mjere da sam se jedva mogo ustat (povracanje,glavobolja)...
Eh sad ne znam za tebe ali u "mukici" nikad nisam uzivao i opcenito ne volim te indica tripove da me couch locka...
Ja sam "mukicu" smatrao losom travom i nisam znao dal je do straina ili do trave jer je ponavljam fkt bila za kur*c...
Jeste li vi ikad povracali od vutre i ako jeste ispricajte malo i ako zna neko zasto se to dogada?
Jel do trave il do organizma???
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Ma da, do trave je sigurno, to mi se desilo samo 2 puta do sad i to prije al uzasan je osjecaj koda se predoziras ahahah pogotovo ak si vani negdje i nisi nis jeo..
Al nema te trave vise zahvaljujuci vutri sad se sadi svoja :D
Inace no joke sretan grow,bice tu hedina za pusit uf ;)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
No Joke.. nema potribe da išta pišen, premoćne su.. a ljubičasta je preslatka!! zaslužia si :kiss: :D njen rad me najviše zanima, jedva čekan smoke report!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and Stipe

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Sunce piči ljeto će, velim ja :vb_kez: .
Danas smo ja i curke odradili lijep "fotosession". Curke su bile opuštene i s guštom su pozirale pred mojim objektivom,
čak sam se na trenove osjećao kao Lupino.

Sve tri u 50-tom danu cvijetanja, bez daljnje hrane i vode do kraja.

Jack Herer:

prva (the purple one):
wPmw39O.jpg


nQUhxh8.jpg


OMqPqAN.jpg


VAQvkOX.jpg



druga:
mSkxx6x.jpg


wxVR5Wu.jpg


45ljLPB.jpg


nwgas8Q.jpg



Mukica:
rpCQMyg.jpg


Sel7teK.jpg


kqj3Twu.jpg



Općenito sam zadovoljan napretkom, sunca imaju, kiše neće biti uskoro a i jutarnje magle više nema.
Sve tri detaljno pregledane. Nema plijesni ni nametnika, tako da opušteno ulazimo u zadnjih 20-tak
dana.

Toliko za sada, sljedeći update u 60-tom danu cvijetanja, a do tada kuda koji mili moji :icon_lol: i Peace ofkors :hippy: .
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Evo jedna istinita priča :read: .

Protekli dan mi krenuo naopako. Prvo na poslu napravim nepotrebni 100 km radi pogrešno navedene adrese, i onda da bih prije završio dobijem kaznu zbog brze vožnje.
Ajd preživio ja to sve nekako, firma plaća kaznu hehe, i do 12 sam gotov sa poslom.
Stignem doma oko pol jedan popodne, i reko sam sebi "ee sad idem obići curke".
I ništa, sjedam na bic uzimam fotić, reko ušle male u 60-ti dan cvijeta, zadnju desetinu života kako ja to volim reći, pa da poslikam.
Uzeo sam i male škare pa ću kao malo prorijediti lišće da bude lakše pred harvest za 6-7 dana.
I tako dođem na sajt, bicikli zbuksam u prvi grm i krenem se probijati kroz šikaretinu čičaka i kojekakvih p.čaka.
I probijam se tako, pa stanem gledam da nema nekog u blizini, pa se opet probijam, i eto me. Reko pošto su sve tri sajtuše u
različitim dijelovima sajta idem do prve, one slatke purple Jakice.
Vadim škare iz džepa, rezuckam lišće, prorijeđujem i svako malo se osvrćem (ali faktički ne osjećam strah jer sam u pravoj pripizdini od šikare usred ničeg).
Kad odjedno čujem lomljenje grana i ko brzinom svijetlosti ispred mene kroz čičke se probi Rom sa sjekirom u ruci, crnnn ko noć. U trenu sam osjetio olakšanje, huh reko
nije policija nema roma u policiji.
I sad šta da radim, lagano rezuckam lišće i lik prema meni, vidim ne osjeća se on ugodno a ja pokušavam onak normalan biti.
Kad eto ti njega prema meni i veli; joj izvini majstore, nisam ja vidio ništa, ja vidio da se neko probija u grmlje pa mislio da će mi ukrasti moje željezo.
Isss reko u sebi koja jebena budala sakriva željezo usred šikaretine. I lik ni pet ni šest izvuče 10 metara od moje biljke hladnjak od kamiona i počne ga razbijati
sjekirom. Ja istričim i reko de brate crni nemoj tu nabijati sve odjekuje, joooj. I pitam ga, reko jel znaš ti šta je to što raste tu. Veli on pa da to je ono što se puši, to vrijedi
20 iljada bar a moje željezo iz hladnjaka kamiona 300 kuna, al za to tvoje se ide u zatvor.
E sad ja si razmišljam, znači više puta mi je ponovi da zna šta je i da neće nikom reći, al opet si lik vrti neke cifre znači sve mu je u lovi i čim ja odem on će je skinuti.
I kad sam malo racionalnije razmislio reko il da njega koknem i zakopam tamo ili biljku siječem, nema mi trećeg. Vidio je, a poznato je da bi oni prodali i boga i vraga. Ma reko majstore daj mi malo tu sjekiru, uzmem od njega sjekiru i posječem tog Jacka u korijenu i laganini ja sa žbunom pod rukom a on sa hladnjakom od kamiona na glavi preko leđa i raziđemo se.
Šta sad, odsjekao sam biljku usred bijelog dana i hodam s njom prema biciklu. Bacam biljku u prvi grm i kujem plan; sjedam na bic, kući po ruksak, sve iztrančiram u ruksak i kod sestre na trimanje. Uzimam bic, kad ono katastrofa, pukla jebena prednja guma, bic stavio u grm divlje kupine, o šta me još neće.
Hvatam bic, guram ga trćeći do kuće sav preznojen, uzimam ruksak i trk nazad.
Sad pazite ovo. Dolazim nazad zapuhan i preznojen, vadim grm iz grma, trančiram i trpam u ruksak. Ruksak u jednom trenu dupke pun, ja još pola biljoze u hedovini imam, a nemam nikakvu vrećicu. Kukuuuu lele šta me snađe. Ništa trpam hedove i jedva utiskam sve u rkusak i kod seke na trimanje.
Evo od nekih pol 3 popodne pa do 10 naveče se natrimašmo ko magarci.
Koliko :shit2: u jednom danu to je nenormalno. Na kraju je sve dobro ispalo, vutrica se lagano suši na tavanu u vreći za krumpir. Malo mi je žao što sam tu jednu morao skinuti ranije tjedan dana al jbg. uhvaćen sam na dijelu i tu nema filozofije.
Mene sad kopa da nebi on malo šnjofao uokolo pa našao ostale dvije, ili da nebi nedaj bože muriji rekao pa da mi nađu ostale.
Sav sam smušen, nemogu ni razmišljati više. Sve u svemu idem sutra čim dođem s posla vidjeti ostale dvije pa će biti i slike ako me murija ili skupina roma ne dočeka.
A dotle uživajte u hedovini ovog predivno nabijenog Jack Herera;

FRtKI7P.jpg


jLlKYbP.jpg


8wOuFOG.jpg


rsooZu6.jpg



Toliko za danas, Peace :hippy:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.