Novi forum i novi izgled.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
xarabas je napisao(la):
Neki si uzeo vise crne boje,Vutragenjo...opustajuce je za oci.


Xarabas mozes me zvati Genjo :)

Tropico mjenjace se samo sitnice koje ga ce jos uljepsat ali nista glavno se nece mjenjat. Imamo osnovu pa idemo dalje. Samo sto ja moram da idem na put sutra. Pa se vracem tek za 5-6 dana. Izmucite Avrama da nesto uradi. Neke stvari koje su potrebne za dalji razvoj ideje:

1. Sponzori :) malo je sve ovo kostalo.
2. Prevod (znaci kad vidite nedje da vas bode neka engleska rijec javite ja cu je prevest).
3. Ti blogovi. Bilo bi lijepo da iskusni clanovi pocnu nesto pisat. I te dnevnike treba sve u blog ubacit. Ne znam kako god.
4. Ta slika zmaja (koja se inace ne vidi kad ste ulogovani u firefoxu neki cookies problem). Mada sam ocistio sve cookie i opet kad se ulogujem ne vidim sliku. Bilo bi fino da se uradi neki bolji dizajn.
5. Ikonice male treba da se srede. Ima ih previse sa bijelim borderom okolo.
6. itd
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Novi listići.

I stavi da se ove plave rollover ikonice (blog this post, edit post, reply...) učitavaju pri otvaranju stranice a ne tek pri rolloveru jer nastaje delay.
 

Prilozi

  • nove ikone.zip
    27,9 KB · Pregleda: 5

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
javlja mi stalno neki problem sa nekim virusom...prije mi to nije bilo
brijem da je neki .JS k....
jel se zna za to ili?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ovako bi svi trebalo da vidite forum:




Ako ne vidite tako prvo probajte ctrl+0 i obrisite cookies i izlogujte se pa se opet ulogujte. Ako to nefunkcionise onda nam dajte podatke:

1. Browser koji koristite.
2. Operativni sistem.
3. Rezolucija na monitoru.
4. Kako vidite forum i ako moze screenshot. Za screenshot samo uradite print screen komandu pa pejstirate nedje u nekom image editor programu.
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Ja bih samo zamenio listić i zmaja (a zmaja bih flipovao tako da gleda na levo) tako da Vutra.org piše sa leve strane jer trenutno ne vidim listić i naziv sajta (Firefox, 1366x768):



Inače, baš mi se sviđa kako izgleda sad forum, samo još da ovaj portal bačimo na www.vutra.org i sve će biti super.

Ja trenutno nisam pri svom kompu, ali ako primetite nešto što treba da se menja javite pa ću videti šta mogu da uradim.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Genjo to im se desava da vide smanjeno zato jer ne gledaju u full screen.
Ili imaju monitor manje rezolucije nego je default sirina ovog bannera.
Jer je skin fluidan nije fixed pa kako oni prosiruju prozor tako se i forum rasteze/smanjuje.

Nego reci, jeli imate original Vbulletin ili je warez ?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
He-Man je napisao(la):
Genjo to im se desava da vide smanjeno zato jer ne gledaju u full screen.
Ili imaju monitor manje rezolucije nego je default sirina ovog bannera.
Jer je skin fluidan nije fixed pa kako oni prosiruju prozor tako se i forum rasteze/smanjuje.

Nego reci, jeli imate original Vbulletin ili je warez ?

Ja sam mislio da je fixiran cek da ga fixiram.



Da da originalan cak pre neki dan su mi se javili iz hosting kompanije da provjerimo vbuletin licencu jer izgleda da je bilo registrovano na dva domena. Morao sma jedan izbacit sto nije bio problem jer tu nije ni bilo vbuletina. Ali zanimljivo je da se ljudi ne zezaju. Ali iskreno ne vidim zasto bi neko uzimao warez VB kad ima besplatnih foruma. Ovi ubacuju svakakve hack kodove u crackovane vbuletine.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
evo igrao sam se ja malo sa zmajem



Uglavnom header je prevelik, treba ga izrezati i složiti da je zmaj zaljepljen na lijevo a list s natpisom na desno, a u sredinu staviti tanku crtu koja će se ponavljati po x osi, tako da se sve popuni ovisno o tome kako tko ima rezoluciju. Druge fore nema, to je jedina da sve lijepo funkcionira i da se vidi kako treba.
... osim ako ga ne složiš na fiksne dimenzije ali po mom mišljenju to nije najbolje rješenje. Bolje da je od ugla do ugla kako je uvijek i bilo. Zato i imam širok monitor da mogu sajtove tako gledati i da netrebam tri dana sklolati do dolje.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Da rečem da mi je sad forum još uži.Kad bi bilo na starom i još malo povečati za15% mislim da bi večini bilo ok.